Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:06:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Padanje u nesvest  (Pročitano 29536 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
5. Mislim da se deo odgovora na to sta me plasi moze naci u tome sto me inekcije ne plase toliko, bojim ih se ali su em dalje od glave(zadnjica), em mi se ne izvlaci krv iz tela... pokusavam da prepoznam koji tacno aspekt samog vadjenja krvi mi je problematican i sta me zapravo tu zaprepascuje, a da je tako visoko specificno.

Pa poenta je ochigledno u gubitku krvi a ne u igli.Kako reagujesh na posekotine,krvarenje iz nosa...?
Strah od smrti,identifikujesh krv sa zivotnom energijom mozda.
Pretpostavljam da si razmishljao o smrti,i shto si stariji sve je se vishe plashish zato se simptomi ne pogorshavaju.

Nemam bolje objashnjenje,ovo je malo  out of my league  Smile  Liv je struchnija pa se nadam da ce ti vishe pomoci.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
pa šta i ako padneš u nesvest? jaka stvar.
bitno je samo da se ne olupaš skroz, kad tresneš, mislim.
meni se to ranije jako često dešavalo, i simptomi su identični kao kod tebe.
ali ja tome nisam pridavala važnost.
gde se gube sve te informacije u tih 5 min, ja nemam pojma. niti me zanima.
a i tebi bih preporučila isti stav. jednog dana će to sigurno proći, ali neće dok ti permanentno lupaš glavu o tome.
ti momak lepo knjigu u šake, da izguraš taj fakultet, pa se posle bavi istraživanjima...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
evo da se i ja pohvalim!  :mrgreen:

ja sam dva puta ljosnuo u nesvest!

1.  put
gledam televiziju i pola sata se ne pomeram s mesta i onda odjednom skocio iz kreveta! i normalno, pocela roletna da mi se spusta ali malo brze pa nisam stigao da segnem! uglavnom, sledece cega se secam je da mi je glava na 5cm od radijatora a isti televizor gledam iz zablje perspektive! :) kad sam ustao sve sam lepo opipao i neverovatno je da mi nista nije bilo! to ce ostati vecita misterija za mene!

2.  put
period neurednog zivota. . .  nema me kuci po 2 dana, jedem kad stignem, 2 pakle dnevno. . .  donji pritisak mi bio 50! skoro pa mrtav :) nista ceo dan nisam jeo a pusio ko turcin i vracam se nocnim autobusom i drzim se tamo na sredini harmonike za sipku iznad sa obe ruke.  sreca pa slucajno sretnem dva druga u autobusu! osetio sam da mi je sve gore i samo sam rekao drugovima: "drzite me ako padnem!" i odmah sekund nakon toga padam! posle su mi se smejali jer kad sam pao u nesvest ja sam obe ruke drzao iznad sebe uhvativsi sipku sa obe ruke da mi se prsti ukrste.  tako da kad sam pao u nesvest 1-2 sekunde sam prakticno visio dok se prsti nisu olabavili ali su me do tad uhvatili da kojim slucajem ne ugrizem nekoga za stojka kad padnem dole :) da mi je neko pricao da ce baba da mi nudi da me odvede do kuce ako ne mogu sam ne bih mu verovao! a i ne znam sta ce baba u nocnom! :)

u oba slucaja je to samo bio pad, a ne duza nesvestica 3-4 sekunde maksimalno!
sad se sve stabilizovalo posto sam postao "normalan"  :mrgreen:

e tako!  :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
meni je tu najveća misterija šta je ta baba tražila u noćnom  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson K - 700i
Uf ja sam samo jednom! Vrhunski dozivljaj bila neka sparina vrucinstina ja radio nesto i sednem da se odmorim i odjednom sve oko mene pozuti i zvuk mi se polako gubi sve se onako polako smrkava ne mozes da se pomeris i sledece cega se secam brat me dize sa poda i pita "Alo majmune koji ti je k****" Smile


Nikad nisam osetio takvu nemoc i sad se stresem kad se setim toga! Smile
« Poslednja izmena: 27. Sep 2007, 20:35:24 od jeralion »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Imam jedno pitanje.
Sta da radim kad neko padne u nesvest?
Da li je pametno dati mu vodu? Da li da mu se okrene glava?. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Namestis ga u lezeci polozaj, i dignesh noge iznad nivoa grudi, da bi se normalizovao dotok krvi u mozak. Opustis sve kaiseve i uske delove odece... proverish disanje i puls... moze neko da mu drzi usta otvorena i glavu malo okrenutu na stranu da ne bi progutao jezik. Kad se probudi, ne dozvoliti da naglo ustaje, jer postoji sansa da ce opet da se onesvesti.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
hvala :)

a sta je sa vodom,jel dobro da se daje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Samsung 111111
sljisnes ga po licu samo..Nesvest ti je kao kad se budis iz sna.
Ja sam samo jednom vadio krv iz vene..i sve je bilo ok.
Ali dok sam cekao u cekaonici,pao sam u nesvest  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 
Nisam nikada pala u neOsvest, nisam videla nikoga da je pao u naOsvest....ja sam zakinuta  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:06:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.