Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Отворена нова зграда конзулата Србије у Бањалуци  (Pročitano 3243 puta)
28. Maj 2007, 20:05:01
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Отворена нова зграда конзулата Србије у Бањалуци


У Бањалуци је данас свечано отворен новосаграђени објекат генералног конзулата Републике Србије у Босни и Херцеговини.

Конзулат су отворили министар иностраних послова Србије Вук Јеремић, премијер Републике Српске (РС) Милорад Додик и председник Народне скупштине РС Игор Радојичић.

Министар Јеремић изјавио је да му је велико задовољство да у Бањалуци, на територији која припада Републици Србији, поздрави највише званичнике РС.

Подсећајући да је БиХ прва земља коју је посетио откако је ступио на дужност шефа дипломатије, Јеремић је казао да је то "сигнал који је Влада Србије желела да пошаље и региону и свету у смислу спољнополитичког приоритета који ће имати".

"Добросуседски односи и регионална сардања биће један од апсолутних приоритета нове Владе Србије", истакао је Јеремић.

Он је рекао да је отварање конзулата у Бањалуци "посебан сигнал РС", наводећи да Влада Србије жели да проширује и продубљује односе са РС у оквиру Споразума о специјалним и паралелним везама.

Према његовим речима, до краја недеље у Београд би требало да стигне делегација РС, како би се одржала седница Мешовитог комитета за спровођење Споразума о специјалним везама између РС и Србије, којој ће присуствовати и председник и премијер Србије Борис Тадић и Војислав Коштуница.

Премијер РС Милорад Додик пожелео је свима добродошлицу, захваливши Влади Србије и свима осталима који су допринели да објекат буде изграђен.

"За грађане и људе у РС конзулат Србије значи много и има не само формални, већ и суштински карактер", навео је он.

Премијер РС данас је предао министру Јеремићу свој захтев за двојно држављанство Србије.

"Ово ће да буде тест брзине и ефикасности Владе Србије. Мислим да ћемо се ту показати добро", одговорио је министар Јеремић, наводећи да је двојно држављанство у надлезнзости МИП-а Србије Додик би га добио већ вечерас.

Генерални конзул Србије у БиХ Јадранка Дерајић рекла је да ће конзулат служити не само грађанима Србије, већ и свима онима који сматрају да могу допринети унапређењу културне сарадње, економских и билатерланих односа измејду РС и БиХ са Србијом.

Дерајић се захвалила граду Бањалуци на помоћи у изградњи објекта.

Градоначелник Бањалуке Драгољуб Давидовић рекао је да је град помогао у изгрдањи објекта у којем је смештен генерални конзулат Србије, наводећи да ће овај објекат служити и грађанима Србије, РС и БиХ.

Отварању новог објекта генералног конзулата Србије у Бањалуци присуствовао је и амбасадор Србије у БиХ Грујица Спасовић, представници МИП-а БиХ, Владе РС, политичких партија из РС, ОХР-а и дипломатског кора.

Новоотворена зграда генералног конзулата Србије смештена је у самом центру Бањалуке.

Зграда је површине 820 квадратних метара, а чине је подрумски део, приземље и два спрата.

Izvor: Beta
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
jest Dodo lud mora on dvojno državljanstvo, ufff balije pocrkaše sad od muke ........  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Tako je to. Sto vise laju, on im vise udara kontru. Budale. Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
sutra ću da postavim neke slike, zgrada je jako fina a lokacije je prejaka, sami centar grada

p.s. za koji dan podnosim zahtjev za dvojno državljanstvo
« Poslednja izmena: 28. Maj 2007, 20:24:10 od blaCkie87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Znam, pre mesec dana sam jeo palacinke u fast food restoranu "My name is Luka" koji se nalazi nedaleko od te zgrade. Zgrada je zesce lepa. Aj bas okaci. Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Odlično, samo napred. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
sutra ću da slikam pa kačim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
@Blackie
Super ti potpis. Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
@Blackie
Super ti potpis. Smile

hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Zasto Srbija baca pare otvaranjem konzulata u RS u Banjaluki ?
RS ce biti sastavni deo terirtorije Srbije ubrzo.Braca Srbi u jednoj drzavi.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.