Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:07:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pagani Huayra  (Pročitano 19824 puta)
02. Maj 2008, 16:12:08
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung i8510 innov8
Pagani C9 spy shots




Pagani will continue its cooperation with AMG, but this time the model will not be powered by the 7,3-liter V12 engine. Instead the C9 will be powered by either a 6,2-liter V8 or a 6,0-liter V12 biturbo engine.

As you already know Pagani will increase production from the current 16 units a year to 60 units a year, so you might be a bit more lucky if you want to drive a Pagani next year!

Izvor: Topspeed
« Poslednja izmena: 03. Mar 2011, 00:31:06 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Pagani C9 krajem 2010.




Na internetu su se pojavile nove informacije o novom supersportskom Paganijevom modelu, kodne oznake C9.

C9 naime natržištu treba da se pojavi do kraja ove godine, i to sa 6,0 litarskim V12 Mercedes-Benz AMG motorom koji razvija 700 konja i 1000 Nm obrtnog momenta.

Horacio Pagani navodi da će C9 imati 3770 novih delova, karbon-titanijumsku šasiju, specijalne Pirelli gume i Bosch elektroniku, a zadovoljiće i kalifornijske zakone o emisiji štetnih gasova.

Proizvodnja će biti ograničena na 40 komada godišnje, dok bi cena trebalo da iznosi oko 900.000 evra.

Izvor: AutoBlog.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Tattoo
Kad ga vidim na ovoj slici deluje baš bedno i prazno,samo pogledajte kako mu izgleda prednji gril,amaterski rad. Smile

900.000,smešni su,ovo ne vredi ni pola od toga. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Xperia Neo L
ovo je maskirano,zato lose izgleda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Tattoo
ovo je maskirano,zato lose izgleda
Za 900.000 mora da izgleda mnogo bolje,tuđi motor,oni na kalupima sklepali karoseriju od ugljeničnih vlakana,to nema šanse da ih izađe viđe od 100.000.Farovi smejurija,ne vrede više od 100 evra,ali pošto je za pagani,osećam da koštaju 15000 evra.

A i unutra nije ništa raskošan,smešan je.

I da nije tog motora u njemu,auto ne bi vredeo ni banku. Smile

Za devetsto hiljada i majbah i ferari da se kupe,i sad mene neko da ubedi da je ova zonda vredi kao ta dva automobila zajedno,bezobrazluk.

Onaj Bugatti jeste da košta 1.600.000 ali se vidi da je vrhunski odrađen,da su koristili najbolje i najskuplje materijale a kod ovoga se vidi da ne vredi te pare,ni upola. Smile
« Poslednja izmena: 22. Jan 2010, 19:56:43 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Xperia Neo L
Skupa je jer je rucno pravljena+duvanje cijene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Tattoo
Skupa je jer je rucno pravljena+duvanje cijene...
Pa o tome i govorim,jebao ih taj ručni rad kad uzimaju tuđi motor,šta onda njima ostaje, da izliju u kalupima karoseriju,ofarbaju,da naprade skromni enterijer,prozore ne prave sami,to naručuju,isto i kočnice,menjač,a ubeđen sam da i felne naručuju,da ih ne prave sami. Smile

I kao kupiš ručni rad,otvoriš haubu,ono mercedesov znak,pogledaš kočnice,brembo,farovi ko zna iz koje fabrike,felne isto,amortizeri nema šanse da su njihovi...


Oni me podsećaju na OCC,e to isto oni rade sa motorima,stigne im ram motora,stigne im motor,a oni prave branike,sedišta,i volane,a to je smešna šljaka,a oni imaju i onu mašinu što pravi felne,i kad sve sklope,kao njihov rad je motor,njihov rad,ali malo sutra,sve naručeno iz drugih fabrika.



« Poslednja izmena: 22. Jan 2010, 20:18:24 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Ne znam sta bi na to rekao cika sa slike (Horacio Pagani)... Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung i8510 innov8
Pa to nije svet nas smrtnika... Smile Nismo kompetentni da diskutujemo o tome...

Pazi sadasnji Pagani Zonda F je jedan od najbrzih automobila na stazi, na Top Gear stazi je bio bolji od Veyrona i dospeo na 4 mesto, iza Gumperta, Ascarija i Koenigsegga...Zonda ClubSport je na Nürburgring isto pri samom vrhu liste najbrzih krugova...Ako izuzmemo ove prve koji su bash trkachki automobili tipa Radical i Donkervoort D8 RS, bolji od njega je samo Masserati MC12 i Dodge Viper ACR...
Sam auto je toliko skup jer ne moze da udje u masovnu proizvodju jer je neisplativo, i jedini da nachin da dobijesh takav neki auto je ovako, zato i morash da platish...Chisto sumnjam da su oni to samo sklepali, tu su sati i sati dizajniranja itd...Sve se to placa...

Ne znam zasto je ovaj C9 sad bash toliko skup, ali verujem da ce da opravda i da ce biti dosta brzi od Zonde F...

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Tattoo
Dok nemaju njihov motor oni nisu proizvođači,oni sklapaju tuđe delove,a najveća majstorija je napraviti dobar motor,za to treba ogrmna cifra,vreme,ljudi itd.

A kalupe ne priznajem,to je sviranje qrcu,zamute smesu,napune kalup,čekaju da se osuši i eto automobila.

A to što se tako pokazao na stazi mogu da zahvale mercedesu,i karoseriji od lakih materijala,nabiješ 700 konja u auto koji je težak tonu,i mora da ide kao zmaj. Smile

Baš me intersuje kako bi prošao ovaj auto kad bi se sa 100-150 direkt u nešto spucao,a garantujem da bi se ceo raspao. Smile

Jel postoje neki testovi na sudar ovog automobila. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:07:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.