Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ova fotografija razbesnela je žene širom sveta  (Pročitano 9497 puta)
16. Okt 2013, 17:58:23
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ova fotografija razbesnela je žene širom sveta
Blogerka i majka troje dece Marija Kang ovih dana navukla je bes javnosti na sebe nakon što je okačila sliku sa svojom decom na Fejsbuk. Pročitajte i zašto...

 
Foto: Facebook/Maria Kang

Na Fejsbuk profilu Marije M Kang osvanula je fotografija na kojoj ova mlada žena pozira, pri čemu je u prvom planu njeno perfektno izvajano telo, okružena sa svoje troje sasvim male dece. Slika sama po sebi ne bi bila problem da na njoj nije pisalo “A koji je vaš izgovor?” i još pritom se ispostavilo da je to reklama za Marijinu knjigu, odnosno fitnes plan kako da svoje telo dovedete do savršenstva.


Vrlo brzo, fotka je prikupila više od 180 hiljada lajkova, 14 hiljada šerova i više od 20 hiljada komentara. Pozitivne komentare uglavnom su zasenili oni u kojima su je nazivali odvratnom osobom, željnom slave i u više navrata nasilnicom.

- Tvoj komentar je pun predrasuda i osuđujuć, iznesen samo na osnovu tvoje sopstvene situacije, građe tela, obrazovanja, prihoda. Zašto misliš da je on pozitivan ili da motiviše? Možda da si napisala “vi to možete” ili nešto slično, što bi bilo umesnije, umesto da pretpostavljaš da svi imamo izgovore - glasio je jedan od komentara ispod slike.


Foto: Facebook/Maria Kang
Naravno, Marija nije mogla da ostane imuna na komentare, pa se vrlo brzo obratila saopštenjem.

- Žao mi je što ste ovako negativno reagovali na korice za moju knjigu. Ne želim da ulazim u detalje da sam se borila sa svojom genetikom, patila od poremećaja u ishrani, vodim dva posla, nemam dadilju, nisam prirodno mršava i ne radim kao fitnes trener. Ipak, reći ću sledeće: ono što vi interpretirate nije moj problem. Vaš je. Prvi korak u smeru ovladavanja sopstvenim životom, telom i sudbinom jeste da shvatite da su misli koje izlaze iz vaših glava upravo vaše. Ja ih nisam stvorila. Vi ste – rekla je ova savršeno izvajana žena.

Inače, sada već poznata fitnes-blogerka je bivša takmičarka na izborima za lepotu, a kao mlada patila je od bulimije. Mnogi od onih koji su joj pružili podršku tvrde da ne treba da se obazire na “hejtere” budući da su to ipak najverovatnije samo “ljubomorni debeli ljudi”.


Foto: Facebook/Maria Kang
U međuvremenu, ona je u intervjuu za “Yahoo Shine” još jednom pokušala da naglasi svoju poruku.

- Samo se nadam da će oni kojih se tiče fotografija shvatiti da oni sami kontrolišu svoju sudbinu. Morate da shvatite da ne postoji izgovor da ne obezbedite vreme za samog sebe – rekla je Marija.

(Telegraf.rs/B92)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Samo da napomenem da nije samo zene... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Samsung SGH-E590
Apsolutno je upravu. Vecina ljudi koji nemaju nekih zdravstvenih prepreka jeste u mogucnosti da radi na svom fizickom izgledu.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako zele... sto je i rekla u svojoj izjavi...

Znaci, cela ova frka je nastala zbog toga sto su se apsolutno svi nasli prozvanim.. od onih koji ne zele da se menjaju do onih koji zele takvo telo, ali da cuce ispred ekrana...

A oglas je upucen ljudima koji zele takvo telo, ali im treba motivacija... Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Nokia 6630, valjda
Naravno da se osecamo prozvanim...
Ja sam se ugojio dvajes kila dok sam chekao dete, majka deteta je smrshala 15kg za jedno popodne, ja se josh uvek muchim...


  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Ima troje dece, dva posla, izgleda lepo i salje pozitivnu poruku kako se sve to moze. Sve one feministkinje i ostali treba da je drze kao poster uspesne osobe a ne da je osudjuju. Smiley
« Poslednja izmena: 16. Okt 2013, 19:04:37 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Hejters gana hejt  Smile
Citat
Sve one feministkinje i ostali treba da je drze kao poster uspesne osobe a ne da je osudjuju.
One ne zele da budu uspesne, vec da okrive druge zato sto nisu  Smile
Ova zena im dodje nesto kao t-rex kreacionistima  Smile
« Poslednja izmena: 16. Okt 2013, 19:12:25 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da se stav uopste ne razlikuje od feministickog...

U principu poteze se ono cuveno "vi ste ljubomorne"...

Sta vise... mislim da su muskarci koji tako misli blizi radikalnim feministiknjama nego sto misle... i jedne i druge goni licna frustracija Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Na kakav stav mislis ?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Da to je novi eliksir mladosti....

Imam jednu curu na kontaktu...udavi zena sa slikama svoje guzice....od 2000 slika...ima 1900 na kojima je njena

pozadina u najrazlicitijim pozicijama.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.