Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:54:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkači ga/je na pet načina  (Pročitano 6194 puta)
18. Feb 2006, 11:40:43
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Došlo je do kraja, a izgleda da nekom to nije jasno

Otkači ga/je na pet načina

Sve je u početku bilo lepo i idealno: partner lep, osećajan, pažljiv, ma naj, naj, naj... A onda, probudiš se jednog jutra i vidiš da su sva tvoja osećanja izvetrila. Posle pola sata voljena osoba zove i nastavlja sa izlivima ljubavi. Umesto da ti je milo and drago, kao što je to bilo do sada, u stomaku počinju da ti igraju leptirići i počinje da ti biva muka...

A sada najveća muka: kako da otkačiš nekoga ko je zaljubljen u tebe, ko ti je drag, kome nikad ništa nažao ne bi učinio/la? Na jednoj strani, moraš biti pažljiv/a, a na drugoj moraš misliti na svoja osećanja. Jer, na kraju krajeva, svako produženje agonije je još uvek samo agonija...

Način 1: najiskrenije

Pozoveš (bivšu) voljenu osobu, sednete, pa mu lepo kažeš sve što ti je na duši. Bez grubosti, bez preterane patetike, možda uz poneku suzicu, ali samo iskreno. Pošto si ti ta/taj koji raskida, moraš voditi računa da će on/ona verovatno biti povređen i da mu treba mnogo lepih reči i tvoje društvo. Ne zaboravi da govoriš kako je tebi bilo mnogo lepo, ali da jednostavno više ne ide.

Način 2: klasika

Provereno dobra fora: "znaš, ti si mi kao brat/sestra; ja te volim, ali kao brata/sestru"; pa onda nastaviš: "brate, sestro". Okreni stvari na zafrkanciju, pokušavaj da napraviš što opušteniju atmosferu. Trudi se da i dalje raditi sve ono što ste nekad radili zajedno, ali naravno bez grljenja, ljubljenja i onog što ide dalje...

Način 3: surovo


Ovo ti je princip "najmanje će da pati ako bude iznenada i pomalo surovo". Za sve ostalo upotrebi maštu. Da li ćeš samo da se pojaviš pred njim/njom sa novim dečkom/devojkom, ili ćeš da ga/je izblamiraš negde na javnom mestu, tvoj je izbor. Jeste da će da te mrzi, ali bar neće da pati... Ako mu/joj zaista želiš dobro, možda ovo nije loš izbor, razmisli...

Način 4: kuliranje

Ako baš nemaš snage da se suočiš sa njim/njom, pribegni poslednjoj od četiri tehnike. Prestani da se javljaš na telefon, izbegavaj viđanje, ne odgovaraj na SMS, reci matorcima da, kad te on/ona zove, kažu da nisi tu...

Način 5: original


Bidi originalan/originalna! Ako ti je sve ovo gore fuj, onda se pojavi sa nekim rezultatima od doktora na kojima piše da boluješ od degenerativne miokardiocefalopatije i da ti je ostalo još šest dana života; ili kaži da si odlučio/la da nastaviš da živiš u manastiru; ili da ideš da živiš kod tetke u Australiju; ili da si pronašla/o novi smisao života u veri u Budu; ili da su te oteli vanzemaljci... Što gore, to bolje!!!


Izvor: Glas Javnosti \ I. Ćuzović
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja imam jednu recenicu koju vrtim otkad se petljam sa njima:
"znas kako,nisam spremna za dublju emotivnu vezu.treba mi vremena.meni je ovo sve prebrzo."
ma znam da je bezveze prica,ali nekako mi se svidja... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nacin 1 mi je ubedljivo najbolji! Reci sta imas, po govoru se od zivotinja razlikujemo!! Onda postoji sansa da bivsa postane prijatelj (kad preboli raskid) sto nije bez znacaja. Sa ostalim "Nacinima" sebi bez potrebe pravis neprijatelja ja bi postao "neprijatelj" da me zenska tako "oladjuje"!!!! Pa, jeste???
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma hajde @imaginelo,
ko je lud za druzenjem sa bivsima...daleko im lijepa kuca Smile
dobro sad,mozda i ja imam talenta za stvaranjem solidnih neprijateljstava Smile
ali generalno...ti su raskidi bas...u najmanju ruku mucni Smiley 1
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najmanje je mucno kad se posteno i otvoreno raskine, da se to ne vuce ko macor pileca creva po dvoristu! Ne moram se sa bivsom intenzivno druziti, bar da normalno kazem "zdravo" kad je sretnem, ako nista drugo.

Moralne norme naseg drustva kao ogavna smesa shiptarskih obicaja i Sha-la-la parizijen stila. Negiranje "bivseg" to jest negiranje svih "bivsih" jer za njega chuvas "krvav charshav" a njega osvajas Sha-la-la parizijen stilom. Otprilike tako!!! Onda to normalnoj ribi dojadi i ode u Prag iako je ovde mogla da zivi ko bubreg.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
auh...ti ocigledno znas interesantne ljude Smile
ja sam tebe ukapirala da se ti druzis sa bivsima,a ti govoris o zdravo na ulici?pa,pobogu....javljamo se i namcorastoj komsinici sa drugog sprata,koja uzgred zivka svako malo pandure zbog preglasne muzike,pa sto ne bi i bivsima....
vidis...proslost se ne moze negirati,imali mi zelju li ne.ali i kod postenog raskida...postenog...hmm...malo mi zvuci...sta znam...uvijek je jedna strana vise zakinuta....da tako kazem.i uvijek je mucan osjecaj.znas,jednoj ljubavi i vezi dosao je kraj.nije bitno da li smo mi ti koji raskidaju,ili raskidaju sa nama...uvijek je tuzno...u najmanju ruku.cak i kad se desi da prema toj osobi vise ne osjecamo nista,nije lako to reci.a cesto se desi da jedna strana zeli vise od druge da nastavi,zar ne?
to za Prag i nije mi bas najjasnije...ali sto bi sve moralo da mi bude jasno Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prihvatanje normi sredine, pa i raskid veze ne moze biti normalan i ljudski vec u skladu sa nakaradnom sredinom u kojoj zivimo, kojoj se uvek moramo povinovati!!!

Kakvi smo mi Parizani, takav nam je i Pariz, i to zavisi od nas samih, ni od koga drugog!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne slazem se sa tobom da svi prihvataju te norme ponasanja sredine u kojoj zivimo... Smile
osim toga,postoje stvari koje su univerzalne,to jest,ne zavise mnogo od geografske sirine i duzine,a to je ljubav i raskidi...
a Pariz...ne znam...na zalost nisam bila.pa ne znam zbog cega vjerujem da vole isto i pate isto kao i bilo ko na svijetu. Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Polu-bauk polu-kruzi polu-Evropom!

Polu-ljudi u polu-vezi i polu-ljubav pa dodje do polu-raskida!!!

Jednog polu-dana polu-brak i polu-deca, dok ne dodje polu-smrt!!!

Al se taj polu-naziveo!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa nemoj nikad da budes u savezu sa tim polu...i nije sve u zivotu polu...
na svu srecu...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:54:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.