Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ova fotografija razbesnela je žene širom sveta  (Pročitano 9489 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Ne verujem  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Ja mislim da se stav uopste ne razlikuje od feministickog...

U principu poteze se ono cuveno "vi ste ljubomorne"...

Sta vise... mislim da su muskarci koji tako misli blizi radikalnim feministiknjama nego sto misle... i jedne i druge goni licna frustracija Smiley
Pa zavisi kako se gleda. Ako se gleda na to da zena treba da radi sta hoce i da bude uspesna u tome onda stvarno mogu da je uzmu kao poster. Eto, ova ima 3 deteta, 2 posla, neka druga ce da bude COO neke kompanije itd. I nema nista lose u tome...

I to generalno ne bi trebalo da ih pogadja uopste jer se zalazu za slicne vrednosti. Ono, biti uspesna osoba, zena itd. Nazalost pogadja ih. Eto, osecaju se prozvanim sto je ova napisala "Koji je vas izgovor"(zamisli, kako sme ona nekome da insinuira da je mozda postigla nesto u zivotu sto taj neko mozda ne moze  Smile ) i morali su da "bacaju hejt". I tu je ova u pravu, to stvarno jeste njihov problem...

A pritom je to reklama za knjigu za ciljnu publiku tj. zene koje bi kupovale tako nesto i sluzi vise kao motivacija za iste koji ustvari zele to isto.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mene je fasciniralo...njeno   vreme..koje moze da odvoji..  ...i da  posveti svom izgledu..pored troje djece ...i posla..i sta sve nije natrabunjala...(ako sam dobro razumio)

pazi... jedno djete od od 8 mjeseci...drugo od dve godine i trece od tri godine...  znaci rodilaje jedno pre tri godine..pa drugo pre dve godine pa trece pre 8 mjeseci..i narvo izmedju toga imala i tri trudnoce po devet mjeseci   Smile a izgleda ovako....
svaka joj cast.... Smile

zaista treba da posluzi kao primjer svima...sad da l los ili dobar...to ona najbolje zna...

po mom misljenju pored tri ove male bebe..pre svega bi trebala da bude majka...po cjeli boziji dan....

i jedno dijete od dve godine...treba umjeti da "obuzdas" i da bude uvijek cisto...sito..veselo..nasmejano...da se igra redovno i redovno da spava...i da pored toga.. treba tu hranu spremti..treba ociistiti iza njga i ispred njega.....i treba mu oprati..garedrobu.. pa gdje su obroci i za ostale clanove...porodice...
....  drustveni neki zivot..djeciji...treba djete  izvesti i napolje malo ....tako to ...a kamoli to sve uraditi za troje takve djecice...i imati vremena da se napucas ovako kao ona... Smiley

no dobro....svi znamo da super ljudi postoje...sa raznim mogucnostima...
pa eto..i  jedna zena medju njima...

ne dotice me ovo...drago mi je ako su djeca sretna i ako ovaj izgled nije na njihov ustrb...
a ostalo nije ni vazno...
« Poslednja izmena: 17. Okt 2013, 02:59:25 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
лепо лице има...
« Poslednja izmena: 17. Okt 2013, 12:38:16 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Na kakav stav mislis ?

Da se sve u zivotu vrti oko ljubomore... tj. da je svaka kritika ili drugacije misljenje posledica ljubomore...

Primer.. Ekstremna feministkinja pocinje pricu sa "ja nisam ljubomorna", muskarac pocinje recenicu sa "one su ljubomorne"...
Nemoguce je da postoje i drugi razlozi za neslaganje... sem ljubomore...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
neka ljubomora je uvijek u pitanju...i ona je uvijek prisutna...
neko to ne pokazuje...neko pokazuje...
neko ima razlog neko nema...

ali uglavnom kad se pojavi povod..onda je svi pokazuju...

imas ti raznih ljubomora...ko recimo ko vise prvodi vremena..sta znam... sa svojim drustvom..sa svojom familijom..i td...i kamara jos...stvari u kojima neko smatra da nije ravnopravan ili na...u vezi...

nije samo ljubomora... sto ona ili on cvrkucu i flertuju i namiguju nekom drugom...

mada ljudi cesto pobrkaju trazenje istine sa ljubomorom..
ako nekoga uhvatis da te mulja ili laze...a to uglavnom zene rade...
i uvijek je to bespotrebno..jer valjda misle da malim lazima...mogu da odgode neke istinbe..
i onda lazu sve vise i vise i upadaju u kal nepovjerenja sve dublje i dublje...

i normalno je... kad se to pojavi..   da ces vrsiti pritisak..dok ne prizna svoje muljanje ili laganje...
pa to neko (ko uglavnom i ne zna sta je ljubomora)
povezuje sa ljubomorom...a nije to ljubomora...
..jednostavno je** ti se sta radi..jer vise to nije vazno...
svejedno je gotovo..ako se lazi pojave...povjerenje nestane..a samo lud covjek moze da zivi u takvom okruzenju... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


My imaginary friend says Hi.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1878
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
LG G2
IP sačuvana
social share
"You, your joys and your sorrows, your memories and your ambitions, your sense of personal identity and free will, are in fact no more than the behavior of a vast assembly of nerve cells and their associated molecules."
--Dr. Francis Crick; Nobel laureate, co-discoverer of the DNA molecule
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
LG Frizider
Imam jednu curu na kontaktu...udavi zena sa slikama svoje guzice....od 2000 slika...ima 1900 na kojima je njena

pozadina u najrazlicitijim pozicijama.... Smile

Ima takvih ljudi.
Recimo na forumu ima jedan isto takav, od 2000 slika 1999 su mu on sam slikao svoju glavu sa cvikerima Smile
« Poslednja izmena: 22. Okt 2013, 10:07:57 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
 Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
тачдаун Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.