Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:56:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li je opet potreban Otpor?
Da
36.6%  (15)
Ne
34.1%  (14)
Zar opet?
24.4%  (10)
Ma nek rade ljudi sta hoce...
4.9%  (2)
Ukupno glasova: 41
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: OTPOR! Ponovo?!  (Pročitano 9409 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 548
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ako Otpor ne odbrani Dinkica da ne izleti iz fotelje niko nece,hej idu izbori
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 2610
kada bi mogao da se formira OTPOR politickim partijama na politickoj sceni Srbije u ovom trenutku -mozda bih i podrzao. Ovako-cisto mlacenje prazne slame.
Znam neke ljude iz Otpora koji stalno pricaju da su nevladin sektor a lokalna samouprava im dade kancelarijski prostor i donacije iz budzeta ..... dobro ih navasovase a ovi ih zauzvrat pljuju do besvesti.
I ko je tu lud a ko zbunjen??????
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 548
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Dok sam ja bio opozicija 90-ih Otpor je jeo g...a.Nikad i nisu bili autenticna opozicija,a nisu nicim zasluzni za pad Milosevica.Jedino sto su 5-og oktobra isli kad je sve proslo da se guze i pustaju trans muziku ispred Skupstine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Dok sam ja bio opozicija 90-ih Otpor je jeo g...a.Nikad i nisu bili autenticna opozicija,a nisu nicim zasluzni za pad Milosevica.Jedino sto su 5-og oktobra isli kad je sve proslo da se guze i pustaju trans muziku ispred Skupstine.
isli su i na koncert panonskog govnara....specijalno govnar pevao samo za njih Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 2610
Dok sam ja bio opozicija 90-ih Otpor je jeo g...a.Nikad i nisu bili autenticna opozicija,a nisu nicim zasluzni za pad Milosevica.Jedino sto su 5-og oktobra isli kad je sve proslo da se guze i pustaju trans muziku ispred Skupstine.
Dobili su dobru lovu i isli na instruktaze - specijalno za petooktobarska deavanja u Srbiji.
Nikakvi oni nisu opozocionari.
Najveca fora im je igranje fudbalice 3 na 3 sa Savom Milosevicem i najvecom prodanom muzickom budaletinom -PAnonskim lornarom. Izem ti Otpor.
Oni su Otpor sami sebi i sada bi ih trebalo samo *ebati kao gejeve.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
Ти павијани су на првим и уједно последњим изборима освојили 1 % гласова или мање ... не сећам се.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Kako ste paćenici nemogu da verujem  Smile
 Ti "pavijani" su se borili da bi tvoje dupe sada moglo da kenja   slobodno.
  Proganjali su ih i maltretirali pajkani zbog borbe protiv tiranskog režima S/M ekipe ako si zaboravio gestapovcu jedan!Ko si ti da ih toliko pljuješ i vredjaš???
 Stvarno ne razumem iz kog ste ti  i Stami kamena izmileli jbt  Smile


Strani plaćenici , kad sam video da su nešto išli da dizu bune po svetu i šire ,,demokratiju"  Smile  Za mene su isto što i šiptari !



Nemoj samo ti majketi da progovaraš.Roknuli ste Srba ko pleve za vreme Slobe  Smile

  Otpor?A jbg,što da ne samo što su se klonirale raznorazne patriJotske beretke pa zemlja podseća na staljinova vremena(namerno malo slovo jer  nije zaslužio Smile)

 Na kraju samo da kažem-džaba smo se svi borili na ulicama i protiv gica i suzavaca i pretorijanske garde S/M familije...Džaba kad su doveli mlitavog koštunicu koji je izdao (pizda) sve ideje borbe protiv Miloševića...
« Poslednja izmena: 27. Apr 2008, 00:21:06 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dok sam ja bio opozicija 90-ih Otpor je jeo g...a.Nikad i nisu bili autenticna opozicija,a nisu nicim zasluzni za pad Milosevica.Jedino sto su 5-og oktobra isli kad je sve proslo da se guze i pustaju trans muziku ispred Skupstine.
isli su i na koncert panonskog govnara....specijalno govnar pevao samo za njih Smile Smile Smile

ja se nebi šalio s njim,ipak je on imao strašnog petla  Smile

Citat
Ti "pavijani" su se borili da bi tvoje dupe sada moglo da kenja   slobodno.

majmunska posla  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia E
Kako ste paćenici nemogu da verujem  Smile
 Ti "pavijani" su se borili da bi tvoje dupe sada moglo da kenja   slobodno.
  Proganjali su ih i maltretirali pajkani zbog borbe protiv tiranskog režima S/M ekipe ako si zaboravio gestapovcu jedan!Ko si ti da ih toliko pljuješ i vredjaš???
 Stvarno ne razumem iz kog ste ti  i Stami kamena izmileli jbt  Smile


Strani plaćenici , kad sam video da su nešto išli da dizu bune po svetu i šire ,,demokratiju"  Smile  Za mene su isto što i šiptari !



Nemoj samo ti majketi da progovaraš.Roknuli ste Srba ko pleve za vreme Slobe  Smile

  Otpor?A jbg,što da ne samo što su se klonirale raznorazne patriJotske beretke pa zemlja podseća na staljinova vremena(namerno malo slovo jer  nije zaslužio Smile)

 Na kraju samo da kažem-džaba smo se svi borili na ulicama i protiv gica i suzavaca i pretorijanske garde S/M familije...Džaba kad su doveli mlitavog koštunicu koji je izdao (pizda) sve ideje borbe protiv Miloševića...
Hahhahahha pa kostunica nije mogao da bude premijer da ga nije podrzao demokrastki blok i vas predsednik tadic, vidis decko toliko su demokrate zasrale da nista ne moze da ih opere, dzaba se brecate ispusene ste mustikle! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Испаде да су отпораши посао обавили само код нас и делом у Украјини. Нису то лоши момци, само ми није јасан онај део када их је инструирао онај Амер у Мађарској  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:56:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.