Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime -željana-  (pregledi profila: 7231 puta)
Profil
Ime: -željana-
ConQUIZtador Ime: -željana-
Poruke: 26 (0.007 po danu)
Pozicija: Clan u razvoju
Datum registracije: 09. Avg 2013, 11:56:53
Poslednja poseta: 08. Avg 2020, 20:15:06
Ukupno online: 8 dana, 8 sati i 41 min.
Godine: Nije dostupno Pol: Žena
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ: Sakriven
AIM: Sakriven
MSN: Sakriven
YIM: Sakriven
Google Talk: Sakriven
Skype: Sakriven
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
"Ne moras dodirnuti necije telo da bi mu dodirnuo dusu.A kada se dve duse spoje, tela nemaju izbora. To je ljubav."
Lični tekst: █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© ΘRIGINAL PRΘFILE
Status u vezi: Nisam u vezi
Trazi: Musko
Veze: Dopisivanje
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© ΘRIGINAL PRΘFIL
Komentari
(336)
Zelim da znate jednu stvar.... Ne poricem ja veliku ljubav koju osecam prema Njemu...Ne, nikako....Time bih porekla sve ono sto ja jesam zaista...Ovo sto citate ovde, to je moj mali svet satkan od emocija... Ovde ja snove bojim u ruzicasto... Ovde ja Njega izvlacim iz secanja, i secam ga se .........................
25. Nov 2019, 23:25:19  

Znam i kad te ne vidim - ti se smejes. Znam i kad te ne cujem - ti divno cutis. Ima nesto i u cutanju. Nisu uvek reci one koje bi sve rekle.
22. Nov 2017, 12:49:33  
•*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸•*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸•*¨`*•.¸ *♥ ♥♥ ♥•*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸•*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸•*¨`*•.¸ *♥ ♥♥ ♥•*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸•*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸•
23. Okt 2017, 00:14:03  
12. Okt 2017, 02:15:50  
Sanjam da postanem
carobna kugla
da se u meni
nadjes i ostanes
njezno da se uz mene budis
na jastuku sapuces i mazis
26. Sep 2017, 20:53:03  
13. Sep 2017, 10:52:57  
Bices uvek neko moj...
❤❤❤
11. Sep 2017, 13:43:53  
Vracam se uvek tebi duso moje duse, nemam ja drugog izbora , nema izlaza iz ovog vrtloga nasih stradanja, ne mogu je bez tebe , bole me tvoje reci , secanja, ne mogu bez nas, trebas mi za nova svitanja. Vracam ti se, tamo gde sam sretna bila, bar jos jedan tren da me tvoje ruke grle, nemam drugih zelja samo jos jednom da se srce u tvoje svije, da sakupimo komade nas, ono sto je jos ostalo ,   da me jos jednom pogledas zelenim smaragdima, i da mi kazes ono sto sam oduvek prizeljkivala, da sam jos uvek tvoja voljena....
11. Sep 2017, 13:38:20  


"Odakle ti tolika drskost,
da udjes u moj zivot...
kao u taksi ...
Izadjes
I ostavis bol kao baksis.....!?"
11. Sep 2017, 13:35:25  


Sad smo stranci jedno drugom, drugi nam ljudi zivote krase, bole bas tudji dodiri u noci ,
A suze, one nam u rana jutra obraze kvase...
Nismo uspeli jedno sa drugim,
On je kraj mene , ona sa tobom
Koliko jos moze srce izdrzati?
Pre nego sto njemu kazem "zbogom"
Ne mogu vise prodavati dusu,
Tudje usne sad hladno ljube ,
U tudjim rukama zebe mi dusa
Ne dam secanjima da mi se gube...
Secanja na dvoje mladih
Sto se volese u jednom dalekom gradu
Izgubili se u vrtlogu strasti
Al ona jos nije izgubila nadu...
Oprastam ti duso moje duse
I njene poljupce i njena milovanja
Oprastam ako je i tebi ko i meni pored njega
Ljubav nam fali a imamo svega...
Oprastam ti ...
06. Sep 2017, 19:51:08  
2 3 ... 34


Ukupno prijatelja: 1
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.