Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:06:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pa majku mu , kakvi smo to ljudi ?  (Pročitano 2944 puta)
30. Okt 2007, 15:24:41
Zvezda u usponu


E=mc2

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1428
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6120c
     Ponekad se stidim svojih sugradjana.Ne toliko zbog psovanja  u svim "prikladnim" i neprikladnim okolnostima , zbog bacanja djubreta sa terase i rasejavanja istog po ulici koliko zbog onih sitnih ,pokvarenih dela koja smo u stanju svaki dan da vidimo.
    Zasto ovo pisem ? Pa... jer sam pre samo 10tak minuta prisustvovao jednom takvom cinu i bio "zrtva" istog.
    Zeleci da iskoristim konacno suncan dan posle 3 dana kise i tmurnog vremena odlucim da odem na sisanje a posle toga provozam malo biciklom po gradu  i uslikam par fotografija dok je suncano vreme.Kada sam stigao u  frizerski salon bila je prisutna vec jedna musterija , covek od recimo 35-40 godina. Okacio sam ranac i jaknu i seo u stolicu pored njega.U medjuvremenu usla su jos 2 momka.Kako je covek zavrsio sisanje ,ustao je i ustupio mesto sledecem.E sad dolazimo do kljucnog momenta.Dok je uzimao svoju jaknu oborio je moj ranac direkt na zemlju.Naravno culo se kako je nesto u rancu udarilo u pod svom silinom.U tom momentu -- ja to nisam video vec samo cuo.Jedino sto sam mogao da vidim iz tog ugla (u ogledalu ispred sebe) je kako on gleda po radnji  kao da proverava dal ga je neko video.Pomislio sam da je nogom sutnuo stolicicu ili sto koji se nalaze odmah pored , i da je posramljen zbog toga i zato gleda po salonu.Nista...platio je i otisao a par minuta kasnije i moja frizura je bila gotova.Naravno kada sam ustao da odem do ranca i izvadim novcanik imao sam sta da vidim.Moj ranac kako lezi na zemlji sav prasnjav i izgazen (lepo se vide otisci djona).Nisam mogo da verujem jbt.LIK MI JE OBORIO RANAC,IZGAZIO i POBEGO na 2 m iza mojih ledja pored 2 frizerke,mene i 2 momka. I niko nista da kaze ???
     Digitalac je na svu srecu neostecen a mobilni ne bas.Ocigledno se od udarca poremetila plastika i sad moram da zaglavljujem SIM karticu kartoncetom  kao zadnji debil.Nista strasno ali..... sta da mi je polomio digitalac ili mob ? Uostalom kakva PICKA treba da budes da uradis tako nesto ? Svakom se desi da na zurci ili u gradu pokusavajuci da uzme svoju jaknu obori tudju recimo ali...podignes,otreses malo ako se uprljalo i vratis na mesto. Ali ovo...da mi obori,izgazi i jos da me pogleda da vidi dal sam video i pobegne ? Covek od 35 god ? Serem ti se  u vaspitanje  !

ps-- sory zbog psovkli ali.... sreca te nije nesto polomio.Krv bi pala Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2007, 15:28:51 od mefistoNo1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
srbija...brate Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


E=mc2

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1428
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6120c
...aj razumem radnice sto nisu nista rekle.Sisaju i gledaju da nam glave ne odseku makazama Smiley ali ova 2 momka sto su cekala red ? Pa i njihov ranac je bio okacen na isti civiluk.Garant su videli sta se desilo. NIKO nista da kaze. Pazli...da je lik makar uspravio ranac uza zid...ma jok.Izgazio ga je ko poslednju krpu i ostavio da lezi na sred zemlje. Uf.... sto vise mislim o tome vise se nerviram. Sad da ga sretnem na ulici odvalio bi ga preko nosa bez ikakvog upozorenja. Vaspitno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 16696
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
HTC HD2
meni su tako marnuli (marnula zena 40god) sto dinara, ja sam pitao gde vam stoje jogurti radnica mi pokaza a joj kazem da cu uzecu 2, dadoh joj 100 din da otkuca, a ja odem da uzmem jogurt, a u tom trenutku druga zena je bila na kasi koja nesto pazarila... kad sam dosao para nije bilo a ja je pitam pa dao sam vam a ona se pravi luda, i ubedjuje me da nisam 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ja mislim da se nije usudio ni da pomisli sta ti je mozda slomio u torbi i to sasvim slucajno....mozda notebook, mozda digitalac, mozda mob.....sve u svemu, minimum 100 evra....ako je notebook u pitanju minimum 500 evra.....malo li je da da covek iz svog dzepa zbog neceg sto nije namerno uradio!

Malo li je na ovu skupocu i nemastinu? Zapitaj se malo kako je njemu mozda bilo.....sa druge strane neopravdavam potez hvatanja starfte sa mesta slucaja, ali......decko ocigledno nije namerno uradio i ko zna sta mu se vrti po glavi kakvih problema ima, pa jos taj problem na sve postojece? ....takodje mozda i ti imas problema,pa i ovaj kad bi ti zaseo na vrat....neznam sta da kazem....

Iskreno? Sto si stavljao ranac sa lomljivim stvarima na civiluk....veci procenat da ti ga neko ukrade a da nevidish....veci procenat, da otpadne sa civiluka....ovako ili stavis gde ga vidis, npr na stolicu, ili jos bolje pored noge ili na neku stolicu gde ga direkt vidis....jer ako ti nepazis svoje, nece niko zbog slucajnosti ispastati i placati slucajne cehove....progutaj knedlu...bilo pa proslo, mada je moglo gore, i ako bar nista naucio si lekciju kako da se ophodis prema svojim stvarima, tj da postujes one stvari sto si ti zaradio... ( ako si? ali nema veze sad to )

Pozzzz i pamet u glavu, ovo ovde je Srbija, zemlja gde posten svet uvek najebe.....mozda je i taj decko posten, nemoj ga tako ocrnjivati....   Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2007, 17:18:31 od bolem »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


E=mc2

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1428
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6120c
..jos cu ja da ispadnem kriv Smiley jbt. Okacio sam na civiluk i stavio jaknu preko bas zato da se ne bi video i da neko ne bi marnuo jer jedino tako mogu da vidim (iz sedeceg polozaja u ogledalu) dok se sisam.
Citat
Zapitaj se malo kako je njemu mozda bilo
Zasto bih ? Ako udjes u radnju i polomis nesto-- jel te pita neko dal je slucajno bilo ? Ili ako se desi udes ? Platis bato sta si ostetio i tacka. Jbt ja kad sam pocepao kesu sa mlekom u prodavnici uzeo sam tu istu kesu (praznu) i odneo do kase da mi naplate i njega jer sam ga JA prosuo. Zamisli da ti neko slucajno udari u parkiran auto.Ko ti je kriv-- sto si parkirao auto ???  Ja sam okacio ranac na KUKU i on nikako ne bi otpao.Na dasci sa civilucima postoji jedno 10 kuka sa po 2 grane--svaka na nekih 10 cm.Oborio je moj ranac jer je smotan konj i ON je kriv za to.I svaka steta koja je mogla da nastane JE NJEGOVA odgovornost a ne moja.Ja sam ostavio moje stvari na mestu gde i treba da se ostave.

...samo mi odgovori : Kakav bi stav imao da neko udari u tvoj parkiran auto i pobegne -- a ti to vidis sa terase recimo.Jel bi zapisao broj tablica il bi rekao .. ma neka..slucajno je ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
....mene su vec "cheshali" na parkingu, i niko nije ostao da mu naplatim shtetu...medjutim postoji jedna velika razlika u svemu tome! Da sam parkirao auto na putu, pa da me je neko "ocheshao" onda ne bi smeo da se bunim....capishi  Smile ...Chiviluk nesluzi za kachenje kojekakvih torbi itd...nego za odlaganje jakni i kaputa  Smile Chak i da je ostao lik i da si sve uspeo da isterash iliciju da napravi zapisnik, nebi dobio nishta kinte, jedino da mu pretish, a opet te moze tuziti da mu pretish u vezi ugrozavanja licne bezbednosti....tako pamet u glavu i sledeci put proceni da telo na koje negativno utiche gravitacija, da ce da se rzjebe ako zvekne o pod , pa makar to bilo tvojom greshko ili nechijom drugom....  Smile

....ebesh takve kuke kad 'ocheshe' tvoj ranac i on padne...treba malo da procenish situaciju gde ostavljash svoje stvari i naravno da ih cenish, jer kao shto sam rekao, ako nepazih na svoje stvari nece ni neko drugi  Smile

.....a i iskreni da budemo, malo ti 'stink' poredjenje sa kesom sa mlekom i eventualno skrshenim notebook-om  Smile .... znash u chemu je razlika? U 500 evra!  Smile

« Poslednja izmena: 30. Okt 2007, 19:26:24 od bolem »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


E=mc2

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1428
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6120c
Razlika je sto sam ja posten  (ili glup) a on nekulturni majmun + pizda jer je pobego.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
E,pa sad.....svako moze biti bilo shta na forumu...mada i u realnom zivotu treba da pojedesh sa chovekom dzak soli, da bi mogao da iznosh takve tvrdnje.....BTW,znash li koliko treba vremenski da se pojede dzak soli?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:06:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.