Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oxygen Phone Manager II - 2.4.0.1. [ Full download ]  (Pročitano 30896 puta)
25. Sep 2004, 16:04:16
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Evo posto su me mnogi gusili za OPM u poslednjih par meseci a vecina linkova koji su radili za download su popucali, red je da ga nagnamo ovde Smiley
Ima 13 i nesto megica i vredi svaki kilobajt Smiley

Ako ovaj link sirite dalje, budite toliko korektni da linkujete do ove teme pa tek onak na download Smiley

Download: OxygenPhoneManagerII2.4.0.1FULL

(01. May 2007, 10:52:33)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja ovo ne mogu da pokrenem, odnosno ne mogu da povezem telefon. Pludeo sam i ne znam kako to da izvedem. Prethodne verzije su zahtevale da se jedan sis file isntalira na telefon i pokrece pri svakom pokretanju programa. Da li je i ovde tako nesto potrebno, posto nema tako necega u zip fajlu. Drugo, da li je dovoljno instalirati program, kopirati ona dva file-a, pokrenuti program sa jednim od njih ili je potrebno uraditi jos nesto? Trece, ansao sam u folderu connection manager i pokusvao da se konektujem preko njega, ali nece ni tako. Kada izaberem bluetooth i pritisnem connect, on trazi i na kraju kaze da ne moze da se konektuje. Cetvrto, da li je mozda potrebno da u mrouter-u ostane stikliran com port, prkeo goda se inace povezujem na pc suite, sto je inace com4 ili je potrebni iskljuciti ga kada se povezujem na oxygen? Mada probao sam i sa iskljucenim i sa ukljucenim i isto je. Peto, da li potrebno pokrenuti serial port na bluetooth kao sto to ide kada se kacim na pc suite ili ne? Stvarno sam probao sve moguce kombinacije i ni jedna ne ce da upali da mi se telefon konektuje na oxygen. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Sta reci, a ne zaplakati??? Wink

Sta da ti kazem Bad...??? I mene si doveo u rebus...maltene nisam shvatio pitanja...ima ih gomila...stvarno....

Prvo...Cime povezujes Telefon i PC...

Koji je to telefon??? 6600??

Kakvi fajlovi... Oxygen treba samo da startujes...i telefon da prikacis, i da nemas problema... A sada gde je problem???
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
E bre meni ovo nista nije jasno.

Prvo, procitao sam onaj faq i ostalo, ali nema tu nista sto bi moglo da mi pomogne da se konektujem. Znaci, kako se tacno vi konektujete? Da li je potrebno da u mrouter-u bude ukljucen port, u mom slucaju com4, preko koga se kaci telefon na pc suite ili ne? Da li na tom istom portu treba da se zakaci i oxygen? Da li je potrebno da ja sam u opcijama za oxygen podesavam na kom com portu se kaci telefon, ili bi on to trebao sam da nadje? Probao sam nekoliko ocm portova ukljucujuci i com4 prkeo koga se kaci pc suite. U folderu C:\Program Files\Oxygen\OPM2\OCW, postoji file ocw oxygen connection wizard, koji bi trebalo vadalja da pomogne pri uspostavljanju veze sa kompom. On trazi prvo vrstu veze, tu mu kazem bluetooth, zatim se pojavi prozor na kome ima connect dugme i kaad se to pritisne, cuje se zvuk kao kada se ostvari serial port connection preko bluetooth-a, ali posle nekoliko takvih zvukova, dobijem poruku da veza nije uspostavljena. U cemu je stvar? Zatim, u faq-u se spmonje samo 6310i, pretpostavljam da je to primer, ali zato od symbian telefona smoninju samo 7650 i 3650, pa ne znam da li to mozda znaci da ova verzija ne podrzava nista drugo od symbian tleefona osim ta dva modela. Takodje kada se otvara oxygen pise d ajet o for mobie phones, a trebalo bi da pise for symbian phones, a u about-u ne ne spominje ni jedan symbian phone. TOTALNO sam u rebusu i nemam pojma kako da konektujem phone. Borise mozes li ti mozda ako imas neku 6600 da probas pa da kazes da li radi i kako radi? Hvala.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cekaj, jesam ja lepo postavio njihov support i njihov support forum?
U cemu je problem?
Jesi prosao kroz:
http://www.opm-2.com/download/WinXP_SP2_Native_Bluetooth.pdf
Jesi se obratio na support?
Jesi se obratio na forum?
Nisi
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Jesi, ok je to, ali ne mogu da njihoh support pitam nista oko ovoga, jer kao sto veoma dobro znas, vecina support-ova ovog tipa, trazi da im das svoj licence key i tako dalje, kako bi videli da li si regularno registrovao program, tako da to otpada. Na forum sam se obratio ovde, valjda je i ovo neki forum? Smiley Inace, procitao sam karakteristicne teme na forumu, ali nista sto bi moglo da bude resenje. Problem je i u tome sto ne znam sta je ovo sto ja imam? Pise da je oxygen phone manager for mobile phones, a ti kazes da je za symbian phones, tako da uopste ne znam o cemu je rec.

Zato sam smatrao da je najbolje da mi ti ili neko od vas ko je probao konkretno ovo, objasni kako je tacno uspeo da poveze phone. Ako je taj phone 6600, tim bolje. Inace nemam SP2, to e bio samo pokusaj koji mi je sjebao sistem, tako da sam formatirao hard i snimio samo SP1, pa mi taj link i ne treba.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat
02.04.01Q. Do you support Bluetooth connection?
02.04.01A. Of course. We support Bluetooth connection for 6310i phones with firmware version 5.50 and later. Bluetooth connection for 8910i phones is also available. Oxygen Phone Manager for Symbian phones also have full Bluetooth support for 3650 and 7650 models.


o ovome ti pricam.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat
Please, make sure, that you are using Oxygen Phone Manager II for Symbian OS phones ( http://www.opm-2.com/symbian/ ). We support Nokia 6600 only in this special software and not in common Oxygen Phone Manager II ( http://www.opm-2.com/ ) for non-Symbian ones. You can view your program version number and license type in 'Help' -> 'About' window.

Oxygen Software Support Service


 Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Mogu da skinem taj software koji podrzava 6600, ali onda opet nista od registracije. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.