Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 16:25:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: OS ,,Djuro Strugar"  (Pročitano 6597 puta)
03. Jan 2008, 21:34:29
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
Ko je ikad isao u Djuru ili sad ide nek se javi. Sta mislite o njoj? Ispricajte nesto extra iz Djure.
Napisao bivsi ucenik ove osnovne skole.
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Slucajno sam naisao na forum. . . trazio sam neke stare ortake ( i drugarice narvno) na facebook ali ako ovo proradi jos i bolje. . .
Ja sam iz generacije '90
sad zivim u australiji i nikako da stupim u kontakt sa mojom generacijom. . .
da li je iko jos nasao ovaj forum. . . ?
javite se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
@ zile 90, konacno da je neko isao u moju bivsu skolu! Smile Smile Smile
Bravo!
« Poslednja izmena: 17. Jan 2008, 13:11:05 od srle37 »
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ej srle37
idi na youtube i search "blok37". .  ovi novi klinci su zesci. . .
inace ima jedan tip koji je napravio nostalgicni vid klip. . generacija '76 (search "os djuro")
ja sam star, al taj je i mene zaj. bo. . . . .
« Poslednja izmena: 18. Jan 2008, 16:13:59 od zile 90 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
Isao sam, ali sam zaboravio da ti kazem.  Ja znam sve te likove sa klipova, sa vecinom sam isao u odeljenje. Cuo sam i da mladji snimaju klipove, ali nisu ih stavili na youtube. Jel ti Carli predavao fiziku? Danas ga svi zezaju.
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ne care
ja sam dosta generacija pre tebe i meni je predavala jedna baba debela koja se sva sreca za vas pensionisala (predpostavljam jer je i tad bila skoro nepokretna) inace video sam je na onom nostalgija videu...sto znaci da je bila tamo jos 76-te...
inace jedna moja bivsa komsinica i bivsa ucenica djure sad predaje u djuri.....zove se jelena i moslim da predaje srpski??? nisam siguran...mozda je i vama predavala???
« Poslednja izmena: 20. Jan 2008, 04:37:48 od zile 90 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
Ako se ta Jelena preziva Stamenkovic onda da... Ko ti je bio razredni? Meni je bio najveci kralj-Milan tehnicar! Kad onom ciglom udari od sto... Brate! Smile
Bila je isto neka Jelena u petom razredu, ali nije meni predavala.
« Poslednja izmena: 20. Jan 2008, 14:10:29 od srle37 »
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
 :wave: Caoooo, ja sam Sandra Ivantic 79 godiste sam, isla sam u o. s.  Djuro Strugar, bas sam se obradovala kad sam videla ovaj sajt da postoji.  Srecna sam sto mogu da vidim moju skolu makar i preko neta.  Ako ima neko koje moje godiste i ko je isao u Djuro Strugar skolu neka mi se javi molim te !!! Puno pozdrava do svih koji su iz moje skole.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat: srle37 link=topic=299630. msg4598931#msg4598931 date=1199392469
Ko je ikad isao u Djuru ili sad ide nek se javi.  Sta mislite o njoj? Ispricajte nesto extra iz Djure.
Napisao bivsi ucenik ove osnovne skole.

Hiya
Nino  ovde  76 -to God. .  Yaix, ko bi rekao da isto sam isao u tu skolu hehh koliko secanja , a bezim od njih  ^^

hm pa ima dosta prica  tamo , a onaj ultra nostalgicni spot iz 70 s sam gledao  u 5 ujutro auch , onaj sa you tybe


ey zile si ziv?

hehe pitam se g de su chicks iz nase skole jbt scarry  ^^ Smile




[Edit by gox_sp: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 01. Feb 2008, 09:58:40 od gox_sp »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ako se ta Jelena preziva Stamenkovic onda da... Ko ti je bio razredni? Meni je bio najveci kralj-Milan tehnicar! Kad onom ciglom udari od sto... Brate! Smile
Bila je isto neka Jelena u petom razredu, ali nije meni predavala.
ej srle
pokusavao sam da se setim kako se preziva i prilicno sam siguran da je Stamenkovic....zivi i dalje u mom (starom) ulazu...do same skole...inace mogu da ti iskreno kazem da je jedna od boljih osoba koje i dalje vidjam kad sam u bloku...
 Smile pozdrav jeleni ako ovo procita

inace poseban pozdrav Ninu...komsija de si...kad cemo da igramo "commodore 64".....neverovatno da se i dalje secam ......Ghosts n Goblins....Wizard Of Wor....bubble bubble...ili kako su se vec zvale....a da ...da ne zaboravim .........Commando......secam se Shishku sam prodao compilaciju igara i sa lovom ja vlaki i skara otisli i kupili tonu chokolada i koka kole i ostalo potrosili u igraonici..ili sam kupio LP samante fox....haos...i dalje je taj LP kod mog brata Marka...ima dobar cover page ...???
« Poslednja izmena: 03. Feb 2008, 04:19:56 od zile 90 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 16:25:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.