Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: P: Xbox 360 Jasper JTAG Custom Quake III Edition  (Pročitano 594 puta)
08. Jan 2012, 23:32:33
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 105
Browser
Chrome 16.0.912.75
Prodajem Xbox 360 Jasper SMC JTAG HACK (nije RGH JTAG) MFR dan pre kraja SMC hakabilnih Smiley 2009-06-17 Ko se razume znace da je jako teshko doci do jaspera kojem NIKADA nije updateovan dash i proizveden je pre 18/06/09

Xbox je kod mene dugo i modovao sam ga za sebe skoro je zavrshen kompletno...

Od modova uradjen je Q3 case mod nije kopija tudjeg moda vec sam sam dosho na ideju sa izrezbarenim q3 logo-om (znachi logo namerno nema pravilne ivice), oblepljen je 3M DI-NOC carbon folijom (nije kineski tr1 ili carlas), stavljene su RGB diode sa 3 prekidacha pozadi (7boja)
3.5" HDD (umesto CD-roma stoji 3.5" WD green 1.5TB u garanciji josh 2+ god)
USB HUB (pozadi se nalaze 4x USB dok se hub napaja sa xboxovog napajanja i omogucava 4x0.5A za svaki port po 500mA)
Kinect Connector (pozadi se nalazi mini din konektor za kinect tako da nije potreban poseban adapter za napajanje kinecta, kinect je moguce povezati i na slim konzolu)
USB wifi se nalazi u kucishtu xbox-a sa internom antenom
Dodat je cooler na grafici koji radi u skladu sa fabrichkim ovisno od temperature, xbox je izuzetno tih i ima temperature poput SLIMa (temp se vide u FSD-u)
Iza grilla na koji se stavlja xbox HDD se mogu povezati sata kablovi za napajanje originalnog DVD-roma od xboxa koji bi stajao sa strane ukoliko je potrebno koristiti ga (DVD ROM JE PRAKTICHNO NOV I U SEBI IMA FABRICHKI FW uz JTAG je skroz nepotreban)

Uz XBOX dolaze 2 wireless joypada koji su oblepljeni u carbon look foliju na slikama se vidi jedan kontroler koji nije dovrshen (treba ofarbati back i start dugme kao i donju i gornju plastiku u crno)
Xbox 360 Chatpad takodje carbon
XBOX MEDIA REMOTE oblepljen u carbon, nikada korishcen
Napajanje 150w jasper
Kinect sa konektorom za ovu konzolu kao i klasichnim kinect konektorom
Originalna kutija za xbox i kinect

HDD ima slobodno neki 400gb, ima oko 200 xbox 360 igara (sve kinect igre), 200 XBLA, skoro sav ROCK BAND DLC 1, 2, 3... svi Lips delovi i DLC..............

Za jtag vam nisu potrebni CDovi, WAVEOVI, LT Firmwarei, svaka igrica uvek radi prvo na jtag-u pa se kasnije prave LT FW za DVD etc etc... moguce je igrati igre sa USB diska, flesha... Igranje preko neta za system link preko XLINK KAI, sada je prepuno kada imamo RGH hack! Prednost jtag-a je i DLC, XBLA, Freestyle Dashboard.........

verovatno sam neshto izostavio...

Cena maltene koliko je mene koshtalo Smiley

600E

PM 063-80-88-55-NULA

Mozhe popust bez odredjenih stvari tipa KINECT....


inache su sve modifikacije propracene slikama tako da ih naknadno mozhete dobiti na mail...


Album

http://imageshack.us/g/210/img7108s.jpg/

GARANCIJA 6 MESECI
« Poslednja izmena: 08. Jan 2012, 23:42:11 od CweLander »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.