Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Zoran Karavla  (pregledi profila: 11217 puta)
Profil
Ime: Zoran Karavla
Poruke: 4488 (0.570 po danu)
Pozicija: Veteran foruma
Datum registracije: 24. Avg 2002, 19:16:40
Poslednja poseta: 07. Mar 2013, 18:51:09
Ukupno online: 33 dana, 14 sati i 7 min.
Godine: 38 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 14. Okt 1985. Libra
Telefon: Samsung Wave
Lokacija: Aachen Aachen
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst: Insane in the Mainframe
Status u vezi: U braku
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje: Web Designer
Zaposlenje: Samozaposlen
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose: Svetlo braon
Boja očiju: Plave
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Ateista
Potpis
Komentari
(1)
Brate mogu li nesta da te pitam ako nije problem.....Znaci imam Skype 5.1 Verziju sve radio sve je Ok no kad Upalim Komp mi se pojavi neka Greska imam Ponudjenje dve stavke Dont Sent i Sent To....e sad kako da uklonim tu Gresku....ako mozes da mi pomognes unapred hvala...tnx
10. Apr 2011, 14:40:26  


Ukupno prijatelja: 5
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.