Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ostati u braku zbog dece  (Pročitano 5871 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Neznam svi mi opet mislimo drugacije. Kako god bilo treba samo gledati na decu i da ona imaju sve sto su imala i pre. Jer ona ce u svemu najgore proci iako su najmanje kriva. Koliko ih je smao napustenih od jednog a ima slucajeva i od oba roditelja. To je ono najgore.

Takve roditelje koji zapravo i nisu roditelji moga bi da....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
mob
SonyEricsson T230
Odgovornost pre svega.
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Nema je vise u toj meri.

Nasi roditelji su bili mnogo odgovorniji prema svojoj deci nego sto nasa generacija pazi na svoju decu.

Treb aimati u vidu da su zivleli u mnogo boljem vremenu nego mi, i imali sve uslove za normalan zivot sto mi ni priblizno nemamo. Jeste da je to najbitniaj stvara za porodicu ali ipak primecujem sve manje odovornosti u mladim ljudima na nasim prostorima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
*Po meni, najgore sto neko moze da uradi je da iskoristi decu za postizanje cilja...ili da sacuva brak preko njih, ili da pokusa da ih stavi na svoju stranu protiv onog drugog.*
Smile  Smile  Smile

*kako god da okrenes deca na kraju ispastaju ili zbog nervoze u losem braku ili zbog razvoda*
Deca ce,u svakom slucaju,ispastati zbog poremecenih medjuljudskih odnosa medju roditeljima,ali nije u redu da se odgovornost prebacuje na decu(-Eto,ostali smo u braku zbog vas)  Smile
Roditelji su odrasle osobe,koje treba da snose odgovornost za svoje odluke(sklapanje braka),pa ako su pogresili u izboru,treba to i da priznaju i u skladu s tim razmotre opcije najpovoljnije za decu-ili neka se razvedu ili neka unormale svoj brak Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Razvod je mnogo bolji nego ostanak u losoj vezi,najbitnije je da se to uradi pre nego sto se pretera sa vestackim odrzavanjem veze i pre nego sto se partneri potpuno zamrze.
Tada cesto dolazi do unormljavanja odnosa...ljudi se vise ne vidjaju toliko cesto pa vise i ne nerviraju jedno drugo,tada je moguce napraviti porodicno okupljanje koje ce biti mnogo opustenije nego dok je brak trajao,tada i deca mogu da uvide da to nije toliko strasno i da osete da ne moraju da biraju izmedju roditelja,da mogu da imaju oboje iako ne zive zajedno.
Ovo je moguce samo izmedju normalnih ljudi kod kojih je do razvoda doslo zbog prostog zasicenja ili nekog razilazenja u stavovima i naravno ako su to oboje shvatili na vreme i oboma je tako odgovaralo.
Deca se nemogu potpuno postedeti prilikom razvoda jer oni ce uvek osecati zal za porodicom i ne treba ih po svaku cenu ubedjivati da je sve u savrsenom redu...treba ih pustiti da se priviknu na situaciju,i pokazati im u praksi kako ce stvari funkcionisati.
Ponekada ljudi kada vise nemaju zakonsku obavezu postaju mnogo opusteniji i bolji roditelji.
Naravno da je ovo redji slucaj,uglavnom je jedan od roditelja umobolnik samo je pitanje da li je takav prema svima ili samo prema partneru.
Postoji tip judi koji je sasvim normalan i cenjen u drustvu,a u kuci potpuni debil...sad ima ih onih koji su prema deci pazljivi a partnera ne podnose,a ima i onih koji nikoga ne podnose i neretko su opravo takvi oni koji stalno tvrde da im je porodica najvaznija.
Oni ponekad cak i sami u to veruju.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.