Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:46:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osvojite ga za 90 minuta  (Pročitano 17591 puta)
25. Mar 2011, 11:13:34
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Osvojite ga za 90 minuta

Naučnici su dokazali da je 90 minuta idealan vremenski okvir da dva srca usaglase svoje ritmove. Nikolas Butman, autor knjige Kako da učinite sa zaljube u vas za 90 minuta i manje, razvio je savršenu formulu za ostvarenje tog cilja. Spremne za akciju?
 
0-5 minuta: prvi utisci

„Od 2.100 parova koje sam ispitivao, više od trećine je izjavilo da se zaljubilo na prvi pogled“, objašnjava Nikolas. „Da bismo prosudili da li nam se neko sviđa ili ne, dovoljne su dve sekunde.“

Pre nego što započnete razgovor sa njim, pobrinite se da imate pravi stav. Najvažniji signal za onog drugog je da li delujemo zdravo. Zatim se prisetite trenutka kada ste se osećali fenomenalno i taj unutrašnji pozitivni osećaj će se odraziti i na vašem licu i stavu. Držite glavu blago sagnutu, jer to omogućava bolji kontakt očima. Možda će zvučati kao kliše, ali i jeste kliše sa dobrim zalogom: radi! „Seksualno uzbuđenje je proizvod tenzije koja ne prestaje. Igrajte se, dakle, pogledom. Prvo ga gledajte, onda iznenada skrenite pogled“, savetuje Nikolas. „Vaše oči će mu takođe na taj način uputiti signal da može da vam veruje. Pogled može stvoriti intimnost sa nekim koga poznajete tek nekoliko minuta.“

5-10 minuta: upoznavanje

Na skupovima upoznavanje ide lako - vi znate domaćina, on ga takođe zna. Ali, napraviti prvi korak ka strancu je totalno druga priča. „Jedne večeri, otišla sam do kioska i slučajno započela ćaskanje sa prodavačicom. Društvo joj je pravio zgodni prijatelj i krajnje jednostavno smo se svi našli u razgovoru. Zapisao je svoj broj telefona na računu koji mi je dala i sada smo već tri godine u vezi. Nekada se isplati neobavezno proćaskati sa seksi strancem“, sa zadovoljstvom nam je poverila svoje iskustvo Sanja (24).

Ako baš i niste tip koji tako lako započne priču, poslužite se taktikom TV voditelja. Na primer, ako ste u samoposluzi, i predmet vaše želje upravo bira vino, upitajte ga za savet koje vino da vi izaberete. Verujemo da već ćaskate i zato prelazimo na sledeći korak, a to je poziv na kafu.


Seksualno uzbuđenje je proizvod tenzije koja ne prestaje

10-30 minuta: pozornica

Više od 50 procenata naše reakcije na drugu osobu zasnovano je na onome što vidimo, dakle, neka govor tela bude pod kontrolom. Većina ljudi, takođe, odgovara na emociju istom emocijom: ako se vi smejete i dobro ste raspoloženi, i on će biti takav.

Istovremeno, pobrinite se da s vremena na vreme pominjete njegovo ime u razgovoru i koristite „i ja isto“ trik. „Sličan se sličnom raduje. Najbolji način da istaknete sličnost je da kažete, i ja isto’ koliko god puta to bilo istinito“, piše Nikolas. Voli filmove Džima Džarmuša? I vi isto! Više voli belo nego crno vino. I vi isto! Čak i kada nemate isti ukus, odreagujte na ono što kaže koristeći frazu poput „Ma, šališ se!“ Bilo kakva reakcija je bolja od bezizražajnog lica.

30-60 minuta: hemija

Kada smo sa nekim povezani, nesvesno sinhronizujemo pokrete tela, tako da je jedan od najboljih načina da stvorite bliskost da ponavljate njegove pokrete (ovo se svakako ne odnosi na slučajeve kada on čačka nos). „Kada se on pomeri ka vama i vi to uradite. Ako on pomeri levu ruku, vi pomerite desnu, a zatim prekinite sinhronizaciju na 30 minuta. To je poput igre ,ne možeš me osvojiti’, ali pomoću govora tela daće efekat baš kao i ta taktika“, objašnjava Nikolas.

U ovom delu komunikacije poželjno je ubaciti i male znake flerta, kao što je igranje sa kosom, dodirivanje ogrlice, prodoran pogled ka njegovim očima, a onda odmah i ustima. Pokušajte samo da ne prasnete u smeh kada on počne da crveni...


Ako zaista želite da bude vaš za 90 minuta, morate da budete seksi, a ne slatke

60-70 minuta: ekskluziva

Kada je Džimi Ču aranžirao radnje H&M u novembru prošle godine, žene su čekale satima. Učinite nešto ekskluzivno i mi ćemo izgarati za tim - pravilo je koje važi i u vezama. „Ako odate utisak da ste traženi i ne lako dostupni - želeće vas više!“ kaže Nikolas. Ako, dakle, predloži sastanak u četvrtak, recite da vam je dan pun (iako nije) - ali ako reorganizujete obaveze, možete osloboditi petak za vaš susret.

Ako zaista želite da bude vaš za 90 minuta, morate da budete seksi, a ne slatke. Samopouzdanje i misterioznost su dva najvažnija kvaliteta koje možete ponuditi.

70-90 minuta: intimnost

„To kako neko izgleda nas privuče, ali razgovor čini da se zaljubimo“, tvrdi Nikolas. Ključ je u pažljivom vođenju razgovora. Razgovor malog rizika uključuje teme o tome šta volite ili ne volite. Srednji rizik podrazumeva da sa njim delite svoja ubeđenja, nade, snove... Razgovor visokog rizika uključuje izjave koje otkrivaju vaše unutrašnje biće: najdublja osećanja, strahove, nesigurnosti... Ako odlučite da idete toliko daleko, možete ostvariti intimnost super brzo, ali se i izložiti opasnosti da mu to bude previše informacija za tako kratko poznanstvo.
Svakako izbegavajte priče o prošlim vezama. Ne otkrivajte sve tajne odmah - sačekajte i na njegov odgovor i osetite koliko je on spreman da se otvori prema vama.

Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 25. Mar 2011, 11:13:51 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
E jbg, u petak sam ja zauzet - sa drugom... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Za neko "osvajanje" je potrebno i mnogo manje a u nekim slucajevima i mnogo vise a za neko usaglasavanje i upoznavanje je definitivno potrebno mnogo vise
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
Osvojite ga za 90 minuta

e pa djoku... nemoj za vreme utakmice
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Sendo 
Osvojite ga za 90 minuta

E jbga, izašla nova epizoda, a posle igram League of Legends sa ortacima... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
E kakva glupost, osvojite ga za 90 minuta Smile
Kao da je stopuje vreme, igramo na vreme? Nesto se biduje? Nema vremena? Svasta
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
meni se svidja, ovo mu dodje kao test  Smile Smile

bas cu da probam  Smile  obozavam izazove  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Meni se sviđa ideja. Ako se ispostavi da je bio kreten - razmišljaš: ''Hvala bogovima pa na onog magarca potroših samo sat i po (i to max) svog dragocenog vremena.''

Ali sve to u slučaju opasnog cajtota s vremenom, inače je sranje.
« Poslednja izmena: 25. Mar 2011, 23:42:34 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
s'tim sto kad bi nekome u kaficu ili klubu rekla da volis dzarmusa, 99% njih bi te gledalo kao tele ...

zato je otprilike bolje da pricas kako znas da kuvas... to dopire do mozga koji prepoznaje informaciju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 


Kada je Džimi Ču aranžirao radnje H&M u novembru prošle godine, žene su čekale satima. Učinite nešto ekskluzivno i mi ćemo izgarati za tim - pravilo je koje važi i u vezama. „Ako odate utisak da ste traženi i ne lako dostupni - želeće vas više!“ kaže Nikolas. Ako, dakle, predloži sastanak u četvrtak, recite da vam je dan pun (iako nije) - ali ako reorganizujete obaveze, možete osloboditi petak za vaš susret.

Ako zaista želite da bude vaš za 90 minuta, morate da budete seksi, a ne slatke. Samopouzdanje i misterioznost su dva najvažnija kvaliteta koje možete ponuditi.


I opet promovisanje klasicnog usranog stava i savetovanja od kojeg mi se dize kosa na glavi... Najgora propaganda ikada.

« Poslednja izmena: 26. Mar 2011, 00:26:47 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:46:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.