Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:14:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otimanje Aerodroma Cenej  (Pročitano 7359 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Zemljiste gradjevinsko hoce da ukradu!

Zemljiste = novac

na toj lokaciji veliki novac

Ako nije tvoja sta te briga.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
briga me je jer se na tome oni nece zustaviti, sutra mozda ponovo pocnu da cupaju seljacima brkove, pocnu privatnu imovinu da otimaju, izmzisle novi goli otok itd. itd. Lopove treba na startu zaustaviti inace ode svu u......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
briga me je jer se na tome oni nece zustaviti, sutra mozda ponovo pocnu da cupaju seljacima brkove, pocnu privatnu imovinu da otimaju, izmzisle novi goli otok itd. itd. Lopove treba na startu zaustaviti inace ode svu u......

Ae ne izmisljaj...

IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Nista on ne izmislja. Smile Smile Smile
I nije vazno koja je partija na vlasti ili ne, poenta je da bilo ko ko je na vlasti ne sme da uzurpira vlast i koristi je za otimacinu i pljackanje. Nije rec o politici vec o pravdi tj. o krsenju prava. Svaka vlast koja postaje pljackaska (bilo koja da je partija, pleme, sekta ili sta ti ja znam koji hepek ili krasni k...c) treba da se smeni, tj. oni ljudi koji su takvi. To sto se radi sa Cenejem je sramno, a i Cenej nije jedini primer. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
, poenta je da bilo ko ko je na vlasti ne sme da uzurpira vlast i koristi je za otimacinu i pljackanje....

... inache cete da otvorite temu protiv njega na forumu ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Bf, a da odes malo u predsoblje ili u hodnik, pa da pogledas da nisam tamo, a? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 707
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Bf, a da odes malo u predsoblje ili u hodnik, pa da pogledas da nisam tamo, a? Smile

potpuno se slazem sa tobom matori, a zaviri i u spajz, mozda smo tamo.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Bf, a da odes malo u predsoblje ili u hodnik, pa da pogledas da nisam tamo, a? Smile

nisi tamo , sedish na forumu i kukash za otetim aerodromom ...  Smile Smile 


P.S. to shto vam se ja rugam na ovoj temi nije zato shto vas ja ne podnosim , ili sam zloban , nego shto i niste za drugo osim poruge .   Smile .

  godinama ste ti i likovi kao ti gledali kako se upropascuje i rasprodaje imovina drzave , kako se gushi nauka , kako se od vojske pravi cirkus . pa ipak niste ni prstom mrdnuli , josh ste pljuvali ljude kao ja shto vam prichaju loshe vesti (primer ona tema sa zenama "pilotima"  Smile ) . sve ste se neshto nadali da ce kobajagi biti neshto bolje i prichali kako se vi "ne bavite politikom" ...  Smile

  e pa sad je veliki lopov zakucao i na vasha vrata i uzeo vam vashu omiljenu igrachku (aero klub ) . tek sad ste se kobajagi razbesneli (narochito ti papalu  Smile ) pa sipate drvlje i kamenje - ali opet preko interneta . u stvarnom zivotu , od svega toga nece biti nishta . ono shto su naumili to ce i uraditi - ne zato shto su oni jaki vec zato shto ste vi slabi i kukavice    Smile .

  aj sad vozdra , ne pishem vishe na ovoj temi  Smile
« Poslednja izmena: 17. Dec 2010, 23:23:06 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Bf, a da odes malo u predsoblje ili u hodnik, pa da pogledas da nisam tamo, a? Smile

nisi tamo , sedish na forumu i kukash za otetim aerodromom ...  Smile Smile 


P.S. to shto vam se ja rugam na ovoj temi nije zato shto vas ja ne podnosim , ili sam zloban , nego shto i niste za drugo osim poruge .   Smile .

  godinama ste ti i likovi kao ti gledali kako se upropascuje i rasprodaje imovina drzave , kako se gushi nauka , kako se od vojske pravi cirkus . pa ipak niste ni prstom mrdnuli , josh ste pljuvali ljude kao ja shto vam prichaju loshe vesti (primer ona tema sa zenama "pilotima"  Smile ) . sve ste se neshto nadali da ce kobajagi biti neshto bolje i prichali kako se vi "ne bavite politikom" ...  Smile

  e pa sad je veliki lopov zakucao i na vasha vrata i uzeo vam vashu omiljenu igrachku (aero klub ) . tek sad ste se kobajagi razbesneli (narochito ti papalu  Smile ) pa sipate drvlje i kamenje - ali opet preko interneta . u stvarnom zivotu , od svega toga nece biti nishta . ono shto su naumili to ce i uraditi - ne zato shto su oni jaki vec zato shto ste vi slabi i kukavice    Smile .

  aj sad vozdra , ne pishem vishe na ovoj temi  Smile

Care, svaka ti čast....










...na lupanju gluposti. Smile

Pozdrav. Smile
IP sačuvana
social share
Mr. Kim, we're Starfleet officers. Weird is part of the job.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ako neko sedi za kompjuterom i serenda onda si to ti Bf. Mi svi kukavice a Bf je hrabri borac koji cini aktivne korake u borbi protiv rasturanja vojske putem nekoliko zenskih pilota i uopste zena u vojcsi. Ti si taj koji godinama ovde u stvari kuka, besni i pljuje, ali pri tome vredjajuci ostale ucesnike foruma bez ikakve potrebe, a u stvarnosti ne radis nista. Ako si clan neke opozicione partije ni to ti nije nista, svi politicari i partije jedu govna podjednako i kako koja dodje na vlast nastavlja sa pljackom, a zasto zato sto je takav mentalitet ovog naroda - nikada zajedno uvek jedni protiv drugih. To isto ti radis ovde, samo ti je vazno da oponiras - pogubio si se nacisto.
Decko tebi treba neko da protrese prdu i produva mozdane dizne, razumes!? Nadji neku ribu, razveseli se! A sto se tice tvog zadnjeg posta, mogu samo da kazem : ish bre! Smile
« Poslednja izmena: 18. Dec 2010, 02:46:24 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:14:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.