Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:30:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovde se velica Ceca - Svetlana Raznatovic  (Pročitano 12246 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ceca: Odmorila sam se na Kipru

Nakon koncerta na Ušću kojem su prethodile svakodnevne, iscrpljujuće pripreme, Ceca Ražnatović je sebe i svoju decu častila 10-dnevnim letovanjem na Kipru, u mestu blizu Larnake.

- Baš sam se odmorila. Prvo sam se dobro naspavala, a onda su na red došle i neizbežne morske aktivnosti: poseta akva parku, pa uveče luna parku... Naravno, po ko zna koji put sam Veljku i Anastasiji morala da kupim lopte za vodu i dušeke sa likom trenutno popularnih likova iz crtanih filmova - ispričala nam je Ceca po povratku u Beograd. Ona kaže da su joj toliko prijali sunce i more da planira da u avgustu ponovi letovanje. Pre toga, 29. jula nastupiće na makedonskoj manifestaciji „13 veličanstvenih“ u Strugi kao specijalni gost, a početkom oktobra kreće na evropsku turneju, u okviru koje će, verovatno, pevati i na stadionu u Sofiji budući da je iz Bugarske, gde ima mnogi obožavalaca, već godinama zovu da dođe.

Na pitanje zašto je plavu kosu prefarbala u svoju boju, Ceca odgovara:

- Pravo da vam kažem, dosadilo mi je da budem plava! Održavanje plave kose veoma je zahtevno; drugo, zahteva stalnu šminku, a mene, zaista, ne zanima da od jutra do sutra budem pod mejkapom - rekla je Ceca.

S. Stanković

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Jebote, mislio sam da je u pitanju zajebancija, a devojka je mislila ozbiljno. Ali, imate pravo na svoje mišljenje, neću više da Vam smetam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ne veruj zeni,koja pusi ''Drinu'' bez filtera!!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N98
heheheheheh pa ovo ce biti show....muskarci o sexu..a zene o ''ceci'' Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300

idealno losa!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Mozemo da pricamo za i protiv - ali Cecin uspeh u Srbiji oslikava narod koji zivi u toj zemlji. Muzika se moze prihvatiti kao neka vrsta popkulture sadasnje Srbije. Da li nam se to svidjalo ili ne to je cinjenica. Moja generacija je odrasla uz Azru, Corbu i Dugme i ismejavala likove koji su slusali 'narodnjake'. Narodnjaga vise nema - postoji samo main stream muzike koji pedvodi Ceca , JK i slicne plasticne primadone udate za pokojne kriminalce i samozvane junake Srbije 90tih.

Vremena je menjaju - bez obzira da li se mi menjamo sa njima ili ostajemo dostojni necemu sto je bilo  u proslosti.

Zivela Ceca i neo-seljacizam Srbije koja i dalje ostaje mala zemlja seljaka na brdovitom Balkanu.

Ko sto rekose u Matrixu - neke stvari se menjaju ali neke bogami jock.
« Poslednja izmena: 14. Jul 2006, 06:09:34 od decky999 »
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC one s
neo-seljacizam  Smile
pravu rec si nasao, svaka cast
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
gore/dole blizu 500.000 ljudi koji su prosli kroz sve ove koncerte koji su bili ,ucljucujuci exit,satrijanija ,vaja, purple,i koji ce proci kad budu bili whitesnake, ferry, simple red, toto...cine sve te potresne price o vladavini turbo folkera deplasirane...sure...ima ljudi koji slusaju te budalastine , ali ih ima svuda po svetu , tako da pored sve te kvalitetne muzike koja nam se plasira poslednjih 1/2 god. , price ovo je zemlja balkanaca,.....propali smo... bla,bla,bla...su skroz bez veze.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
nemojte da me zasmejavate...ona umetnica!
ona je umetnica,velika zvezda,inteligentna ali u svetu primitivnh umova...o boze i ako sam ateista ali... Smile

neo-seljacizam...tacno tako!kada je samo cujem kako onako zavija kao da joj vade zube,kao da mi skace po mozgu...ahhh Smile

ne treba suditi o ukusima,ali jednostvno kladim se da bi se dosta njih koji je slusaju naslo u muzici (ne u nasoj narodnoj muzici) da se ne boji da proba nesto novo Smile
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Kad se vec o okusima govori - jajednostavno  ipak ne mogu da svarim neke stvari ali slusao sam sve i svasta i jos uvek slusam sve i svasta i otkrivam nove pravce muzike i bandove.

Kod mene je tkzv tubo-folke kako ga ja zovem na istoj lestvici kao Britny Spears - nikad nisam bio poklonik pop muzike kakva god ona bila. Mozda je u tome problem. Ne znam ni ja ali znam da cu pre ceo dan da preslusavam sve albume Morbid Angel nego da slusam Cecu 5 minuta. Odnosno pre cu mese dana da provedem bez muzike (sto je za mene strasno tesko) nego da slusam Cecu i ostalu silikonsko-kriminalisticko-zavijacku armiju Srbije 5minuta

Izvinjavam se za opajavanje cele Srbije - ako postoji i 5 ljudi u Srbiji koji ce da odu na koncert Satrijanija - IMA NADE.

Zivi bili  da vas pozdravmim uz jedan hit turbo-folkea

Jedva cekam da mi umre majka pa da se udajem za svojega Rajka, Ojhaaa!
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisi u Srbiji i ne znas koliko ljudi je islo na sve vrhunske koncerte ove godine , a i prethodnih...jedna moja drugarica, koja je Hrvatica iz Zagreba, Beograd smatra svojim gradom i sa toliko ljubavi prica o njemu da ponekad pocrvenim...posle koncerta Paco De Lucia u Zagrebu na kome je bila i gde je isti prvo docekan mlako , a da bi zatim pre bisa ljudi pobegli kud koji, tako da je umetnik ostao zapanjen, ona je izjavila....eto u taj grad se ja vracam, a u Beogradu ludnica za vreme i posle koncerta.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:30:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.