Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osveta je moja i ja ću je vratiti ...  (Pročitano 10426 puta)
04. Feb 2009, 00:04:43
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Sensation XL
Šta li mu ovo znači...??
Kontam ja suštinu ali ako neko može malo bolje da mi pojasni ovo bio bih zahvalan... Smile
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava pancevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Sony xa1
moze znaciti blo sta ,upuceniji bi trebao da zna o cemu se radi il je u pitanju puko lupetanje. bolje pojasni ( koga ili sta ce vratiti) ako bi da odgovori budu sto precizniji i tacniji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Sensation XL
Citat
da.. osveta je moja i ja ću je vratiti.. Vratit ću ti sve moje patnje, svu moju tugu, sve moje boli.. vratit ću ti samo neznam kada.. onda kada skupim snage da ti kažem sve u lice, sve što ti imam za reći.. tEBi koji si mi nanio boli, koji si uništio moje srce i moj život, TEBi koji si mi ukrao dušu.. da, baš tebi... tebi koji si bez pitanja ušetao u moj život i moje srce.. i sad ne želiš izaći.. ne razumijem zašto.. šta imaš od toga?? tebi je svejedno, ti ne patiš.. Tebi, da tebi..brate.. osvetu ti neću zaboraviti vratiti, to nikad ne zaboravljam.. takvo što se ne zaboravlja, pogotovo kad si ti u pitanju.. premda nisi vrijedan toga.. ali želim da i ti osjetiš tu bol i patnju.. da ti netko rani srce.. ako ga uopće imaš.. imaš li ga? to ti je ono malo crveno što kuca u tijelu.. imaš li ga? ma nemaš.. da ga imaš, nebi se tako ponašao..

Kazhu da je vezano sa Anom Karenjinom, ali ja nisam nigdje nashao gdje ona to kazhe....
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava pancevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Sony xa1
nema nista nejasno tu,to je razmisljanje naglas dame slomljena srca.mozda neko drugi objasni bolje od mene.
« Poslednja izmena: 04. Feb 2009, 11:29:33 od taft5 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
ima knjiga od Boze Benedikta "Osveta je moja".
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61231
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Mistican naslov nekog romana
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


~~~Toliko sam cool da serem kockice leda!~~~

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47
OS
Windows 7
Browser
Safari 534.52.7
mob
Nokia 5800 xmusic
Ne osvećujte se za sebe, ljubazni, nego podajte mesto gnevu, jer stoji napisano: Moja je osveta, ja ću vratiti, govori Gospod.


rimljanima,12. glava
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.