Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ove vam moderator u ARMIJU...  (Pročitano 21481 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
haha Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Na kraju krajeva .. kakva je to vojska bez ćorke ..  Smile him ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
mob
SonyEricsson K800i
 Smile Smile hehe
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


It Is I Le Qlerc

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3878
Zastava Jagodina
mob
Samsung Note 8
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
proleti to brzo......nama
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
He he he... Ta zabrana je zbog toga sto mi kazu, veceras ce biti dezurni neka budala, nemoj nigde da ides... A ja sam opet morao da odem, ali je problem bio sto se nikom nisam javio (klasika) to sam redovno radio, nego neki dezurni su se vec navikli, a neki su tu nesto kao talasali, dizali frku... itd... Upisao me covek u svesku dezurnog, pa da me kao kazne, dobijem kao kaznu da kao nedelju dana ne izlazim, ja iskuliram jedan dan i onda po starom... Svaki dan kuci... Puica mi bas za vojsku... Ma pricali mi brukas oca... brukas ovog, brukas onog... Vazda su me ganjali na brijanje... krevet vecito u haosu, o kaseti i ormaricu da ne polemisem, moje stvari na sve strane... Ali sta da se radi... Najbitnije da sam imao jaku zaledjinu... A kod jedne zaljedjine sam jos bio i kurir, a taj je jos + komandant... pa sta vise reci... E super je, treba jos neko da proba, kao civilno sluzenje samo sto nosim uniformu... A jos taj komandant je iz Obrenovca, pa sam dosta puta isao sa njim kuci... Ma sta da vam kazem, da znate samo sta je sve pricao komsiluk kada vidi kako me dovozi vozac u novoj Vectri sa VJ tablicama... Uglavnom, lepo sam se proveo, mozda mi bas nije bio dovoljan ovaj moj odmor od samo 27 dana (15 dana redovno, 10 dana nagradno, ni sam ne znam za sta sam ih dobio i 2 dana sam platio sa po kile krvi...)... ali sam morao da se vratim da bi zavrsio to sto se kao zove sluzenje otadzbini... I tako dalje i tako blize... DOslo i ono SITno...s to kazu ali se nisam preterano lozio na te sitne dane, jer sam kad sam se vratio imao 5 dana do kraja, koje i onako nisam proveo tamo... Za tih yadnjih 5 dana se meri u satima i minutima vreme koliko sam se u vojsci zadrzao... Sta cu tamo kad je dosao guster na moje mesto kurira... ITD... ja sam u ponedeljak 1. avgusta odsluzio svoje i razduzio se... Malo se napijao ovih dana, pa sad malo da se javim i vama, mojoj internet familiji... Tako da sam sada:

C                   I                   V                   I                   L

Samo dok sam ugladao natpis na dozvoli vikend gde je pisalo od: 01.08.2005.     do: NE VRACA SE... E tad mi je bilo puno srce...

Ajd, dosta za sada neka i drugi pisu malo...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
dobrodosao nazad Smile svaka cast Smile
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
mob
SonyEricsson K800i
welcome back Smile
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.