Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:26:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovan  (Pročitano 55350 puta)
14. Jul 2006, 13:37:03
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
     Ovan je prvi znak zodijaka.Element mu je vatra. Njegov nervni sistem je prilicno razdrazljiv.Njegov zivot je dinamicniji od drugih znakova.
Sretan broj je 42.
    Ovan ne podnosi mir,monotoniju,on je šampion takmičenja,kako na fizičkom tako i na
intelektualnom planu.Stvoren je da komanduje a ne da se pokorava.
    Vrlo je vazno da kanalise svoju energiju dajuci joj cilj,jer je Ovnova energija intuitivna,kreativna,iracionalna,.reaguje bez mnogo razmisljanja. Mora uvjek biti   prvi,vodeci.
   
    Rodjeni u znaku Ovna su hrabri,otvoreni,agresivni,aktivni,efikasni,ali i romanticni   cijene one koji se ne povijaju njihovoj volji.

   Mars mu daje vatreni ponos i nadmenost,ali sklon je pesimizmu,ako ne uspije   u svojim zeljama.Umije da pretjeruje u trosenju svojih snaga,jureci u rizik.
   Ovan se moze definisati kao maldalacki znak,pun sukoba i kontradikcija    gdje dominiraju impulsivnost i akcija,dok razum dolazi kasnije.
    Kako umiju da reaguju instinktivno i intuitivno,to su cesto nepromisljani pa i    drski.Oni su ipak moralni.Žive u sadasnjosti,zaboravljaju prošlost,misle optimističku    na buducnost.Nemirni su dinamicni i starstveni mada cesto puni ljudske topline,koja od   njih cini dobre i njezne partnere.

   Mars nagoni Ovna tj ljude rodjene u ovom znaku,da vode život pun akcija    i trose neprekidne zalihe elektro-nervne energije.Oni su neumorni,ambiciozni i izuzetno     takmicarski.Znaju da ruse sve pred sobom,uspinjuci se do najvisih polozaja.
    Jaka volja,izrazen osjecaj pravde borbenosti hrabrosti,strastvenosti,pobjednicki    duh,Mars,kao muski vatreni znak,cini Ovnove punim zivota i zivotne snage.Buduci da     imaju izvanredne sposobnosti,predstoji im sjajna buducnost.Pošto zive u stalnoj napetosti često su nervozni.Jakom voljom i tvrdoglavoscu,neustrasivo se probijaju kroz zivot,ne    dozvoljavajuci nikakvu podredjenost.

     OVNU odgovaraju Engleska,Njemačka,istočne oblasti-Aljaska,Koreja,Japan.


                 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tra la la

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 448
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson K310i
Hahaha, ima istine Smile

Ja sam ovan, podznak ovan i mesec u jarcu. Ima li nešto posedno što se odnosi na ovu kombinaciju ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
  Smile  Smile

     42


Smile

IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Hahaha, ima istine Smile

Ja sam ovan, podznak ovan i mesec u jarcu. Ima li nešto posedno što se odnosi na ovu kombinaciju ? Smile

Hm,taj Mjesec  te malo prizemljuje, Jarac sto stariji to mladji,kao planinska koza,polako se penje ka vrhu Smile

Mislim da si nezgodna kombinacija,dosta vatre ,malo zime,emotivne,uh  Smile

Uspjesan predvodnik!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tra la la

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 448
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson K310i
 Smile hehe. Samo me interesuje nešto... čitao sam to za ovnove, ali sa tom mojom kombinacijom, što se tiče astrologije... sa kojim znacima bi se trebao najbolje slagati, sa kakvih kombinacijama znakova? Smiley
« Poslednja izmena: 15. Jul 2006, 23:38:06 od GoranSmith »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Smile hehe. Samo me interesuje nešto... čitao sam to za ovnove, ali sa tom mojom kombinacijom, što se tiče astrologije... sa kojim znacima bi se trebao najbolje slagati, sa kakvih kombinacijama znakova? Smiley

Ako ti je podznak Ovan,suprotno podznaku je DC,vrh sedme kuce braka ,a to je Vaga,znaci ti tezis tom znaku,ili osobi sa karakteristikama znaka Vage,kojom vlada planeta Venera.

Posto ti je Mjesec u Jarcu,moras imati duhovnu vezu sa tim znakom,to su dva znaka koja te mogu na poseban nacin privuci,ali ti,kad ti neko kaze ja sam Blizanac,neznas gdje mu je podznak,Mjesec,vecina ljudi to i ne zna,a to su jako bitne stvari za uporedne horoskope,moze osoba imati Suncev znak Djevicu,a Mjesec u Vagi i vec ti ulazi njen Mjesec u tvoju kucu braka....neznam jesam li ti komplikovana...znaci jako je vazana sinastrija ,uporedni horoskop dvije osobe. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ovan

da
... natjerajte Ovna da Vas primjeti. Pokažite kakva ste nagrada i pustite da Vas osvoji.
... budite pomalo drski. On će veoma cijeniti Vašu prodornost i individualnost.
... budite spremni na sve, bio to ponoćni sastanak ili vožnja na talasima.
... očekujte zabavu. Ovan će Vas iznenađivati najrazličitijim stvarima. Nemojte to ignorisati.
... hvalite njegov nezavisni i neobuzdani duh.

ne
... nemojte ga vezivati za sebe. On će preuzeti stroge mjere da očuva svoju slobodu.
... nemojte kritikovati ni njega ni njegove prijatelje.
... nemojte mu reći da niste raspoloženi za njega. On će shvatiti da je to konačno, iako ste mislili samo na jedno veče.
... nemojte sputavati njegovu energiju. On ne podnosi da je slab.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.2
Ah ti ovnovi  Smile
Kada smo vec kod njih, interesuje me na koji fazon "namirisem" ovna na kilometar? (dupli sam rak) Nekoliko puta mi se desilo da u konverzaciji sa pripadnikom muskog pola, naravno iskljucivo ukoliko mi je na bilo koji nacin privukao paznju, jednostavno nicim izazvana, ali ipak vodjena nekim svojim osecajem, postavim pitanje: izvini da nisi mozda ovan??? I naravno, odgovor je: da. Nakon odgovora se uvek nasmejem i zacrtam sebi da cu nositi beli luk oko vrata ubuduce Smile
Znam da se u astroloskim kurgovima, citala sam izazvana ovnovima oko sebe, kombinacija zena rak i muskarac ovan smatra za najgoru mogucu kombinaciju sto se emocija tice, ali da su zena rak i muskarac ovan u poslovnom svetu sjajni saradnici sto mogu i da potvrdim.
Ovan je inace cudna zivotinjka  Smile ukoliko ne dobije na dlanu ono sto je navikao da dobija, pretvara se u zvercicu i u stanju je sebe da nadmasi i zaprepasti prevelikom dozom romanticnog osvajanja. Uporan je, cak i preterano uporan u svom osvajanju, vreba potpuno sladak iz svog zbunica kao umiljato mace, dokle god mu se ne ukaze prilika, odnosno oseti momenat slabosti, e onda uzvraca udarac  Smile
Tjah... mogla bih da napisem istorijat. Ko uspe da ih razume, zasluzuje  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tra la la

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 448
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson K310i
andjela pizelly, hvala hvala Smiley

Ima istine... lepim se na vodolije, vage i jarčeve, kao i na ovnove... njih iz aviona prepoznajem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hej,da li neko moze da zamisli ovu kombinaciju OVAN/RIBE,to sam ja,kakva je to kombinacija?Posto je najveci moguci kontrast,hi hi,bas me zanima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:26:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.