Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Stexon_nscz  (pregledi profila: 11276 puta)
Profil
Ime: Stexon_nscz
ConQUIZtador Ime: Stexon_ns
Poruke: 180 (0.036 po danu)
Pozicija: Ucesnik diskusija
Datum registracije: 04. Jun 2010, 14:39:47
Poslednja poseta: 09. Maj 2023, 17:59:18
Ukupno online: 7 dana, 14 sati i 15 min.
Godine: Nije dostupno Pol: Muškarac
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: Nokia e72
Lokacija: Novi SAD
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje: Proizvodnja i pustanje u promet opojnih droga
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Za sada bez dobre ideje
Komentari
(74)
necu da se prepucavam sa tobom supcino... niti sam trazio od koga i za bilo koga fb niti imam fb od ove valentine... da imam podelio bih sa svima, ali nemam
31. Jan 2013, 18:29:48  
daj fejs od par matorki ako hoces Smiley oduzicu se
03. Jan 2013, 00:05:26  
moze fejs od natase kurve?
21. Dec 2012, 12:47:48  
vidim da si super covek,pa te molim i za fb neke Natase kurve,slike si joj postavio juce,prekljuce,sise joj ispale, a znam da  ima njenih slika na forumu ovde jos od pre. hvala,care!!!
21. Dec 2012, 10:07:05  
i ja se zahvaljujem za Marinu, uzgred, kara li se za pare? nisam sklon takvim zenama,nego reko da pitam,svi bruje o tome. i hvala sto si odgovorio, znam da si zatrpan pitanjima Smiley
19. Dec 2012, 09:49:57  
hvala brate sto si nam rekao ovo za marinu i ovog pesica,i meni je bilo sumnjivo,jel znas mozda neku drugu sto ima tarifu a da smo je videli ovde?pozdrav
13. Nov 2012, 12:57:06  
brate jel znas ti onu marinu sto svi pricaju o njoj,jel imas neki kontakt jel ima tarifu mozda?pozdrav
12. Nov 2012, 16:46:03  
http://www.facebook.com/sejla.vrabac.1
evo slika ove strake što je izbacio salkani... ko dodje do njenih slika nek odmah salje.... ja jebozovniju starku nisam vidio... iz sarajeva je, sa anexa ako se ne varam..
01. Sep 2012, 06:10:49  
12. Avg 2012, 00:55:55  
jebem ti mater!

ja sam vec jebao tvoja keva!!

crkni budalo!
05. Avg 2012, 23:26:44  
1 ... 4 5 7 8


Ukupno prijatelja: 7
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.