Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:57:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pale-najveca selendra ovog sveta  (Pročitano 16520 puta)
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Evo za malo da se informisemo...
http://www.pale.rs.ba/

Svaka cast,procito sam vecinu al vecinu svega toga sam i znao..Pale jeste turisticko mesto jer je blizu jahorine i obiluje lepotama al kao sto vec i pise to je samo opstina.. Smile
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Posjetite prezentaciju opstine i donesite svoj sud, bez sugestija nadobudnih "Beogradana"...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Posjetite prezentaciju opstine i donesite svoj sud, bez sugestija nadobudnih "Beogradana"...
P.S.Ovde se takodje navode mokro i jahorina kao sastavni deo pala,ja sam mislio samo na pale i njegov okrug..Da SLAZEM SE sa tim sto si reko i ja OPET navodim ne  zelim da prikazem pale u losem svetlu jer je to MOJ zavicaj vec sam samo izneo misljenje u vezi da ne ponavljam vec cega..Ljudi vas osnovni problem ne samo na ovoj temi vec na celom forumu je taj sto ne citate predhodne strane vec se samo konektujete na net,vidite zadjne 3 poruke i pisete gluposti..Kladim se da nisi znao za ovo sto sam napiso zar ne..? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Posjetite prezentaciju opstine i donesite svoj sud, bez sugestija nadobudnih "Beogradana"...
nemoj tako!  Smile Smile Smile ja nisam nista komentarisao...to sto je mnogo ljudi ljubomorno na Beograd ne znaci da trba svi (i ti)da budu takvi...ja ne posmatram Beograd kao "mesto gde pevaju Grand-seljacine",ili kao"prljavu dzunglu betona(Novi Beograd)..." mene ti pojmovi ni ne interesuju...
ja zivim u centru,i svaki dan se divim njegovim zgradama,istoriji,misticnosti...njegovim trolejbusima,Skupstini,klimi,Kalemegdanu...
na propala kopilad od Grandovaca i one kocke od betona i gvozdjurije preko Save necu ni da mislim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Dobro nakon nekog razmisljanja sam odlucio da je bilo NEZRElO sa moje strane da otvaram temu sa ovakvim nazivom,dakle NE MENJAM stav..To su moja najveca greska ali ni vi niste savrseni povodom pisanja narednih postova u kom samo mlatarate gluposti(ne mislim naravno na sve postove ima tu i pametnih)..Moje sledece pitanje je ljudi kad smo ovo rascistili je to jel stvarno na ovom forumu nema pametnijih tema pa dodjete ovde malo da pljujete mene?
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Posjetite prezentaciju opstine i donesite svoj sud, bez sugestija nadobudnih "Beogradana"...
nemoj tako! Smile Smile Smile ja nisam nista komentarisao...to sto je mnogo ljudi ljubomorno na Beograd ne znaci da trba svi (i ti)da budu takvi...ja ne posmatram Beograd kao "mesto gde pevaju Grand-seljacine",ili kao"prljavu dzunglu betona(Novi Beograd)..." mene ti pojmovi ni ne interesuju...
ja zivim u centru,i svaki dan se divim njegovim zgradama,istoriji,misticnosti...njegovim trolejbusima,Skupstini,klimi,Kalemegdanu...
na propala kopilad od Grandovaca i one kocke od betona i gvozdjurije preko Save necu ni da mislim... Smile
Ne brini,ubuduce kad kaze bg misli samo na mene i ne samo on vec svi..I nemoj sve to da navodis,tek ces sad da ih razbesnis jer oni nemaju tu privilegiju sve to da vide(mislim na paljanje).Suvise su ponosni.SALA  Smile
« Poslednja izmena: 06. Sep 2007, 23:32:08 od MikiPreic »
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Dobro nakon nekog razmisljanja sam odlucio da je bilo NEZRElO sa moje strane da otvaram temu sa ovakvim nazivom,dakle NE MENJAM stav..To su moja najveca greska ali ni vi niste savrseni povodom pisanja narednih postova u kom samo mlatarate gluposti(ne mislim naravno na sve postove ima tu i pametnih)..Moje sledece pitanje je ljudi kad smo ovo rascistili je to jel stvarno na ovom forumu nema pametnijih tema pa dodjete ovde malo da pljujete mene?
(ovaj post se ne odnosi na Bannnjca ili Raven-claw) Smileoooo,veruj mi-to ti je trend na Bureku...
ne mislim sada na ove nase sagovornike ovde(bannnjac,Raven_clav-oni su meni do jaja likovi),ali to je najveca moda na Nauka/tehnika forumu...tako da-ne brini-to se desava svakome ko nije po "standardima"...svako ko nema diplomu fakulteta,nema 20 godina,nije isao u vojsku i nije tvrdoglav,na Bureku vrlo brzo postaje predmet ismejavanja,ili ignorisanja,ili uvreda,ili popovanja-zavisi od foruma... Smile Smile Smile tako ti to ide...sve sami genijalci...
mada-za bannnjca i Ravena se ne  brini jer su stvarno sjajni govornici,i mislim da ne treba da se prepirete...
mislim da se i oni slazu s time...
glavno-hteo sam da ti kazem da su oni ok i da se ne nerviras(previse...probaj malo da potiskujes to...)oko toga sto te na nekom forumu smatraju za budalu samo zato sto ne ulazis u njihove(pisljive) "standarde i kriterijume..."  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
Dobro nakon nekog razmisljanja sam odlucio da je bilo NEZRElO sa moje strane da otvaram temu sa ovakvim nazivom,dakle NE MENJAM stav..To su moja najveca greska ali ni vi niste savrseni povodom pisanja narednih postova u kom samo mlatarate gluposti(ne mislim naravno na sve postove ima tu i pametnih)..Moje sledece pitanje je ljudi kad smo ovo rascistili je to jel stvarno na ovom forumu nema pametnijih tema pa dodjete ovde malo da pljujete mene?
(ovaj post se ne odnosi na Bannnjca ili Raven-claw) Smileoooo,veruj mi-to ti je trend na Bureku...
ne mislim sada na ove nase sagovornike ovde(bannnjac,Raven_clav-oni su meni do jaja likovi),ali to je najveca moda na Nauka/tehnika forumu...tako da-ne brini-to se desava svakome ko nije po "standardima"...svako ko nema diplomu fakulteta,nema 20 godina,nije isao u vojsku i nije tvrdoglav,na Bureku vrlo brzo postaje predmet ismejavanja,ili ignorisanja,ili uvreda,ili popovanja-zavisi od foruma... Smile Smile Smile tako ti to ide...sve sami genijalci...
mada-za bannnjca i Ravena se ne brini jer su stvarno sjajni govornici,i mislim da ne treba da se prepirete...
mislim da se i oni slazu s time...
glavno-hteo sam da ti kazem da su oni ok i da se ne nerviras(previse...probaj malo da potiskujes to...)oko toga sto te na nekom forumu smatraju za budalu samo zato sto ne ulazis u njihove(pisljive) "standarde i kriterijume..." Smile Smile
Smile Smile  Niko mi nije nesto ovako napiso do sad..Pa dobro ipak hvala ti da imam to na uvidu za ubuduce..
« Poslednja izmena: 06. Sep 2007, 23:40:08 od MikiPreic »
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Posjetite prezentaciju opstine i donesite svoj sud, bez sugestija nadobudnih "Beogradana"...
nemoj tako!  Smile Smile Smile ja nisam nista komentarisao...to sto je mnogo ljudi ljubomorno na Beograd ne znaci da trba svi (i ti)da budu takvi...ja ne posmatram Beograd kao "mesto gde pevaju Grand-seljacine",ili kao"prljavu dzunglu betona(Novi Beograd)..." mene ti pojmovi ni ne interesuju...
ja zivim u centru,i svaki dan se divim njegovim zgradama,istoriji,misticnosti...njegovim trolejbusima,Skupstini,klimi,Kalemegdanu...
na propala kopilad od Grandovaca i one kocke od betona i gvozdjurije preko Save necu ni da mislim... Smile
Post se odnosi na tvog kamarada...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
@Miki-pa sad-ne mogu da ti kazem ono cuveno:"tako ti je to",ali mogu da ti kazem,eto,moje misljenje...  Smile
na primer na Nauka/tehnika ti nista ne vredi ako poznajes i inzenjera naoruzanja-ukoliko su oni zapeli da Leopard bolji tenk ood T-90,onda je to tako i gotovo...ukoliko im kazes da se malo prisete ciji i koji je tenk dobio Drugi Svetski rat(T-34)(btw,ja amere ne racunam u ulozi WW2-ono nije ratovanje,ono je sramota...),ciji je tenk bio strah i trepet Hladnog rata(T-72),ciji tenkovi u najizdrzljiviji,ciji je tenk zvanicno proglasen kao najbolji(T-90),odma ce se zacuditi,naci pravu "igru reci" da te navedu da promenis misljenje,naci neke izlazirne slike i izvestaje i ponavljati ti to sve dok ti ne pukne glava,pa kazes-"dobro,ajde,sta god..."cisto da bi ih skinuo sa vrata i pokusao bar malo da vratis reputaciju... Smile  Smile Smile

Raven_Claw-ok! :wave:ma,znas da se ti,ja i bannnjac cesto slazemo kad se sretnemo na forumu... Smile
« Poslednja izmena: 06. Sep 2007, 23:50:10 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:57:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.