Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pamet-mozak-um-genije-intelektualac-pametan za buvljak-pametan za svemir  (Pročitano 7688 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Pa sta treba da bude ?
Sta treba da zna da bude pametan ?
Poenta moje price je da nisu svi skolovani ljudi pametni kao i to da nisu svi socijalno snalazljivi ljudi pametni  Smile Za moju definiciju pameti sam vec rekao

Citat
Rekao si da za pamet ne treba skola.Ok ne treba..Kako onda da radis neki posao ako nemas znanja? Posao se uci..ja ne znam nikog ko nista ne zna..radi neki posao...ustvari jesam,djuberetari
Pazi, ja znam dosta starih ljudi koji su dosta pametni i imas sta da cujes od njih a imaju 4 razreda osnovne. Danas se svaka susa obrazuje a ranije to nije bio slucaj ali to ne znaci da nije bilo pametnih ljudi. Naravno da su imali neki posao kroz npr zanat

Citat
Sta ti znaci ovo "Ispravice me Bambina"...ona je presla 160 iq pa zna
Znaci da se vise razume tu u materiju od mene tj testove inteligencije  Smile Ne znam joj IQ, nije htela da mi kaze jer misli da cu se deprimirati Smile

Citat
Sta ti znaci kada bih ti rekao da najpametnija zena na svetu po toj skali..vozi taksi ?
Rekao bih da nije dobro iskoristila svoj potencijal ali to ne znaci da nije pametna
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.55
Znaci da se vise razume tu u materiju od mene tj testove inteligencije  Smile Ne znam joj IQ, nije htela da mi kaze jer misli da cu se deprimirati Smile
Ala pamtiš, sunce li ti tvoje.  Smile

Eno hinta u mom prethodnom postu... nije da se hvalim, ali... ono...  Smile

 Smile

Odoh da pravim spejs šatl od kartona wc papira, jer pameti za život očito nemam. To govori moj račun u banci.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Vidim ja da ti polako odlazi sa one strane pameti..mada dobro,imas diplomu prepisivaces sebi lekove  Smile
Odakle ti to da se ja durim ?
Ili to da se ja brinem kome je interesantna tema ili ne ?

Nemoj da me shvatis pogresno , meni puca k za obe stvari .

Temu sam otvorio jer trolujemo svaku temu i uvek zastanemo da i pocenemo da seremo o ovome.Posto ove teme nema evo imamo priliku da se pravimo pametni.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Ala pamtiš, sunce li ti tvoje
Pa bilo pre neki dan. A i ja nisam los sa inteligencijom (inteligencija je moj dobar drug  Smile ) nego necu da se hvalim  Smile  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.55
Nemoj da me shvatis pogresno , meni puca k za obe stvari .
E takav stav volim, bre, a ne k'o neka bečka primadona tu da doživljavaš nervne slomove kad ti neko obriše post ili se ne izuje kad ti bane na temu.  Smile

Temu sam otvorio jer trolujemo svaku temu i uvek zastanemo da i pocenemo da seremo o ovome.Posto ove teme nema evo imamo priliku da se pravimo pametni.
E to je tačno, pozdravljam.  Smile

Mada, to sam verovatno ja kao moderator trebala da uradim.  Smile  Smile
 
Neka, samo vi uživajte, neću da smetam.  Smile  Smile

Citat
Ala pamtiš, sunce li ti tvoje
Pa bilo pre neki dan. A i ja nisam los sa inteligencijom (inteligencija je moj dobar drug  Smile ) nego necu da se hvalim  Smile  Smile
Kako bih te sad rado zajebavala, ali neću da Jašikaši posle plače što mu sabotiram temu.   Smile

 Smile


« Poslednja izmena: 13. Sep 2010, 21:30:47 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
Nokia 
Sta je pamet, sta inteligencija, a sta mudrost?
To je jedno od onih pitanja na koje ne postoji jedinstven odgovor i na koje se svi trude da odgovore, a i kada bismo uspeli da odgovorimo na njega apsolutno se nista ne bi promenilo u nasim zivotima. Prosto receno, koga boli k....
Ali ako vec hoces da se bavis time prvo treba da batalis sve te seratorske recenice koje su izgovorili takozvani mudri  ljudi.
Citat
Pametan je covek-ucen covek
Stvari su vrlo jednostavne. Ucen covek je ucen covek i nista vise.
Citat
François de La Rochefoucauld
"Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi."
Ako bi ovo bila istina to onda znaci da su svi ljudi na svetu glupi, sto i nije daleko od istine ali ipak bilo je nekih izuzetaka u u ljudskoj istoriji gde su se pojedinci isticali.
Citat
Geoffrey Chaucer
"Najučeniji ljudi nisu i najpametniji."
Topla voda je davno izmisljena.
Citat
Goethe
"Pametnom čovjeku je gotovo sve smiješno, mudrome gotovo ništa."

Ovo ne kapiram sta znaci, mozda kada bi malo razmislio bi skapirao sta je pisac hteo da kaze ali me stvarno ne zanima. Necu da gubim vreme razmisljajuci o recenici koja je napisana tako da na silu na prvi pogled izgleda pametno.
Mnogi ljudi misle da je komplikovanije resenje ono koje je tacno, sto dovoljno govori o ljudskoj gluposti, a stvari su vrlo jednostavne.
Pametan je onaj ko pametno postupa, inteligentan je onaj ko dobro resava testove inteligencije, a mudrost je kombinacija pameti, inteligencije i iskustva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Oladi Sokrate opusti se...polako.
Ne trazim ja ovde odgovore vec..misljenja.

Citat
"Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi."
Ako bi ovo bila istina to onda znaci da su svi ljudi na svetu glupi, sto i nije daleko od istine ali ipak bilo je nekih izuzetaka u u ljudskoj istoriji gde su se pojedinci isticali.

Cekaj..odakle si izvukao ovo ?
Ne razumem sta hoces da kazes.

Citat
Mnogi ljudi misle da je komplikovanije resenje ono koje je tacno, sto dovoljno govori o ljudskoj gluposti, a stvari su vrlo jednostavne.

Ne bih se bas slozio da je sve jednostavno.

Citat
Pametan je onaj ko pametno postupa

Daj kazi mi kako to pametan to postupa da bi bio pametan ?
Sta on to radi ?


Citat
Pazi, ja znam dosta starih ljudi koji su dosta pametni i imas sta da cujes od njih a imaju 4 razreda osnovne. Danas se svaka susa obrazuje a ranije to nije bio slucaj ali to ne znaci da nije bilo pametnih ljudi. Naravno da su imali neki posao kroz npr zanat

A znat se ne uci ? 4 razreda nisu skola ?

Citat
Rekao bih da nije dobro iskoristila svoj potencijal ali to ne znaci da nije pametna

Kako nije pametna ? Pa ona je najbolja ..brzo kapira,brzo resava..brze predvidi situaciju u odnosu na tebe i mene ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
A znat se ne uci ? 4 razreda nisu skola ?
jesu neka skola ali ako kazes "obrazovan" sigurno ne mislis na nekog sa zanatom ili 4 razreda osnovne. Treba ti neko "znanje" a to "znanje" ne mora biti steceno kroz skolu Smiley

Citat
Kako nije pametna ? Pa ona je najbolja ..brzo kapira,brzo resava..brze predvidi situaciju u odnosu na tebe i mene ?
Pa lepo sam reko: to ne znaci da nije pametna vec da samo nije u potpunosti iskoristila svoj potencijal zbog nekih drugih stvari Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Pametan je onaj ko pametno postupa, inteligentan je onaj ko dobro resava testove inteligencije, a mudrost je kombinacija pameti, inteligencije i iskustva.
Posle ovog moze lock.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Ima raznih nivoa i vrsta znanja i mudrosti.Znam jednu matoru babu za koju osnovano sumnjam da je inkarnacija Paracelzusa ili nekog sličnog Smile, a ima ih sa fakultetima koji su gluperde par ekselans.

Mudrost koja se ostvari kroz praktičnu primenu je za mene vrhunska pamet.
« Poslednja izmena: 14. Sep 2010, 11:29:36 od Brana.M »
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.