Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:19:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oskar 2015  (Pročitano 12744 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Lepo je to što ona pokušava da napravi sebi penzioni plan, ali mogla je da razmisli o svojim mogućnostima... nije baš kao da ima potencijala za drame i ozbiljne uloge, a ne bi bila prva glumica koja i u poznim godinama glumi po romansama i komedijama... Barbra Strejsend u životu nije snimila ozbiljan film, a sasvim joj dobro ide čak i danas. A igranje oko šipke - zar nije glumila striptizetu u ovom novom, Mi smo Milerovi, čini mi se da je taj film postigao solidan uspeh?

Ja sam ustvari veliki ljubitelj Šerine glume Smile ne znam da li si gledala Masku, ali onu sa Erikom Stolcom gde mu ona glumi majku... ne samo da je film odličan, već mislim da niko bolje od nje ne bi odglumio tu ulogu... pa taj film koji si okačila, sjajna komedija, pa sporedna uloga u Silkvudu... za Meril Strip već nemam toliko reči hvale, najviše jer sa godinama sve manje bira gde će da glumi.

Citat
http://www.imdb.com/media/rm4164745216/tt3442006?ref_=tt_ov_i#

Meni je ona uvek bila konjasta, a ni taj grčki nos joj nije jača strana... što kaže vic, neki od vas će morati da se šminkaju... za nju to definitivno važi.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2015, 20:11:11 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Apple iPhone 7
prosle godine tri puta bolji nego ove
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Lepo je to što ona pokušava da napravi sebi penzioni plan, ali mogla je da razmisli o svojim mogućnostima... nije baš kao da ima potencijala za drame i ozbiljne uloge, a ne bi bila prva glumica koja i u poznim godinama glumi po romansama i komedijama... Barbra Strejsend u životu nije snimila ozbiljan film, a sasvim joj dobro ide čak i danas. A igranje oko šipke - zar nije glumila striptizetu u ovom novom, Mi smo Milerovi, čini mi se da je taj film postigao solidan uspeh?

Pa ne bi... eto, Goldi Hon i Bet Midler su glumile u tim nekim rom kom filmovima, ali one su u startu shvatile da je to njihov "fah"... ali one su talentovane za to...
Aniston ce uvek biti Rejcel... jbg... a to joj ne prija... nemam pojma zasto... a nije se toliko fizicki unistila kao npr. Meg Rajan... koja je horor ...

Sto se tice Ser, ja je zaista... volim.. mislim... The Witches of Eastwick je bio i ostao jedan od mojih omiljenih filmova svih vremena... Masku sam gledala davno.. davno.. vreme da se obnovi gradivo, hvala na podsecanju... Ona je def. potcenjena, ali mislim da je s vremenom izgubila bilo kakvu volju da se bilo kome dokazuje...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Mada, sad kad razmislim... nešto nema ni Goldi ni Bet poslednjih godina... naravno, ne mogu više da glume glavne uloge, ali majke glavnih junakinja po komedijama, ta uloga uvek postoji... čudno je da ih nema više...
Nikom od njih ustvari ta serija nije donela ono što se u početku činilo da će doneti... ona bi ustvari trebalo da bude srećna što još ima posla za razliku od Švimera, Metju Perija, Lize Kudrou... a počela je u Gremlinu...
A Meg Rajan... žene nepravilnih crta lica uvek ružno ostare... mada i botoks ima svoju zaslugu za to...

Nema na čemu, drago mi je da sam te podsetio... mislim da nema njenog filma da se može nazvati lošim... u najmanju ruku su bar simpatični... mada, ja nju više volim kao glumicu nego kao pevačicu, ne godi mi naročito njen glas... ne znam da li je to čest slučaj...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Jake Gyllenhaal (Nightcrawler) nije nominovan? American sniper je nominovan u glavnoj kategoriji a Interstellar nije?



Mislim da ce Rosamund Pike sigurno uzeti nagradu za glavnu zensku ulogu, a za glavnu musku stvarno nemam pojma...
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
A, izvinjavam se...

http://www.imdb.com/title/tt3442006/?ref_=fn_al_tt_1

Vidis... to je jos jedna od stavki... niko nije promovisao film, vec njenu ulogu u filmu... tj. "Dzenifer Aniston igra ozbiljnu ulogu"... tako da niko za postojanje filma i ne zna Smiley

Знам за тај филм али он ваљда још није ни изашао Smile Smile Не знам како би могао бити у конкуренцији Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Neću da trošim vreme na diskusiju o oskaru, samo ću da ponovim da je Boyhood sranje film.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat

Ovo za Selmu sam i ja primetio... mislim da bi bilo poštenije da je za najbolji film nominovan Foxcatcher, kad već ima nominaciju za scenario, glavnom glumca i režiju...
Grand Budapest Hotel nema nijednu glumačku nominaciju, to je za mene "snub"... mada je to uvek problem sa glumačkim ansamblima, niko ne može previše da se istakne jer kradu prostor jedan drugom...
A za Tildu Svinton mi je žao koliko i za Kejt Blanšet...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Best Foreign Language Film of the Year
Nominees:

Tangerines (2013): Zaza Urushadze
Ida (2013): Pawel Pawlikowski
Leviathan (2014): Andrey Zvyagintsev
Wild Tales (2014): Damián Szifrón
Timbuktu (2014): Abderrahmane Sissako

Makar sam otkrio novi film za gledanje, ovaj poslednji. Ovaj prvi je prenaporan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:19:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.