Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otvoreni rat Šešelja i Nikolića: Raspada se Srpska radikalna stranka?  (Pročitano 5458 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ne moram ja nista da mislim niti da gledam TV(koji zaista retko kad ukljucujem ako nije neki sport) dovoljno mi je kad mi dodje drugar koji je zakleti radikal i koji mrzi sve od policije do svake vrste vlasti i kaze da je ono sto na skupstini pricaju prevrsilo svaku meru i da je postalo previse jadno Smile
da li sam ja inteligentan je sasvim nebitno .... tebi placaju da pricas nesto a ja pricam ono sto vidim oko sebe Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung 
Ne moram ja nista da mislim niti da gledam TV(koji zaista retko kad ukljucujem ako nije neki sport) dovoljno mi je kad mi dodje drugar koji je zakleti radikal i koji mrzi sve od policije do svake vrste vlasti i kaze da je ono sto na skupstini pricaju prevrsilo svaku meru i da je postalo previse jadno Smile
da li sam ja inteligentan je sasvim nebitno .... tebi placaju da pricas nesto a ja pricam ono sto vidim oko sebe Smile

"Zakleti Radikal, koji mrzi policiju i svaki oblik vlasti"  Smile
I tebi je to dovoljno da stvoriš sliku u glavi da bi moglo doći do raskola, odnosno da bi se Nikolić i Vučić mogli okrenuti, protiv Šešelja  Smile Smile
-Zatim..., a gde i od koga si čuo za informaciju da bi recimo Vučić, mogao da se okrene protiv Šešelja  Smile Smiley 1
Da li sam u pravu, kada spominjem "analize" bajnih eksperata, kao izvor tvog stava, odnosno mišljenja..  Smile

Spominjanje "inteligencije" nije bio cinizam....kako god ti to shvatio...Ali, nebitno..
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat: moralles link=topic=378708.  msg5936243#msg5936243 date=1220475563
24SI - Sukob Tomislava Nikolića i Vojislava Šešelja više se ni ne skriva, što se najbolje moglo vidjeti jučer u Skupštini Srbije, piše Press.   Tomislav Nikolić tada je bio jedini čovjek Srpske radikalne stranke koji nije nosio bedž s likom Vojislava Šešelja i tako pokazao da se sasvim razišao s prvim čovjekom radikala.  


It`s wonderfull, wonderfull world.  .  .  

Triput uraaaaaaa, za Tupana i Glupana  :D   :D   :D   :D
« Poslednja izmena: 03. Sep 2008, 23:58:17 od milko3 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung 
Citat: moralles link=topic=378708.  msg5936243#msg5936243 date=1220475563
24SI - Sukob Tomislava Nikolića i Vojislava Šešelja više se ni ne skriva, što se najbolje moglo vidjeti jučer u Skupštini Srbije, piše Press.   Tomislav Nikolić tada je bio jedini čovjek Srpske radikalne stranke koji nije nosio bedž s likom Vojislava Šešelja i tako pokazao da se sasvim razišao s prvim čovjekom radikala. 


It`s wonderfull, wonderfull world.  .  . 

Triput uraaaaaaa, za Tupana i Glupana  :D   :D   :D   :D

Vidi ovog padobranca...  Smile
-A, koji si ti... Tupan, Glupan,...ili oboje  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja sam Maja Gojkovic  :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
"Zakleti Radikal, koji mrzi policiju i svaki oblik vlasti"
I tebi je to dovoljno da stvoriš sliku u glavi da bi moglo doći do raskola, odnosno da bi se Nikolić i Vučić mogli okrenuti, protiv Šešelja
svaki covek ali svaki koji ima problem sa zakonom koji mrzi pandure i ostalo kune se u radikale (makar je takvo moje iskustvo, a sto se tice toga imam ga dovoljno)
Citao sam ja o ovome jos odavno a i pricali su mi ljudi koji se razumeju u materiju odnosno rade sa politicarima svih vrsta  Smile

Citat
Da li sam u pravu, kada spominjem "analize" bajnih eksperata, kao izvor tvog stava, odnosno mišljenja..  Smile
ako mi verujes nemam pojma o kakvim ekspertima pricas  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Максе ако можеш да гледаш Радету и компанију како у 21 веку бацају клетве са говорнице у скупштини а да ти то не буде у најмању руку отужно... пријатеље... за тебе нема наде.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Pošto je iz rukovodstva stranke oterao Maju i pošto otera Tomu u SRS neće biti više ni jednog lidera koji je iz Srbije. Crni Ljubo Didiću u grobu ćeš se prevrnuti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pošto je iz rukovodstva stranke oterao Maju i pošto otera Tomu u SRS neće biti više ni jednog lidera koji je iz Srbije. Crni Ljubo Didiću u grobu ćeš se prevrnuti.
Smile Smile Smile i moj imenjak ih proklinje odozgo verovatno Smile

Licno ja bih voleo da u Srbiji postoji radikalna stranka sa ostrim stavovima i sa kvalitetnim liderima tako ni ovi lopovi nece nikad moci da se razmasu previse Smile Ali mi se ne svidja ovo sto Seselj radi Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Radikalski vašar košta nas pet miliona dinara dnevno

Autor: T. Spaić | Foto:FoNet | 03.09.2008. - 20:01


Bacanje kletvi, proklinjanje, klevetanje i uvrede koje su poslanici Srpske radikalne stranke sipali sa govornice srpskog parlamenta, dok je na izglasavanje čekalo 15 važnih zakona, među kojima i oni o kreditima od 420 miliona evra, ponovo su šokirali javnost. Ugledni kulturolozi i sociolozi kažu za „Blic“ da su radikali ne samo osramotili Skupštinu svojim necivilizovanim ponašanjem već su u nju uveli i „magijske rituale“ i vradžbine. Teško da se može zamisliti veće unižavanje.

Radikali svesno zloupotrebljavaju imunitet i zakonsku zaštitu da ništa što izgovore za skupštinskom govornicom ne može biti osnov da krivično odgovaraju za uvredu i klevetu. Nažalost, većina poslanika i predsedavajući Skupštine više i ne reaguju na njihove izlive mržnje. Zato su poslanici SRS Vjerica Radeta, Nataša Jovanović i Pavle Momčilov skoro neometano prizivali „božiju kaznu“ i „prokletstvo“, a predsedniku Srbije poručivali da „ga sunce nikad ne ogreje“, „da mu se seme zatre“ i slično.
- Donekle smo se navikli na vulgarnosti nekih političara, ali se do sada nije išlo do ovolike iracionalnosti. Tako mogu govoriti samo ljudi koji su svoj identitet izgradili na mržnji. Imam utisak da je rezonovanje dela opozicije u pretpolitičkom stanju i da se graniči sa patološkim, jer su stigli do magijskih rituala i vradžbina. Taj njihov mistični jezik nema ambiciju da uspostavi komunikaciju, nego da je prekine, i to zaista deluje dramatično - kaže za „Blic“ kulturolog Ratko Božović.
Profesorka Zorica Tomić, sociolog kulture, kaže da je to necivilizovan i nekulturan način izražavanja koji na sve nas koji smo mu izloženi deluje jezivo.
- Time se nedvosmisleno iskazuje privatna mržnja prema onome na koga bacaju kletvu. Istovremeno, oni time pokazuju svoju nemoć i dobro je što predsednik Tadić nije na to odgovorio jer im je ignorisanjem oduzeo značaj. U osnovi ovakvog govora jeste zluradost, jer se oni raduju potencijalnim tuđim nevoljama - kaže Tomićeva za „Blic“.

Blic

Него Максе има ли наде за тебе?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.