Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime luiz nazario R9  (pregledi profila: 4971 puta)
Profil
Ime: luiz nazario R9
Poruke: 234 (0.051 po danu)
Pozicija: Svakodnevni prolaznik
Datum registracije: 02. Nov 2011, 15:16:26
Poslednja poseta: 06. Okt 2021, 09:46:21
Ukupno online: 28 dana, 6 sati i 37 min.
Godine: 37 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 18. Mar 1987. Pisces
Telefon: Nokia 6700
Lokacija: Beograd Beograd
ICQ: Sakriven
AIM: Sakriven
MSN: Sakriven
YIM: Sakriven
Google Talk: Sakriven
Skype: Sakriven
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Tony Montana - "Whattaya lookin.. at? You are all a bunch of fucking assholes. You know why?Cause you don..t have the guts to be what you wanna be. You need people like me. You need people like me so you can point your fucking fingers, and say "that..s the bad guy." So, what dat make you? Good? You
Lični tekst:
Status u vezi: Nisam u vezi
Trazi: Zensko
Veze: Izlazenje
Visina: 180 cm
Tezina: 84 kg
Zanimanje: student
Zaposlenje: Honorarno zaposlen
Obrazovanje: Diploma fakulteta
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Svetlo braon
Boja očiju: Crne
Cigarete: Povremeno
Alkohol: Redovno
Narkotici: Da - Redovno
Rasa: Indijanac
Religija: Pagan
Potpis
Remember eveything,forgive nothing!
Komentari
()
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.