Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Đofreza_in_da_haus  (pregledi profila: 4992 puta)
Profil
Ime: Đofreza_in_da_haus
ConQUIZtador Ime: Il Capitano
Poruke: 3722 (0.733 po danu)
Pozicija: Udaljen sa foruma
Datum registracije: 19. Maj 2010, 23:26:53
Poslednja poseta: 08. Jan 2013, 12:48:00
Ukupno online: 58 dana, 4 sati i 46 min.
Godine: 37 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 06. Nov 1986. Scorpio
Telefon: Sagem xg6
Lokacija: Hafnarfjörður, Iceland Hafnarfjörður, Iceland
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Ja sam Djofreza a zovu me i Varezao posto njih dvojica lice. Volim rukomet a idol mi je Slobodan Sarenac i voleo bih da budem k'o on kad porastem. Drugi idol mi je Radisa Ilic jer je on najboji golman u Jugoslaviji. Drzava koju najvise volim je Island zato sto tamo ima more i Moka Slavnic.
Lični tekst: Jedan je Ilic kapiten!!!
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 170 cm
Tezina: 66 kg
Zanimanje: Pecaros
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
"Za stolom se vode često razgovori prazni, bledi a teren je pravo mesto da se vidi ko šta vredi." - Dusko Radovic
Komentari
(2)

Djofreza, druze sve najbolje , da si mi ziv i zdrav, i da u basketu cepamo pa jos 10 godina!
31. Dec 2010, 16:47:52  


Gde?


Sto se mene tice pisite gde 'ocete.  Smile

Baš si gotiva lik. Većina ljudi se ljuti kad im pišem gluposti po profilu,
29. Jul 2010, 18:41:50  


Ukupno prijatelja: 6
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.