Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Освојили 119 одсто гласова !!!  (Pročitano 8742 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
DSS-ovci su u Kragujevcu u koaliciji na vlasti sa ovim sto ga postavljas iz URS-a. Zato, nemoj da mi pricas za koga si, jasno se vidi sta radis.

Pojma nemaš koliko mi je savet kragujevačkih mesnih zajednica bitna stvar u životu.Slobodno išutirajte te lokalne DSS-ovske smrde iz organa lokalnih vlasti,ali me to i dalje neće sprečiti da o SnS-u generalno mislim isto što i o Dinkićevcima - svi ste vi otpad Srbije.

Nismo isutirali DSS nego tvoje ZZS (URS). A posto sam te upozorio, a nastavio si da vredjas, dobijas ban na 3 dana. Sledeci je full.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Frizider
Banovao coveka jer ne voli SNS Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Banovao zbog vredjanja. Citaj pazljivije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Frizider
Citam jako pazljivo, s razumevanjem. Od malena jos.

Nakacio si mu se na vrat od pocetka teme samo zato sto si ti iz SNS-a a on proziva isti Smile

No svejedno........nije grcka tragedija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
On ne proziva vec vredja, tu ima razlike. Ocigledno ne citas pazljivo. Jel treba da citiram?

I nisam se nakacio jer sam iz SNS-a vec zato sto imam podatke ko je pobedio i postavio sam ih dok decko citira nekog novinara iz politike. Jel ti sada jasnije ili treba dalje da objasnjavam?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Frizider
Dobro OK, sve si u pravu, nebitno je.

Ja ti kazem kakav sam ja utisak stekao, ne kazem da je ispravan i 100% precizan. Svako ima svoje vidjenje i dokle god je tako sve je u redu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Motorola 
Neka drugi govore...Napominjem samo jedno : tuča 2 Ganci-frakcije pri brojanju glasova jeste dovoljan dokaz da su ovo izbori iz kojih obe strane izlaze prljavih ruku.Ganciji se ne tuku oko srpskih poslova,osim ako je svaka od zainteresovanih strana potplatila po jednu frakciju.


 RTS-ova vest

Radomirove legije

Veroljubove legije

Zvanični web-sajt grada Kragujevca :

http://www.kragujevac.rs/documents/Zaklju%C4%8Dak_o_objavljivanju_kona%C4%8Dnih_rezultata_sprovedenih_izbora_u_mesnim_zajednicama_odr%C5%BEanih_23_06_2013_godine_382.pdf

http://www.kragujevac.rs/documents/ODLUKA_O_RASPISIVANjU_PONOVNIH_IZBORA_ZA_%C4%8CLANOVE_SAVETA_GRA%C4%90ANA_U_MESNIM_ZAJEDNICAMA_NA_TERITORIJI_GRADA_KRAGUJEVCA_383.pdf

« Poslednja izmena: 09. Jul 2013, 00:59:47 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Motorola 
Završetak sage koja nema veze sa Nibelunzima - objavljeni konačni rezultati izbora za savete MZ zbog kojih sam popio banovanje živeći sto-i-kusur km dalje od mesta istorijskih događanja :

   http://www.sumadijapress.co.rs/index.php/komisija-zavrsila-sns-nije/


Komisija završila, SNS nije

izvornik : Šumadija Pres , 29.juli

" Konačni rezultati izbora za Savete mesnih zajednica saopšteni su u subotu. SNS, međutim, ima primedbi.

Komisija za sprovođenje izbora za organe mesne samouprave objavila je u subotu konačne rezutate ponovljenih izbora u Koloniji, Vašarištu i Ilićevu. Kako je saopštio predsednik Komisije, Dejan Nešić, primedbi jeste bilo, ali su sve odbačene kao neosnovane, te je izborni proces uspešno završen.

Milan Delibašić, član Komisije u ime Srpske napredne stranke, kaže da su ponovljene izbore u tri kragujevačke mesne zajednice obeležile brojne nepravilnosti i da SNS planira da zatraži zaštitu sudskih organa zbog kršenja građanskih prava.

- Pojedini građani nisu bili na biračkom spisku, bilo je telefoniranja tokom glasanja, nepravilno postavljenih stranačkih obeležja. Komisija je radila nasavesno i nekorektno. Volja građana je neprikosnovena, a ona je u ponovljenom izbornom procesu, grubo narušena – tvrdi Delibašić.

Inače, ponovljeno glasanje u tri mesne zajednice u Kragujevcu privuklo je više birača nego prethodno. Izlaznost je, kako je saopšteno, bila 25 procenata, dok je u prvom krugu ona iznosila 15,7 odsto na nivou grada. Bilo je 100 kandidata, a izabrano je 33. U dve MZ, Vašarištu i Koloniji, većinu glasova osvojili su kandidati sa liste “Da skockamo Kragujevac”, dok je u Ilićevu pobedu odnela Demokratska stranka i nosilac liste, Saša Furtula.

Konačna slika Saveta organa mesne samouprave kazuje da će u narednom mandatu većinom (48 od 78) upravljati predstavnici koje je podržala vladajuća koalicija (misle na trenutno vladajuću kragujevačku bandu; primedba:T.), naprednjaci ( opoziciona kragujevačka banda;  primedba: T. ) imaju većinu u 26, a demokrate ( kragujevačka banda koja mrzi golubove; primedba:T. ) u preostale 4."

--------------------------------------

Zvanično saopštenje grada Kragujevca :

     http://www.kragujevac.rs/Objavljeni_konacni_rezultati_ponovljenih_izbora-43-1-5769

MZ grada Kragujevca :

     http://www.kragujevac.rs/Mesne_zajednice-104-1


Radujte se,ooo Mesnozajđani !!!



 





« Poslednja izmena: 02. Avg 2013, 21:38:00 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.