Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovo je samo ruzan san..............  (Pročitano 7077 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Pre sedam godina, bas u noci 17. na 18. mart prezivljavao sam uzasnu licnu dramu koja je bila verovatno moja najstrasnija drama u ovoj zemlji. Sedam godina nakon toga proziveo sam istu dramu iste noci sa celom nacijom. Ne, nije to bio san, sve je bila potpuna java.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Sta ti se desilo tada Sale, ako nije suvise licno?
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
<<<<gledam Euro-News, kazu da se smirilo na Kosovu, neznaju da li je to uspeh medjunarodnih trupa ili su albanci vec sve popalili i isterali te nemaju vise ciljeva...
Jebem te zivote....
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
verovatno uspeh ..  :twisted:  :twisted:  :twisted:
oni koji su naredbu dali sada su je povukli .. CNN i dalje ćuti i tera svoju politiku ..
Ono što je Čović pričao sada se obistinjuje .. sada kada su Srbi proterani i nalaze se u svega nekoliko većih mesta sad će da se zaustave nastave pregovore ali Srbima neće dati da se vrate u svoja mesta, da im izgrade sve što su srušili, popalili, preorali ...
Za EU Kfor i ostale biće samo pokušaj stvaranja velike Srbije koji bi mogao da se završi ratom a oni to neće dozvoliti .. bla bla truć ..

@ miaana - postaviti stvari realno ? .. šta je za tebe realno .. trenutno stanje ili stanje od pre 10, 20 30 godina ..
Taktika koja se primenjuje na Srbima sa tim realnim stanjem .. prvo ga proteraju a onda kažu pomirite se sa tim .. bila je primenjivana mnogo puta .. i ovo što se dešava sada na Kosovu je isti scenario ...

Nisam ljut na tebe samo iz onog mog prvog posta nisi mogla naslutiti šta mislim .. slušam HRT imam ga na TV'u i njihova izveštavanja su gotovo prevedena sa CNN'a ..
Zašto sada nema slika sa kosova 25 verskih objekata je uništeno .. na stotine kuća spaljeno .. ima li negde slike ?
Na Kosovu sada nije sukob Između Srba i Albanaca .. već čišćenje Srba .. Srbi beže kao što su bežali nebrojano puta ..
Preko 40 % teritorije je katastarski upisano na ime Srba a sda se nalaze u svega nekoliko većih mesta ..
Šta je za mene realno .. svi koji nisu sa Kosova pre svega mislim na Albance da se vrate u Albaniju .. granica da se blindira ako treba .. isto uraditi i sa Albansko MAkedonskom granicom .. nakon toga bi se brzo uvidelo da Albanaca nema onoliko koliko oni govore .. TAčija, Čekua, Haradinaja i ostale ovekovečene i dokazane monstrume (slikama i svedočenjima) ..pohapsiti i suditi im ..
Za sve prognane sagraditi šta im je porušeno .. vratiti imovinu .. sprovoditi zakone za prekršioce ma koje vere da su .. nakon tih stvari  brzo bi došlo do mira .. samo da li je mir u interesu vodećih sila sveta .. postoje mnoge teorije šta se namerava sa Kosovom i celim regionom u koji spada i hrvatska .. ali o tome nekom drugom prilikom ...
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Neki ne mogu da skontaju da u svetu nikad nece zavladati mir koji zele misice kad primaju lente krune i slicne gluposti... ne zato sto ja to hocu ili svitac ili nesa ili dusko to hocemo... nego zato sto je u ljudskoj prirodi... i zato sto se nepravde ne zaboravljaju i dugovi se naplacuju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
To je istina sto je rekao SF, nikada nece biti pravde i mira u ovom svetu. Zato je neko pre 2000 godina obecao dolazak jednog novog sveta.

@Radamant
Hvala ti na ljubaznosti, prijatelju, a desava mi se nesto slicno sto se desava ove godine i ovog meseca, mada nije tako drasticno i ima nade da ce sve biti dobro na kraju. Desavalo mi se da nisam imao novac za prvi mesec svog podstanarskog zivota. Neki obecani novac je trebalo da mi stigne, a on nikako nije stizao. Te noci sam morao da prezivim da se iselim sutradan. Nije bas da je trebalo da ostanem na ulici, ali sam morao da idem u jeftin, nikakav, vlazan smestaj bez telefona... a taman sam bio prelezeo stravican grip bez lekova, bez hrane, bez icega u kuci. Spasilo me stene koje sam uzeo sa ulice.

Tako sam se i to 17. marta prisetio i svoje licne tragedije. Poput mene tada, nas narod je na Kosovu ostao bez icega i nije bilo nikoga da ga spase i da mu pruzi ruku! Ja danas to ne mogu da kazem za sebe, ne dok sam ziv i dok je nekima od vas ovde dobro, pa daj Boze da uskoro i nas narod moze da dozivi takvo blagostanje.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Eh, da, evo i mog skromnog intelektualnog doprinosa za nas narod, prevod sam ja uradio. Moram da vam kazem da nasi prijatelji Slovaci koji nas toliko vole stalno prevode vesti sa srpskog na slovacki i brane nas narod od stradanja. Neka im se upamti!

Akciju cu postovati u novoj temi da bi bila lakse pregledna.

Voli vas,
Sasa
______________________________ ______________________________ __________
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 29
Citat: SVITAC

|ArThAs| je iz Niš .. treba li za dve godine da gledam kako on i njegov brat takođe član ovog foruma prolazi ovo što danas prolazi Srpski narod na Kosovu ..
JA to neću dozvoliti .. i uzeću i oružje u ruke kada za to dođe vreme ..  
(za pušku nije svako i to je ok)


Hvala, sto se sekiras za mene i za mog brata, inace i meni je doslo da odem dole na kosovo da ih sve... :chainsaw:
Ali ja mislim da ce tesko doci oni do Nis-a!
IP sačuvana
social share
...:::Your soul is mine:::...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije tesko...  a to tvoje svekoliko znanje iz vestina ratovanja nece ti pomoci... zivot nije counter Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Istina. Deco, bre, u vasim godinama je moja generacija htela da ratuje i da se bori za nesto, pa je dozivela fijasko totalni i pola njih vise nije pri svesti. Aman, nije rat za ljude, za ljude je mir, prosperitet, zdravi seksualni odnosi, rad, red i disciplina... Koji ce vam klinac rat, obogaljenost, KLANJA, plac dece, jauk zena, zgarista... nije zivot counter, zaista... aman!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.