Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pakovanje naknadne pameti Seselj i Aca Tomic optuzeni za politicku pozadinu ubis  (Pročitano 11208 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Pa znaci od Marka stizemo do mame. Ona je odmah po ubistvu premijera otfurala u Rusiju.

A шта су то убиством Ђикија добили Шешељ, Маркић и баба Јула? Smile
Seki dobio najlepse trenutke svog zivota. Da svetu konacno objasni genezu: mi smo Srbi, mali Rusi, bili pre Boga na planeti, a posle je pocela antisrpska zavera, kad je Bog napravio Hrvate i sve ostale da se udruzuju protiv Srba. Naucio da radi na pc, kenja u wc-u, kenja u sudnici i prazni se. Svrsava dest puta na dan tako, pa kad mu nije dosta, jede g*na i opet svrsava. To se naziva mutantno svrsavanje. Markic vidis i sam da je nudio 5 miliona da se Djiki smesti u Nebesku Srbiju, znaci ima mnogo vise a dobio je miran zivot, jer u Srbiji ga ionako jure bivsi pajtasi, da ga dofate za neke mutne radnje.
Baba je dobila konacno utociste, zivotni san u domovini ujka Lenjina, pise knjige za Indijske sekte o socijalizmu i uziva u milijardama sto je muz odrao od bivse nam partizanske prcije.
Malo li je?
И то све убиством Ђинђића. Smile
Јбт.  ти мене фасцинираш,ем паметан са пет ужих специјалности ем упућен у финансијске токове
некадашњих диктатора.
Ех,када клошар из тена пређе на фирмирано. Smile

П.С
Баба је вансеријска стрвина као и њезин синћић али у твојим ријечима има један проблем,а он је:
"Заборавио си да су се они намарисали прије Ђинђића као што си заборавио рећи ко се наклепао
након Ђинђића као и за вријеме Ђинђића на власти". Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 6230
Pa znaci od Marka stizemo do mame. Ona je odmah po ubistvu premijera otfurala u Rusiju.

A шта су то убиством Ђикија добили Шешељ, Маркић и баба Јула? Smile
Seki dobio najlepse trenutke svog zivota. Da svetu konacno objasni genezu: mi smo Srbi, mali Rusi, bili pre Boga na planeti, a posle je pocela antisrpska zavera, kad je Bog napravio Hrvate i sve ostale da se udruzuju protiv Srba. Naucio da radi na pc, kenja u wc-u, kenja u sudnici i prazni se. Svrsava dest puta na dan tako, pa kad mu nije dosta, jede g*na i opet svrsava. To se naziva mutantno svrsavanje. Markic vidis i sam da je nudio 5 miliona da se Djiki smesti u Nebesku Srbiju, znaci ima mnogo vise a dobio je miran zivot, jer u Srbiji ga ionako jure bivsi pajtasi, da ga dofate za neke mutne radnje.
Baba je dobila konacno utociste, zivotni san u domovini ujka Lenjina, pise knjige za Indijske sekte o socijalizmu i uziva u milijardama sto je muz odrao od bivse nam partizanske prcije.
Malo li je?
И то све убиством Ђинђића. Smile
Јбт.  ти мене фасцинираш,ем паметан са пет ужих специјалности ем упућен у финансијске токове
некадашњих диктатора.
Ех,када клошар из тена пређе на фирмирано. Smile

П.С
Баба је вансеријска стрвина као и њезин синћић али у твојим ријечима има један проблем,а он је:
"Заборавио си да су се они намарисали прије Ђинђића као што си заборавио рећи ко се наклепао
након Ђинђића као и за вријеме Ђинђића на власти". Smile

Tvoj kvalitet smrada se ogleda i tome da stavljas u napred coveku u usta nesto sto nije rekao?
Onda kao svaki tezak primitivac pocinjes da kvalifikujes, pa na kraju da osudjujes.
Gde sam ja napisao da je dobio sve to ubistvom Djindjica? Jel ti vidis kako sam naslov dao? Pakovanje naknadne pameti......
Sa tobom je kvalitetno to, sto se uospte ne moze voditi nikakav razgovor.
Ne razlikujes ni satiru od ozbiljnih tvrdnji.
Imas mechku kuci? Daj je bre na kompu, sigurno ima koju dimenziju vise od tebe. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 779
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
"...07. 07. 2010

Press

[font=Verdana]INTERVJU - General Aco Tomić, bivŠi Šef vojne bezbednosti
Aco Tomić za Press: CIA mi smešta ubistvo Đinđića
[/font]

Bivši šef vojne bezbednosti general Aco Tomić kaže u intervjuu za Press da ne strahuje od pokretanja nove istrage o političkoj pozadini ubistva premijera Zorana Đinđića. Tomić naglašava da nema apsolutno ništa sa tim ubistvom i ističe da bi „odavno bio streljan da su mu u 'Sablji' našli bar i mrvicu odgovornosti"


Tomić tvrdi da se priča o njegovoj odgovornosti danas, sedam godina kasnije, ponavlja iz političkih razloga. On je uveren da CIA ne može da mu oprosti otkrivanje špijunske afere 2002. i da mu zato Amerikanci smeštaju optužbe.

Već nekoliko dana u javnosti se objavljuje da ste umešani u ubistvo Đinđića. Navodno, tereti vas „zemunac" Miloš Simović. Zašto ne odgovarate?
- Pa, šta više i kome da pričam?! Ponavlja se godinama ista stvar. To su sve gluposti! Bio sam u Specijalnom sudu kad me je Nata Mesarović zvala. Kao svedok sam tamo dao iskaz, osumnjičeni nisam bio... Izjavu sam dao i u sudu. Rekao sam sve što znam, odgovorio na sva moguća pitanja... I sud je, na kraju, izrekao presude. Sada je pitanje zašto se sud u vreme suđenja nije bavio nekakvom mojom odgovornošću nego se sada naknadno poteže ta priča?


Na rasvetljavanju političke pozadine ne radi sud već Specijalno tužilaštvo. Batić traži anketni odbor...
- Hoće da formiraju anketni odbor?! Što? Je l' da opet zataškaju nešto?

O kakvom zataškavanju pričate?
- Anketni odbor nikad ništa u Srbiji nije rešio. Neka se nadležne institucije bave političkom pozadinom ubistva, a ne nekakav anketni odbor. To je izmišljena institucija, to u pravosuđu ne postoji. Nego, ako hoće da utvrde istinu, neka odrede ljude koji će to da reše, da se konačno stavi tačka na tu priču, da se jednom zasvagda kaže: „Premijer je ubijen zbog toga i toga.". Neka utvrde istinu, a ne ovako. Meni je prvom to u interesu...

Sigurno vam je to u interesu?!
- Kako nije? Više mi se na glavu popelo jedno te isto! U proteklih sedam godina ne prođe ni godinu dana a da se u medijima ne pokrene ista ta priča... I uvek se nabrajaju Tomić, Rade Bulatović i Koštunica. Pa, dokle više? Neka pokrenu postupke, neka učine nešto...
Beba izbegava Tomića
Razgovor sa generalom Tomićem obavili smo juče ispred sudnice u Palati pravde, gde je juče imao suđenje s Vladimirom Bebom Popovićem.
- Tužio sam Popovića jer je na promociji LDP-a u Sava centru rekao da „država nagrađuje Acu Tomića, ubicu Zorana Đinđića". Uz tužbu sam priložio CD, snimak tog njegovog govora. Tužba je od 2008. i evo tek danas je bilo prvo ročište... Suđenje je odloženo za oktobar, jer se okrivljeni nije pojavio. I eto vidite gde je naše pravosuđe, kako se radi. Kad Popović treba da odgovara, on ne dolazi. I može kako hoće, radi kako god hoće. To su mu dozvolili država i pravosuđe. Nisam ja sigurno.


Najavljuje se da bi tužilac mogao da, na osnovu iskaza Miloša Simovića, obnovi istragu protiv vas?
- Ne plašim se ničega, čista mi je savest! Samo, nisam ja čuo da je tužilac bilo šta najavio. To samo piše u jednom dnevnom listu, kao njihovo saznanje...

Osumnjičeni ste 2003. da ste dali garancije Legiji i Spasojeviću da se vojska neće mešati nakon ubistva.
- Ma, hajte molim vas! Ta pitanja nemaju nikakvog smisla. Pa, bio sam u zatvoru tri i po meseca bez ikakve veze... Da su mogli mrvicu nečega da mi nađu u „Sablji", davno bih bio streljan! Sve je to politički, sve je to kampanja.

Ko vodi kampanju protiv vas?
- Od momenta kad su me prozvali da sam ja nekakav Koštuničin čovek, od hapšenja onog nesrećnog Džona Dejvida Nejbora (službenik američke ambasade-prim. aut) i bivšeg načelnika Generalštaba Momčila Perišića u „špijunskoj aferi" 2002, ne prestaje kampanja protiv mene. Suština su Nejbor i Perišić. Dokumentovao sam njihovu špijunsku delatnost, moja služba ih je pohapsila... I zato mi sad CIA smešta optužbe.

Kakve sad veze imaju hapšenje Perišića i ubistvo Đinđića?
- Kako nema veze?! Ima veze. Amerikanci to nikad ne mogu da mi oproste. To je to. To je ta veza. To je suština.

Da li vi pretpostavljate ko politički stoji iza ubistva Đinđića? Bili ste šef vojne bezbednosti...
- Kako ja na to mogu da odgovorim? Bio sam načelnik Uprave vojne bezbednosti. Dakle, moja služba se bavila vojskom... Uostalom, da vas podsetim, reagovao sam pre nego svi drugi u zemlji. Kada se atentat desio, otišao sam kod predsednika SRJ Marovića i rekao da moram da naredim neke mere.

Govorite o 12. martu?
- Tako je. Naredio sam odmah da vojna policija izađe i blokira grad. Na nekim mestima smo čekali i po četiri sata da dođe civilna policija...

Optužujete policiju?
- Ne znam ja šta to znači, vi to vidite.

Osećate li ikakvu odgovornost ili krivicu u ubistvu premijera?
- Ma hajte, molim vas.     

Biljana Bojić ..."

Sa:

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/124560/Aco+Tomić+za+Press%3A+CIA+mi+smešta+ubistvo+Đinđića.html
« Poslednja izmena: 08. Jul 2010, 22:34:37 od yuhuu »
IP sačuvana
social share
Ausvic , Buhenvald , Treblinka su "Nemacka Industrija Smrti" , a Jasenovac , Jadovno  - "Rucni rad Neovisne Drzave Hrvatske" ..., [b]
A EUropo zdaj...? "Nema alternativu" -  jel`te?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 6300
Ја више верујем генералу Аци него оној смрдљивој љигавој сподоби познатој као Беба Поповић.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Pa znaci od Marka stizemo do mame. Ona je odmah po ubistvu premijera otfurala u Rusiju.

A шта су то убиством Ђикија добили Шешељ, Маркић и баба Јула? Smile
Seki dobio najlepse trenutke svog zivota. Da svetu konacno objasni genezu: mi smo Srbi, mali Rusi, bili pre Boga na planeti, a posle je pocela antisrpska zavera, kad je Bog napravio Hrvate i sve ostale da se udruzuju protiv Srba. Naucio da radi na pc, kenja u wc-u, kenja u sudnici i prazni se. Svrsava dest puta na dan tako, pa kad mu nije dosta, jede g*na i opet svrsava. To se naziva mutantno svrsavanje. Markic vidis i sam da je nudio 5 miliona da se Djiki smesti u Nebesku Srbiju, znaci ima mnogo vise a dobio je miran zivot, jer u Srbiji ga ionako jure bivsi pajtasi, da ga dofate za neke mutne radnje.
Baba je dobila konacno utociste, zivotni san u domovini ujka Lenjina, pise knjige za Indijske sekte o socijalizmu i uziva u milijardama sto je muz odrao od bivse nam partizanske prcije.
Malo li je?
И то све убиством Ђинђића. Smile
Јбт.  ти мене фасцинираш,ем паметан са пет ужих специјалности ем упућен у финансијске токове
некадашњих диктатора.
Ех,када клошар из тена пређе на фирмирано. Smile

П.С
Баба је вансеријска стрвина као и њезин синћић али у твојим ријечима има један проблем,а он је:
"Заборавио си да су се они намарисали прије Ђинђића као што си заборавио рећи ко се наклепао
након Ђинђића као и за вријеме Ђинђића на власти". Smile

Tvoj kvalitet smrada se ogleda i tome da stavljas u napred coveku u usta nesto sto nije rekao?
Onda kao svaki tezak primitivac pocinjes da kvalifikujes, pa na kraju da osudjujes.
Gde sam ja napisao da je dobio sve to ubistvom Djindjica? Jel ti vidis kako sam naslov dao? Pakovanje naknadne pameti......
Sa tobom je kvalitetno to, sto se uospte ne moze voditi nikakav razgovor.
Ne razlikujes ni satiru od ozbiljnih tvrdnji.
Imas mechku kuci? Daj je bre na kompu, sigurno ima koju dimenziju vise od tebe. Smile Smile Smile

Па што одмах не кажеш да си ти сатиричар. Smile
Јбт. ала те је умлатио у главу да ни сам не знаш када шта пишеш.
Хајде да те цитирам па уколико још неко препозна твоју сатиру,из дубине душе ти се извињавам.
Па слиједи Шкорпи сатиричар (то ти је шеста специјалност). Smile

Pa znaci od Marka stizemo do mame. Ona je odmah po ubistvu premijera otfurala u Rusiju.

A шта су то убиством Ђикија добили Шешељ, Маркић и баба Јула? Smile
Seki dobio najlepse trenutke svog zivota. Da svetu konacno objasni genezu: mi smo Srbi, mali Rusi, bili pre Boga na planeti, a posle je pocela antisrpska zavera, kad je Bog napravio Hrvate i sve ostale da se udruzuju protiv Srba. Naucio da radi na pc, kenja u wc-u, kenja u sudnici i prazni se. Svrsava dest puta na dan tako, pa kad mu nije dosta, jede g*na i opet svrsava. To se naziva mutantno svrsavanje. Markic vidis i sam da je nudio 5 miliona da se Djiki smesti u Nebesku Srbiju, znaci ima mnogo vise a dobio je miran zivot, jer u Srbiji ga ionako jure bivsi pajtasi, da ga dofate za neke mutne radnje.
Baba je dobila konacno utociste, zivotni san u domovini ujka Lenjina, pise knjige za Indijske sekte o socijalizmu i uziva u milijardama sto je muz odrao od bivse nam partizanske prcije.
Malo li je?
Што се тиче мечке............ма не сикирај се ти за њу Smile ја сам њу свезао,а ти запуцај на КЦС у Земун
али недај да ти ураде скенер мозга јер није тумор у питању. Smile
Сатиричар. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.