Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osijek: "Zabranjen grad" za folk-zvezde iz SCG  (Pročitano 3056 puta)
21. Jan 2006, 02:10:01
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Gradonačelnik Osijeka pokvario zabavu hrvatskim ljubiteljima narodnjaka

"Zabranjen grad" za folk-zvezde iz SCG

Osijeku nisu potrebne manifestacije "mizerne kulturno- umetničke vrednosti"

Gradonačelnik Osijeka Ante Đapić i župan osječko-baranjske županije Branimir Glavaš odbacili su mogućnost da se "folk parada", uz učešće zvezda iz Srbije i Crne Gore i BiH, koju je poznati preduzetnik Alen Borbaš najavio za 5. februar, održi u prostorima u vlasništvu grada, odnosno u sportskoj dvorani "Zrinjevac".

- Takvoj zabavi nije mesto u gradskim prostorijama i vlast grada Osijeka ne može dozvoliti folk paradu - izjavio je Đapić, dodavši da su se on i Glavaš oko toga dogovorili "za pet minuta".

- Cajkama iz Srbije i Crne Gore nema mesta u prostorijama grada Osijeka - rekao je Glavaš, koji ističe da se takav oblik zabave ne može zabraniti, ali da neće biti tolerisan u gradskim prostorima, jer Osijeku nisu potrebne manifestacije "mizerne kulturno-umetničke vrednosti".

Borbaš je izrazio žaljenje zbog njihove odluke i najavio kako će se manifestacija izbora za "Folk hit u Hrvatskoj" svejedno održati, ali na drugoj lokaciji, koja može da primi oko 1.000 ljudi, za razliku od "Zrinjevca", koji ima 4.500 mesta.

Turbo-folk je u Hrvatskoj vrlo popularan, a njegovi konzumenti nisu prisutni samo u "nižim slojevima stanovništva", već ih i te kako ima i u tzv. društvenoj eliti.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
SonyEricsson k700i
svijet je i previse malen pa su svuda stigli al osijek bi trebao biti od ajzaklije stomaklije nigrutina hood kad izadje iz sicg-a
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Kada bi se samo ova naša srpska elita zajedno sa ministrom kulture, političarima, vladom,... setili i odradili jedan ovakav potez u ovoj drzavi bi sigurno bilo mnogo manje šunda i kiča.
Izgleda da opet nama neko sa strane treba da pokazuje kako se rešavaju i sredjuju stvari u kulturi i to kako piše: "dogovorili   za pet minuta"!!!
Alal vera, lepo je čuti ovako nešto.
Ovo je za respekt!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma ne primaj se na jeftine fore.....ja kazem da nekako sredimo da se svi nasi turbo folkeri tamo pojave (ostanu) i da ih pojedu......."mizerne kulturno- umetničke vrednosti"......ma, to je jedan krasan kulturno umjetnicki grad velike vrjednosti...sve kazaliste do kazalista......Shako Polumenta je to good for them.... Smile
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3
Alen Borbas je exstra lik! O njemu ne bi trebao da prica i da ga komentarise neko ko ga ne poznaje! Kompletan Osijek moze samo da mu zavidi zato sto on moze i radi sta hoce! Koliko jos Vas bi se usudilo da se suprotstavi kompletnom politickom rukovodstvu grada i drzave i organizuje nesto sto svi osudjuju unapred na propast!? A na kraju krajeva na izboru za Folk hit godine u Hrvatskoj je bilo predivno - prema tome zlobnim komentarima nema mesta! Smile
« Poslednja izmena: 19. Mar 2006, 02:13:32 od Danijelica »
IP sačuvana
social share
'ko to moje ime doziva
čudni ljudi, čudnog imena
pa mi kunu, što je svetinja
vjera, ljubav i domovina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Citat
Alen Borbas je exstra lik........
Ma da. Što onda ne pozovete Cecu Ražnatovic da vam uveliča slavlje i usput spomene svog supruga.. Smile - "biće prekrasno" Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3
Ja ne zelim da se raspravljam ali mogu da ti kazem da ne mozes suditi o citavom narodu i govoriti generalno zato sto nismo svi isti! Dacu ti podatak da je Alen Borbas vlasnik najvece zastitarske tvrke u Hrvatskoj "Borbas security" koja cuva sve Srbijanske pevace ne samo na nastuima u Hrvatskoj vec u citavoj Evropi! I ne radi samo sa narodnjacima! Bitno je da su ljudi koje on i njegovi redari cuvaju ispostovani i da im nikada nije falila dlaka s glave! Alen je moj prijatelj i covek vredan postovanja zato ne mogu da dozvolim da ljudi koji ga ne poznaju pricaju neistinu o njemu!                  Idi na [spam]


[Edit by puppykin: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]   
« Poslednja izmena: 19. Mar 2006, 14:49:07 od puppykin »
IP sačuvana
social share
'ko to moje ime doziva
čudni ljudi, čudnog imena
pa mi kunu, što je svetinja
vjera, ljubav i domovina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Niko njega ne pljuje. Čak nisam u ovoj temi video ni jedan jedini primer. Ne razumem zašto si stekla takav utisak?
Da ti pojasnim, ja sam pljuvao po narodnjacima iz sopstvene države(a mogu slobodno i po hrvatskim muzikantima takodje koji ne vrede ni lulu duvana)!
Pored toga tvoja tvrdnja da dotični štiti naše pevaljke i pevce i ni dlaka s' glave im neće faliti dok je on organizator ne predstavlja nikakvu fascinantnu činjenicu - za taj "posao" dotični sigurno dobija gomilu love od istih.
Kako je inače i stvorio firmu "Borbas security"?!? Brao novac sa drveća?!?
Na kraju krajeva lepo reče @ljut123: "...krasan kulturno umjetnicki grad velike vrjednosti...sve kazaliste do kazalista......Shako Polumenta je to good for them...."!
Balkane, balkane, balkane moj
budi mi silan i dobro mi stoj.......


IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3
On ih stiti u citavoj evropi i ne samo narodnjake vec i veliki broj Srbijanskih, Bosanskih i Hrvatskih zabavnjaka i naravno da treba da naplati svoj rad! Zar ti radis dzabe?
IP sačuvana
social share
'ko to moje ime doziva
čudni ljudi, čudnog imena
pa mi kunu, što je svetinja
vjera, ljubav i domovina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k700i
odlicna tema.. malo imate od nje ali.. osim ako ste pod zastitom nekom dok izvodite krivine po binama..  esseg je osijek a tamo je do sad dosta ljudi bilo i sta ces tako ti je to
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.