Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:43:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovo nam je jedini izlaz!!!  (Pročitano 14423 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Citat
Само смо практични.

Kao i sve stranke. Svaki izgovor je - prakticni smo, pragmanticni...

Prakticnost uvek znaci jedno - uradicu najbolje u datom trenutku zarad interesa, bez obzira na ono sto sam ranije zagovarao... i pravdacu tom istom prakticnoscu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 2610
Sve je ovde lepo.
ALI i to večito ALI:
Postoji li u Srbiji čovek sa autoritetom koji nema političkog putera na glavi, koji nikada nije učestvovao u vlasti, pisao Statute, Programe, Pamflete, Ekonomske programe,.....i koji bi ispunio uslove konkursaa     samim tim što bi osnova njegovog rada bila boljitak gradjana Srbije?????????
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.55
mob
Nokia 
A ko ce odredjivati ko ispunjava te uslove?
Ja mislim da Janko ne treba da bude u toj "komisiji", a Pera misli da ja ne bi trebalo da budem u "komisiji", dok Djoka misli da smo i ja i Janko i Pera lopovi i da bi trebalo da smo u zatvoru, a ne da odlucujemo o bilo cemu.  Smile
Ili ovako...(posto pise da zemljom mgu da upravljaju i oni koji su se bavili politikom, ali pod uslovom da su napravili rezultate i da nisu bili lopovi)...neko misli da je Ceda posten decko koji se ne palsi da kaze istinu...neko misli da je Toma najposteniji covek koji se, eto, ne plasi da za svoje ideale i pogine....neko misli da je Djilas najsposobniji i najbolji covek da vodi ovu zemlju...a neko misli da je to Jesic....dok su drugi ubedjeni da je Palma car, kralj, prvak u skoku u dalj  Smile

I ko ce da nam kaze ko je u pravu?  Smile

Ono sto ti hocu reci, jeste da ovo sto ste vi smislili postoji samo na papiru, eventualno u video igrici i nigde vise!  Smile

Не иде се у затвор зато што неко мисли да би неко требало да иде у затвор.
Зна се процедура.

"Истинољубиви" Чеда, а и други побројани, имају итеколико ДОКАЗИВОГ  "путера на глави", тако да су већ у старту "отписани".

У то нешто мало њих који су постизали добре резултате на локалу (можда Јешић, провериће се), сигурно не спадају лидери и заменици лидера ових беспутних странака.

Осим тога, чак и да се неко као кроз иглене учи провуче (а кажем: неће моћи), чека га ОДРИЦАЊЕ од партија којима су припадали.

Тежиште је на НОВИМА КОЈИ НИСУ УЧЕСТВОВАЛИ у претходним властима, а додатак није стављен да би ту могли да се "утрпају" и лидери овог беспућа, него оно нешто поштених људи, којих има у свакој власти и налазе се на локалу.
ТО ЈЕ ЈАСНО.

Нема ту никаквог простора за може вако а може и нако .

А што се тиче твог става да је ово немогуће, тја...
Некима је давно изгледало д аје и точак немогућа ствар.

За све постоји почетак. Smile
IP sačuvana
social share
UKLJUČI SE I TI!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
Moras biti svestan u kojoj sredini ovo pokusavas - u Srbiji.

Narodu je pun kufer svega i ne veruje nikome, svi su mu isti. Svaki manje obrazovan (ne glup) covek ce te prvo pitati - Ko uzima pare, za koga radite, kome kvarite posao a cijem doprinosite.

A o Narodnom dogovoru kao takvom - nemoguce!!! Narod je veoma komplikovana socioloska i politikoloska kategorija. Narod zavadis sitnicom za 20 minuta. Narod kupis sitnicom jos brze od toga. I narod cine ljudi, a ljudi su individue razlicitih preferencija. Koliko god se nesto zvalo "Narodni" dogovor, svaki covek prepoznaje ideologiju koja mu je bliska.

Oni manje obrazovani je ne mogu mozda objasniti, obrazloziti, izneti strucno postulate i razloge zasto misle da je to najbolje, ali nesto u njima ume da prepozna sta im je blisko i sta je po njihovoj meri. I u tom narodu ces uvek imati nacionaliste, kosmopoliste, demokrate, republikance, socijaliste/komuniste, liberale, zelene, anarhiste... i u takvoj smesi, bilo kakav narodni dogovor je naucna fantastika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
A ko ce odredjivati ko ispunjava te uslove?
Ja mislim da Janko ne treba da bude u toj "komisiji", a Pera misli da ja ne bi trebalo da budem u "komisiji", dok Djoka misli da smo i ja i Janko i Pera lopovi i da bi trebalo da smo u zatvoru, a ne da odlucujemo o bilo cemu.  Smile
Ili ovako...(posto pise da zemljom mgu da upravljaju i oni koji su se bavili politikom, ali pod uslovom da su napravili rezultate i da nisu bili lopovi)...neko misli da je Ceda posten decko koji se ne palsi da kaze istinu...neko misli da je Toma najposteniji covek koji se, eto, ne plasi da za svoje ideale i pogine....neko misli da je Djilas najsposobniji i najbolji covek da vodi ovu zemlju...a neko misli da je to Jesic....dok su drugi ubedjeni da je Palma car, kralj, prvak u skoku u dalj  Smile

I ko ce da nam kaze ko je u pravu?  Smile

Ono sto ti hocu reci, jeste da ovo sto ste vi smislili postoji samo na papiru, eventualno u video igrici i nigde vise!  Smile

Не иде се у затвор зато што неко мисли да би неко требало да иде у затвор.
Зна се процедура.

"Истинољубиви" Чеда, а и други побројани, имају итеколико ДОКАЗИВОГ  "путера на глави", тако да су већ у старту "отписани".

У то нешто мало њих који су постизали добре резултате на локалу (можда Јешић, провериће се), сигурно не спадају лидери и заменици лидера ових беспутних странака.

Осим тога, чак и да се неко као кроз иглене учи провуче (а кажем: неће моћи), чека га ОДРИЦАЊЕ од партија којима су припадали.

Тежиште је на НОВИМА КОЈИ НИСУ УЧЕСТВОВАЛИ у претходним властима, а додатак није стављен да би ту могли да се "утрпају" и лидери овог беспућа, него оно нешто поштених људи, којих има у свакој власти и налазе се на локалу.
ТО ЈЕ ЈАСНО.

Нема ту никаквог простора за може вако а може и нако .

А што се тиче твог става да је ово немогуће, тја...
Некима је давно изгледало д аје и точак немогућа ствар.

За све постоји почетак. Smile

I ti/vi opet nemate odgovor na konkretno pitanje - Ko je taj ko ce da odluci ko je OK, a ko nije?
Ko ce meni da kaze ti nisi pravi da odlucujes o sudbini Srbije?...i ako mi kaze...ja cu onda njemu "NIsi ni ti, ti si ovakav i onakav...znam te ja kad si radio to i to..." (sve i da nadjes nekog prepostenog koji nikad i nigde nije bio u vezi sa nekom mutnom ili politickom radnjom, ja uvek mogu da lazem i da namazem coveka govnima, iako je on zaista cist, posten i strucan)

To sto pokusavate je prosto i jednostavno nemoguce!...nije da se meni ne bi svidelo, samo je nemoguce!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.55
mob
Nokia 
Sve je ovde lepo.
ALI i to večito ALI:
Postoji li u Srbiji čovek sa autoritetom koji nema političkog putera na glavi, koji nikada nije učestvovao u vlasti, pisao Statute, Programe, Pamflete, Ekonomske programe,.....i koji bi ispunio uslove konkursaa     samim tim što bi osnova njegovog rada bila boljitak gradjana Srbije?????????
Naravno da postoji.
I to ne samo jedan.
IP sačuvana
social share
UKLJUČI SE I TI!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.55
mob
Nokia 
Moras biti svestan u kojoj sredini ovo pokusavas - u Srbiji.

Narodu je pun kufer svega i ne veruje nikome, svi su mu isti. Svaki manje obrazovan (ne glup) covek ce te prvo pitati - Ko uzima pare, za koga radite, kome kvarite posao a cijem doprinosite.

A o Narodnom dogovoru kao takvom - nemoguce!!! Narod je veoma komplikovana socioloska i politikoloska kategorija. Narod zavadis sitnicom za 20 minuta. Narod kupis sitnicom jos brze od toga. I narod cine ljudi, a ljudi su individue razlicitih preferencija. Koliko god se nesto zvalo "Narodni" dogovor, svaki covek prepoznaje ideologiju koja mu je bliska.

Oni manje obrazovani je ne mogu mozda objasniti, obrazloziti, izneti strucno postulate i razloge zasto misle da je to najbolje, ali nesto u njima ume da prepozna sta im je blisko i sta je po njihovoj meri. I u tom narodu ces uvek imati nacionaliste, kosmopoliste, demokrate, republikance, socijaliste/komuniste, liberale, zelene, anarhiste... i u takvoj smesi, bilo kakav narodni dogovor je naucna fantastika.

Naravno da sam svestan gde to "pokušavam".

Na pitanja naroda imamo odgovore: i ko uzima pare i za koga radimo i koem kvarimo posao, a kome doprinosimo.
Igramo otvorenih karata.
IP sačuvana
social share
UKLJUČI SE I TI!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.55
mob
Nokia 
A ko ce odredjivati ko ispunjava te uslove?
Ja mislim da Janko ne treba da bude u toj "komisiji", a Pera misli da ja ne bi trebalo da budem u "komisiji", dok Djoka misli da smo i ja i Janko i Pera lopovi i da bi trebalo da smo u zatvoru, a ne da odlucujemo o bilo cemu.  Smile
Ili ovako...(posto pise da zemljom mgu da upravljaju i oni koji su se bavili politikom, ali pod uslovom da su napravili rezultate i da nisu bili lopovi)...neko misli da je Ceda posten decko koji se ne palsi da kaze istinu...neko misli da je Toma najposteniji covek koji se, eto, ne plasi da za svoje ideale i pogine....neko misli da je Djilas najsposobniji i najbolji covek da vodi ovu zemlju...a neko misli da je to Jesic....dok su drugi ubedjeni da je Palma car, kralj, prvak u skoku u dalj  Smile

I ko ce da nam kaze ko je u pravu?  Smile

Ono sto ti hocu reci, jeste da ovo sto ste vi smislili postoji samo na papiru, eventualno u video igrici i nigde vise!  Smile

Не иде се у затвор зато што неко мисли да би неко требало да иде у затвор.
Зна се процедура.

"Истинољубиви" Чеда, а и други побројани, имају итеколико ДОКАЗИВОГ  "путера на глави", тако да су већ у старту "отписани".

У то нешто мало њих који су постизали добре резултате на локалу (можда Јешић, провериће се), сигурно не спадају лидери и заменици лидера ових беспутних странака.

Осим тога, чак и да се неко као кроз иглене учи провуче (а кажем: неће моћи), чека га ОДРИЦАЊЕ од партија којима су припадали.

Тежиште је на НОВИМА КОЈИ НИСУ УЧЕСТВОВАЛИ у претходним властима, а додатак није стављен да би ту могли да се "утрпају" и лидери овог беспућа, него оно нешто поштених људи, којих има у свакој власти и налазе се на локалу.
ТО ЈЕ ЈАСНО.

Нема ту никаквог простора за може вако а може и нако .

А што се тиче твог става да је ово немогуће, тја...
Некима је давно изгледало д аје и точак немогућа ствар.

За све постоји почетак. Smile

I ti/vi opet nemate odgovor na konkretno pitanje - Ko je taj ko ce da odluci ko je OK, a ko nije?
Ko ce meni da kaze ti nisi pravi da odlucujes o sudbini Srbije?...i ako mi kaze...ja cu onda njemu "NIsi ni ti, ti si ovakav i onakav...znam te ja kad si radio to i to..." (sve i da nadjes nekog prepostenog koji nikad i nigde nije bio u vezi sa nekom mutnom ili politickom radnjom, ja uvek mogu da lazem i da namazem coveka govnima, iako je on zaista cist, posten i strucan)

To sto pokusavate je prosto i jednostavno nemoguce!...nije da se meni ne bi svidelo, samo je nemoguce!


Prvo: najbitnije je da ti se ovo sviđa. Bez sviđanja nema ni veze... Smile

Dalje: KO? Pa kakve veze ima ko, bitno je da se poštuje PRINCIP  dat u ND.
Nama je u interesu da se to poštuje, ogromnoj većini je to u interesu.
Znači: NE MOŽEMO NAPRAVITI KLJUČNU GREŠKU.
Kao što su ovi dosadašnji.

A ako bude "tehničkih" grešaka, lako ih je ispraviti.
Svakom ko pođe prema vlasti biće jasno da je SMENLJIV BRZINOM MUNJE.
IP sačuvana
social share
UKLJUČI SE I TI!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC One
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Sve je ovde lepo.
ALI i to večito ALI:
Postoji li u Srbiji čovek sa autoritetom koji nema političkog putera na glavi, koji nikada nije učestvovao u vlasti, pisao Statute, Programe, Pamflete, Ekonomske programe,.....i koji bi ispunio uslove konkursaa     samim tim što bi osnova njegovog rada bila boljitak gradjana Srbije?????????

JA!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:43:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.