Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkljucajte temu S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky  (Pročitano 1243 puta)
17. Maj 2009, 23:44:01
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
http://forum.burek.com/s-t-a-l-k-e-r-clear-sky-t405747.html
Citat
A tema... tema vam ocigledno ne treba cim ste je ovakvim stvarima zatrpali...

mozda vama ta tema sluzi za prepucavanje sa drugim clanovima kojima se ne svidjaju pojedinosti na forumu(nisu jedini),al meni,a i durgima,je ta tema potrebna.i uopste ne vidim razlog zakljucavanja teme pogotovu posle upozorenja o udaljenju sa foruma,i jos uz mogucnost da se kako vi volite da kazete-KILL-uje post,tj da ako neko okaci post koji nije vezan za temu,da bude izbrisan...
s druge strane,postoji slicna tema na tom forumu,ali o drugoj igri,i mislim da u zadnje vreme nije suvise aktivna,te ce posle neki da zvocaju da clanovi vade stare teme i da i tu drugu zakljucaju.meni to i nije toliko bitno.razlog zbog koga mi je bitno jeste to sto uskoro izlazi nastavak te igre i sada clanovi nemaju gde da okace slike i klipove te buduce igre.
uostalom,pored silnih drugih glupih tema na drugim forumima,tema koje provokatorski clanovi otvaraju ponovo na drugom,posto im moderatori ugase istu na prvom forumu,itd... mislim da uopste nema ni smisla ni logike da se zatvara ova tema...
zato trazim da se otkljuca ta tema.i,ako vas bas toliko nervira,poslacu licno @purke-tu62 poruku i objasnjenje da ne postuje vise na toj temi stvari vezane za primedbe na rad foruma...

Citat
Ne, radi se visoj sili... volji Bogova... koji su te naterali da to upises kao svoj nick iako si i pre registracije mogao da procitas pravilnik jer je jos od 2006. bio postavljen na strani vidljivoj za goste.
Tvoj, kako sam kazes, idiotski nick, nema veze sa debilnostima na bureku, vec iskljucivo sa time sta si ti upisao prilikom registracije.
procitao sam ja pravilnik pre nego sto sam se registrovao...  Smile
stvar je u tome sto forum ima neke ne bas greske,ali lose dizajnirane aspekte i sto ne pruza  jasne informacije o registraciji.al,posto ce mi ovaj glupi nick ionako ostati zauvek prikovan,kakav god ja razlog imao da ga promenim,a i posto je uzaludno da se ikome zalim oko toga(jer znam koliko maloj kolicini clanova je dopusteno da menja nick,i to samo zbog nekih jakih razloga),zaboravi...
hteo sam ja da da postavim pitanje(temu) u vezi mog slucaja,tj-mog nick-a i vise jakih razloga zasto se zalim,al ionako nema poente.(  Smile ) nije vazno...
Citat
Vecina internet servisa ne nudi mogucnost promene username-a (yahoo, google, icq, live, skype, i mnogi drugi), vec samo mogucnost otvaranja novog naloga. Ni mobilni operateri ne nude mogucnost promene broja, nude mogucnost da jedan ugasis a drugi uzmes ili ih koristis paralelno.
Mi imamo svoja, jasno definisana pravila.
ja nemam nista protiv vaseg pravila da se ne mogu menjati nick-ovi(osim u par retkih slucajeva...).iskreno,i da odrzavam ovoliki forum,verovatno bih i ja to uveo.
al,u mom slucaju se ne radi o stanju posto se neko registruje,vec o stanju i informacijama pre nego sto se neko registruje.al,kao sto rekoh-nema poente to da pricam.(nisam cinican,niti arogantan!) voleo bih samo da mi je nick ispao makar maaaloo normalniji,jer ima dosta nick-ova ovde koji se sastoje sao od 4 slova,a opet zvuce normalno,a moj zvuci nikako.al,dobro,sta je,tu je...  Smile
« Poslednja izmena: 18. Maj 2009, 00:43:07 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Citat
mozda vama ta tema sluzi za prepucavanje sa drugim clanovima kojima se ne svidjaju pojedinosti na forumu(nisu jedini),al meni,a i durgima,je ta tema potrebna.
Zapravo vas dvojica ste ti koji ste temu koristili za ono za sta ona ne sluzi. Mi smo samo radili svoj posao.
Tema vam nije potrebna, da jeste ne bi bila neaktivna toliko dugo, i ne bi je koristili za ono za sta ste je koristili.

Citat
i uopste ne vidim razlog zakljucavanja teme pogotovu posle upozorenja o udaljenju sa foruma,i jos uz mogucnost da se kako vi volite da kazete-KILL-uje post,tj da ako neko okaci post koji nije vezan za temu,da bude izbrisan...
Ja vidim. Nakon svega sto ste na temi rekli vidim sasvim dovoljno razloga da je zakljucam, bez obzira na prethodna upozorenja.

Citat
meni to i nije toliko bitno.razlog zbog koga mi je bitno jeste to sto uskoro izlazi nastavak te igre i sada clanovi nemaju gde da okace slike i klipove te buduce igre.
Nema potrebe da se brines za opste dobro covecanstva. Niko clanovima ne brani da ukoliko se ukaze potreba otvore novu temu i tom nastavku.

Citat
mislim da uopste nema ni smisla ni logike da se zatvara ova tema...
Ja mislim da ima.

Citat
zato trazim da se otkljuca ta tema.i,ako vas bas toliko nervira,poslacu licno @purke-tu62 poruku i objasnjenje da ne postuje vise na toj temi stvari vezane za primedbe na rad foruma...
Nemoj. Onako smiren i toleranran dozivece mozdani udar kad ne bude na pp mogao da ti odgovori.

Citat
procitao sam ja pravilnik pre nego sto sam se registrovao...   
stvar je u tome sto forum ima neke ne bas greske,ali lose dizajnirane aspekte i sto ne pruza  jasne informacije o registraciji.al,posto ce mi ovaj glupi nick ionako ostati zauvek prikovan,kakav god ja razlog imao da ga promenim,a i posto je uzaludno da se ikome zalim oko toga(jer znam koliko maloj kolicini clanova je dopusteno da menja nick,i to samo zbog nekih jakih razloga),zaboravi...
hteo sam ja da da postavim pitanje(temu) u vezi mog slucaja,tj-mog nick-a i vise jakih razloga zasto se zalim,al ionako nema poente.(   ) nije vazno...
Poslednji slucaj da je clanovima dozvoljena promena nicka desio se pre vise od dve godine. I tada je to ucinjeno jer su konkretnog clana svi aktivni clanovi znali. I tada sam se zbog toga pokajao, kao i gotovo svaki put pre toga, a i tih puteva je bilo malo. I kod tog i kod svih drugih clanova postojao je jak razlog koji se nije svodio na "Ja sam izabrao idiotski nick".
Ne postoji tvoj slucaj. Niko te nije terao da upises to kao nick. Niko te nije terao da za to sto si upisao nesto sto ti se ne svidja prebacis krivicu na nas. Niko ti nije branio da kao svi drugi koji su to hteli, otvoris novi nalog i nastavis sa kog god nicka zelis dalje. Nisi to iskoristio, sada je kasno za to i to nije krivica nikog drugog do tebe.
Citat
al,u mom slucaju se ne radi o stanju posto se neko registruje,vec o stanju i informacijama pre nego sto se neko registruje.al,kao sto rekoh-nema poente to da pricam.(nisam cinican,niti arogantan!) voleo bih samo da mi je nick ispao makar maaaloo normalniji,jer ima dosta nick-ova ovde koji se sastoje sao od 4 slova,a opet zvuce normalno,a moj zvuci nikako.al,dobro,sta je,tu je...
Tvoj nick predstavlja tri susedna slova na tastaturi. Upisao si ga da ga skines s k... prilikom registracije... tvoj je izbor... i tu nema spanske serije...
Informacije pre registracije... imas formular koji ima mali broj polja sa jasnim nazivima = problem ne postoji.

Tema nece biti otkljucana. Nema nikakve potrebe da bude otkljucana, a da se sadrzaj cisti nije vredno truda.
Kada igra izadje ili izadje neka konkretna najava mozete otvoriti kao sto mozete za bilo koju drugu igru.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.