Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:51:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otporasi - skojevci novog svetskog poretka  (Pročitano 11664 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
Bosanska nacija je realnost,ako ne danasnjice,bice sutrasnjice...
Чекај, чекај друже, чак и да Европљани укину Р.С. избришу границе између кантона и спорведу присилну асимилацију горе него за време Тита, где би све три нације смеле да се изјашњавају да су само припадници босанске нације ... шта би са Херцеговцима ?
Појела маца, јел да ?
Ти си лицемер и незналица.
Значи ви сами са собом не можете да се договорите како би изгледала та лажна нација у лажној држави БиХ.
Стварно сте смешни, створени за вицеве ...  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Pa fakat da nece niko nikog prisiljawat,jezgro te nacije cinit ce bosnjaci muslimani koji se danas izjasnjawaju il kao bosnjaci il kao bosanci,dobar dio srba i hrvata koji zive mjesano sa nama muslimanima se isto tako izjasnjawa a vjeruj to nije mali broj(oko 100 hiljada,pa to koriste srpske i hrvatske nacionalisticke stranke da kazu da je npr.sarajewo bosnjacki grad)...a bosnjaka danas imas oko 50posto u bih prema nezvanicnim procjenama i nemamo rezerwnu domowinu,a kakva ce situacija bit za 20-30god to mogu sam pretpostawit,ali wrijeme radi u nasu korist...
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Pa na onoj cuwenoj utakmici srbija bosna na marakani,od nekih 1000 bh fanatikosa sigurno je bilo nekih 100njak bosanaca pravoslavne vjeroispovjesti...
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
... otporasi jos postoje??? a cemu sada pruzaju otpor???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
... otporasi jos postoje??? a cemu sada pruzaju otpor???

Pruzaju otpor da ne ostanu bez finansiskih angazmana, jer pobogu stigla je demokratija i sloboda, a kolikpo para toliko i muzike.Secam se otporasa jos iz devedesetih sa stranackih sastanaka i tribina tadasnje opozicije kojoj sam i sam pripadao.Uvek su bili americki talibani i sabani(jasari).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
... naravno ... meni su uvek bili smesni ... svaka revolucija pojede svoju decu .. tako je i njih ... samo nikako da shvate ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1209
Zastava Nediceva Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 6030
Имао сам списак свих чланова покрета Отпор који су живели у мојем месту. Игром случаја један познаник ме је замолио да евидетнтирам, и попишем све њих и њихове личне податке, пошто сам веома рано имао комп и штампач. Није знао да их никад нисам волео, чак штавише увек су ми били одвратни отпораши из разлога познатим свим родољубима, да сад не залазим у детаље. Оно што могу да кажем да већина њих су гласачи ДС, један хрват-усташа се чак кандидовао испред ДС за одборника.  Пукли су и брзо отпали од Централе суседног града јер су главешине узели скоро све паре за себе  Smile  Оно што их је окупљало је новац, ти проклети хедонисти, мрзитељи свега што је србско и дан данас. Само је један од тих чланова променио курс и данас је искрени родољуб, на лествици већој него ја. Ваљда је мало млађи и има више времена за активизам. Ја сам због својег бунта добијао батина од милијајаца више пута, као симпатизер једног националног покрета. Грех ми је био што сам лепио плакате о страдалим Србима у Братунцу, Србском Грбу, неки митинзи, предавања и сл.  
IP sačuvana
social share
На овоме свету могу да кажем што се дешава то није истина...мислим на овоме свету, што бих нагласио..да...пропаганда, што већина кажу, о овоме..није истина.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
... meni su se smucili onog trnutka ... kada sam se mrznuo u starkama ... a, oni nosili firmiranu garderobu i muvali fenserke ... i obecavali mi bolji život ... ondak sam digo ruke od svega ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Mnogo mrachite, vidimo se 'snije!

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy IIs
... meni su se smucili onog trnutka ... kada sam se mrznuo u starkama ... a, oni nosili firmiranu garderobu i muvali fenserke ... i obecavali mi bolji život ... ondak sam digo ruke od svega ...

Nesto gluplje od ovoga do sada nisam cuo. Bio sam clan otpora u NS i nismo imali firmiranu garderobu, niko od nas.

Vama likovima prosto nedostaje Sloba,93-a i inflacija.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:51:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.