Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:48:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osvajaci  (Pročitano 8282 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 183
Zastava Na pola puta
mob
Samsung S8000
tece vino crveno,venama mojim.........................
 Smile

Dajte mi lavor da povratim  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Hoće li sunce u ovom gradu ikada zasjati kako treba
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Tece vino crveno je nesto najgluplje sto je jedan "roker" ikad uradio sebi i onima koji ga slusaju, to je izdaja, kako nije skonto da ce ta pesma posle godinu dana ( ma posle 5 minuta, tacnije) dosaditi i bogu i narodu i da niko vise nece dati ni 5 para da je cuje, a ja bi za stare osvajace dala mnogo vise da mogu sad da ih cujem (i verujem da nisam jedina)
Sramota za Cupija, i veoma glupo sa njegove strane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 163
mob
Nokia 
Oni su izgleda bilo ok dok su se drogirali  Smile!Sala naravno...dok nisu poceli da rade pesmice bili su stvarno extra.Sekao sam vene uz njihove pesme!Onac Chipi ima glas jebe kevu!Mislim da moze da polomi casu koju frekfenciju moze da izvuce...Ali kada snime jebeno "vino crveno " posle...."maske" ili "pronadji me" ,"s`kim cekas dan.....sramota! Smile
A bili su cool likovi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1506
Malo podsecanja. Po odlasku Chipijevom, preostali clanovi benda su formirali grupu, doveli novog pevaca i snimili fenomenalnu pesmu :"Minut cutanja" (ako zelis mozes da je trazis na temi predvidjenoj za to). Najpre su u Kragujevcu izdali CD sa dve pesme, a zatim i novi album. Chipi je u to doba presao u GRAND(fuuuuuuj!!!) i snimio "Vino crveno". Nemoj mesati! Probaj pronadji pesmu i uvideces da novi pevac ima cak i bolji glas od Chipija (po mom misljenju)
IP sačuvana
social share
Never walk alone - danger is everywhere
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Bili su dobri dok su svirali rok...
Inace,Cipi se u nacinu pevanja ugledao na frontmena grupe  Whitesnake.
Bili su poznati i popularni pocetkom devedesetih, a onda je vreme ucinilo svoje...
U staroj licnoj karti sam imala Cipijev i Sonetov autogram koje sam dobila jednog leta 2001. kada su svirali u Budvi. Toliko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung S4
problem je sto od rock-a ne moz da se prezivi,bar ne na nasim prostorima..ja ga i ne okrivljujem toliko.covek je jadan vec baxuz sto je rodjen ovde i sto verovatno mora preko volje da peva ono sto mu se ne svidja,al ebiga,oce raja veselo.
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
E ovako na ovom forumu sam slucajno naleteo na ovu temu vidim da je jako stara i da niko dugo nije ovde odgovarao niti ista stavio ali ne vidim da je iko dao onako pravi odgovor.......Posto sam ja Kragujevcanin i veliki fan OSVAJACA evo nesto malo o njima :
Kg rock a kasnije i hard rock band .......prvi album izdat 1991 godine za PGP zvao se KRV I LED ......1995 izdaju drugi album isto za PGP zvao se SAM ....a valjda svo znate pesme tipa S'KIM CEKAS DAN, MOZDA NEBO ZNA,SAM, NIKADA VISE S'TOBOM itd itd.......Posle drugog albuma ili tacnije 1998-99 Cipi napusta bend zajedno sa Nesom pravi ona bend osvajaci koji se bavi komercijalnijom muzikom (pesma Vino Crveno) a Dragan Urosevic Uros frontmen osvajaca gitarista i kompozitor u staru postavu dovodi novog pevaca i oni 1999 izdaju jos jedan album za TIOLI koji se zvao VRELINA ........Stvar je u tome sto ovi komercijalni nisu imali dobar zvuk kao nekad a ovi stari sa novim pevacem nisu imali textove niti vokal kao sto je CIPI .......
No koliko se zasad zna ekipa se ponovo okupila pa spremaju nesto novo......
Kad bude javicu  Smile
Ne mogu o OSVAJACIMA vise dosta je a ako neko zeli nesto konkretno da me pita neka pita slobodno  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 811
Zastava Australija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola V3x
koliko ja znam, osvajaci i dalje postoje, odnosno, bar ono sto je ostalo kad je chipi krenuo da sljaka komercijaalu i svadbe. koliko sam upucen i dalje rade pod istim imenom i aktivni su najvise u kragujevcu.
IP sačuvana
social share
Ljubav je trijumf maste nad inteligencijom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
89-te sam slusao njihove demo snimke,to je bilo do j..a, onda ih je Laza Ristovski zajebao sa produkcijom,a posle su se sami sjebali...nazalost...jos ponekad volim da ih cujem
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 107
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Cipi se vratio u Osvajace.
sada Nesa pevac sa Vreline peva sabane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:48:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.