Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:04:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oskar 2013  (Pročitano 8288 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Apple 5
Argo  Smile
Drago mi zbog  Dženifer Lorens  i En Hatavej.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Dej Luis je glumcina. A Ameri su jos odavno dokazali da ta "patriotizam karta" ima prodju po Oskarima...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.97
pa nije, naročito u Bandama Njujorka gde je maltene isti ko u Biće krvi, bar meni... a što se tiče Oskara, mogli su da ga daju bilo kome, u ovakvoj konkurenciji je i svejedno... niti je Oskar dokaz kvaliteta, kako što je mnogo puta dokazano... ali složimo se da se ne slažemo, mnogi ne vole recimo Paćina ili De Nira koji su mi omiljeni glumci, i to je jednostavno razlika u ukusu...

E jebiga.. ajd ne mora svako volit DDL-a .. 

Al Pacino i de Niro su ultramega popularni i mnogima omiljeni glumci.

Ljudi su prvo sto padne na pamet kad pomislis na (nekadasnji) kvalitet Holivuda.

-
Reko taman da iskuliram za DDL.. kad ovaj biser, "ja volim 2 andergraund glumca, vjerovatno niste culi za njih.." Smile

-

Mene npr smori sto ljudi ne znaju za mog omiljenog Robert Duvall-a, suptilni gospodin (Secondhand Lions i A Shot at Glory) e on npr ne zauzme cijeli ekran al odlicno glumi.

Sto rekao Michael Cane, "ako dok gledas film pomislis - kako ovaj dobro glumi - taj glumac je omanuo ulogu".. mozda ti to smeta kod DDL-a.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Feb 2013, 17:00:35 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
jel sam ja rekao da su andergraund... ne vidim da to piše... rekao sam da ih mnogi ne vole i misle da ne znaju da glume, isto kao ja za danijel dej luisa... i to je njihovo pravo...
navedeni su kao primer, prvi su mi pali na pamet, a na istom su nivou slave kao dej luis... ali mogao je da bude i voren outs, ili džon kazal... ali nisam hteo još da objašnjavam i ko su oni...
verovatno je to... za mene je uvek glumac, nikad ga nisam doživeo kao lika koji bi trebalo da glumi...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Ma znam da nisi mislio andergraund, malo karikiram, nema ljutnje  Smile

Al' Al Pacino i de Niro su stvarno sinonimi glumista, default defaultova pri pomisli na superglumce..
Nisam upoznao nikog do sada ko ih osporava.

Zapravo za DDL ne zna puno ljudi - mislim od prosjecnih, ne-filmofila, jer nema puno uloga kao npr de Niro.. mislim da se on vise drzi pozorista.. pa kad je neki superfilm onda ga zovu.

A to naravno ne sporim sto ga ne gotivis, posto gluma je "individualna uvjerljivost" po nekoj mojoj definiciji... i ako tebi nije uvjerljiv imas potpuno pravo da ga smatras nedovoljno dobrim.
« Poslednja izmena: 25. Feb 2013, 18:07:53 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
деј луис је атеншн хор Smile Smile

добро,зезам се мало али никад нисам волео његове филмове...не волим да седнем и гледам његов филм јер знам да је већ виђен за оскара и да ће га 99% добити
сећам се да сам кренуо да гледам биће крви не знајући да је филм уопште у плану за номинације за оскара и већ после 15 минута гледања сам знао да ће деј луис бити номинован и да ће га вероватно добити што се на крају и обистинило...једноставно,као што џони паскал рече...не волим то његово преглумљавање

наравно,оскар није никакво мерило квалитета...само погледати листу филмова који нису добили оскара а постали су култни...најбољи пример вам је број 1 на имдб листи Smile
има и свежих примера...take shelter је пре две године опуштено могао да добије оскаре у главним категоријама а није био ни номинован колико се сећам Smile ...ако шенонова глума ту није за оскара онда стварно не знам која јесте Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ja bih dao nominaciju i Kjuzaku za Gavrana.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ma znam da nisi mislio andergraund, malo karikiram, nema ljutnje  Smile

Al' Al Pacino i de Niro su stvarno sinonimi glumista, default defaultova pri pomisli na superglumce..
Nisam upoznao nikog do sada ko ih osporava.

Zapravo za DDL ne zna puno ljudi - mislim od prosjecnih, ne-filmofila, jer nema puno uloga kao npr de Niro.. mislim da se on vise drzi pozorista.. pa kad je neki superfilm onda ga zovu.

A to naravno ne sporim sto ga ne gotivis, posto gluma je "individualna uvjerljivost" po nekoj mojoj definiciji... i ako tebi nije uvjerljiv imas potpuno pravo da ga smatras nedovoljno dobrim.

naravno da nema Smile

ja jesam, pak... ljude koji kažu 'paćino se samo beči' ili 'de niro se samo dere'... jednostavno, svako ima svoju definiciju onog što smatra dobrim...

a vidiš, kad se dej luis ne bi držao samo superfilmova možda bi mi bio i draži, ovako mi se čini da je na filmu samo zbog nagrada... a nakon ovolikih oskara, postaće poznat i u nefilmofilskim krugovima koji se toga uglavnom i drže u građenju sopstvenog ukusa, tako da je trenutno na vrhuncu slave...

ali da ne dužim dalje po tom pitanju, pošto mi se čini da se razumemo... htedoh da pitam, jel se dodeljivala ove godine nagrada za životno delo, pošto nigde ne mogu da nađem podatak?
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Da, zaboravio sam da pohvalim Setnera. He still got it.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:04:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.