Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:56:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osobine muslimana  (Pročitano 38129 puta)
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Motorola Fire X311
Najvece djavolovo umijece je to sto je uvjerio ljude da ne postoji, a jos je vece umijece muslimana koji sebe prikazuju miroljubivim...
- Kako glasi definicija miroljubivog muslimana?
 - To je covjek kome je ponestalo municije Smiley
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Poznajem mnogo muslimana vernika. Istina je da ih ima svakakvih, od ekstremista do onih koji mrava ne bi zgazili. Ovde se radi o jakim vernicima. Ipak većina koje znam, veruje u Alaha, nije pročitala Kuran, poštuju običaje, ali im vera ne smeta da se provode. Ne gaje mržnju prema nikom posebno bez dobrog razloga, a to najčešće nije Bog, eventualno imaju neke predrasude prema pripadnicima drugih vera i nacija. O muslimanima ateistima ( mislim na nacionalnu pripadnost), nećemo govoriti jer ako neke mržnje i netrpeljivosti ima nema veze sa verom. Inače neka muslimanska učenja, poput sufizma su miroljubiva. Zamislite svet sa preko milijardu ratobornih i složnih muslimana.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ja nisam intelektualac, jos nisam toliko duhovno zaglibio... Smile

Шта си скроман, ти си интелектуална громада.  Smile Видим да се враћаш Богу, свака част....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Motorola Fire X311
Citat
Zamislite svet sa preko milijardu ratobornih i složnih muslimana.
u tome je i stvar,daleko od toga da su slozni.poput nas na brdovitom balkanu previse su zaokupljeni sobom da bi previse obracali paznju na druge i zato su podlozni manipulacijama(nazalost ovo je stvar proslosti zbog Novus ordo seclorum-a).kad bi kojim slucajem kalifat bio restauriran preplavili bi ovaj svijet poput skakavaca kao i milenijum i po ranije.
Citat
Ipak većina koje znam, veruje u Alaha, nije pročitala Kuran, poštuju običaje, ali im vera ne smeta da se provode.
kod domacih musliman radikalni islam je relativna novina, ali sudeci po rastucem broju vehabija i teznji za uvodjenjem serijata u bosni rekao bih da je protivljenje minimalno(pretpostavljam da ovo nisi pisao na osnovu utisaka koje si ponjeo sa zapadne obale Smiley )
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Situacija u Bosni mi je manje poznata, mislio sam na muslimane u Srbiji i Crnoj Gori. Primetan je porast vehabija, ali bilo je i sukoba stare i nove škole, bolje rečeno sledbenicima turske tradicije i onih koji se navodno vraćaju izvorom islamu. Postoje nesuglasice oko nekih pitanja, počev od načina klanjanja do nekih običija. Znam nekoliko slučajeva kad je bilo povuci-potegni. Jednom je potezano oružje. Ovi novi su doneli mržnju i netrpeljivost. Mnogi ljudi ovde nisu ni svesni o čemu oni pričaju i na šta su spremni. Imam par drugova koji su krenuli tim putem, šta se desilo sa njihovim mozgovima, strašno.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6260 Slide
Ово последње је тако опасна генерализација, да је као такву треба одмах одбацити.

Лично познајем неколико сунита и они не мрзе ни мене, нити друге хришћане.
Тако да изјава да муслимане повезује мржња према хришћанима и Јеврејима, једноставно није тачна.
Вероватно има и таквих, можда су и већина, али мржња није кохезиони фактор ислама.
Svaka cast. Smile Smile

IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:56:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.