Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:05:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Organizujte venčanje  (Pročitano 4343 puta)
07. Maj 2006, 10:07:53
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Organizujte venčanje

Onoga trenutka kad ste joj stavili verenički prsten, počinje odbrojavanje dana do venčanja. U tom periodu treba održati stabilnu i skladnu vezu s partnerkom na putu koji ponekad može da bude trnovit.

Kada izvrtite sve brojeve telefona iz svog imenika i obavestite sve o događaju koji sledi, počinjete i sami da se suočavate s realnošću. Nemojte se iznenaditi ako prođete kroz čitav spektar osećanja - od sreće do straha i stresa. Svi ti usponi i padovi mogu da se odraze na vezu. Sama ideja da planirate da se posvetite jednoj osobi do kraja života sasvim je dovoljna da vas obuzme panika.

Samo polako. Ionako je zabluda da u tom prvom periodu morate da se osećate kao u oblacima, zaneseno i ushićeno. Možda ćete se pre osetiti kao izduvani balon, o čemu bi svakako trebalo da porazgovarate sa svojom nevestom kako biste pretresli sva eventualna pitanja koja bi mogla da iskrsnu u nekoliko narednih meseci.

Istina, izbor cvetnih aranžmana ili stolnjaka muškarce i ne zanima preterano, ali veće interesovanje možete pokazati povodom izbora benda koji će svirati ili sastavljanja jelovnika.

Da biste izbegli oštrije sukobe, nemojte je voditi u kupovinu odela. Sami ga odaberite, a s njom se samo posavetujte kako biste čuli sugestije. U svakom slučaju, odluku donesite sami.

Važno je da u frci oko priprema nađete vremena za odmor, a još važnije je da u toj gunguli imate dovoljno vremena za seks. Ako tada propustite da seks postavite na vrh liste prioriteta, preti vam opasnost da ga gurate u drugi plan i kasnije, kada budete u braku. Pored toga, u krevetu možete skovati najbolji plan koji će učiniti da izbegnete potencijalne tačke pucanja. Dovoljan stepen relaksiranosti učiniće da vam nervi ne pucaju zbog sitnica.

Venčanje obavezno zakažite van sezone, u decembru ili u februaru, i neka to bude bilo kog dana u nedelji, osim petka ili subote. Pri kupovini cveća ili kolača ne govorite da je u pitanju venčanje - cene će istog trenutka skočiti.

Skratite i listu zvanica. Razmislite da li zaista morate da pozovete tatinog kolegu ili prijatelje s kojima ste u međuvremenu izgubili svaki kontakt. Prijatelji s kojima se niste čuli poslednje dve godine baš i ne moraju da se nađu na listi vaših zvanica. S rođacima će to ići malo teže, ali ništa vas ne košta da probate.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nikada to nisam razumijela,ali dobro sad...nisam se ni udavala do sada Smile
ali...toliko energije,nerviranja,koordiniranja oko cina koji bi trebao da bude samo vas i vaseg izabranika,
koji bi trebao da bude intiman,romantican i lijep prije svega.
i na kraju sta?
nenormalne familije,brkate tetke koje ste vidjeli 7 puta u zivotu,ali red nalaze da budu i one pozvane,
pa trud da se ostavi dobar utisak,jer pobogu kasetu koja snima svadbu narednih 3 mijeseca komentarise citavo pleme i sa jedne i sa druge strane.i komentarise zlobno.
uzasna muzika.obavezno turski melos.
obavezno sukobi.tako da morate da pazite da tetak ne sjedne sa stricem,jer nisu politicki kompaktibilni,pa da sprijecite kada popiju da se ne bi dotakli politike.
i na kraju parada.parada svega i svacega.place se,vristi,obavezno politika,obavezno neka svadja.
gledaju vam u stomak.prizivaju nekakve naslednike.
ctipkaju za obraze.komentarisu:"mogla je boljeg" ili "mogao je bolju."
i sta?
prvu bracnu noc padate u komu.
ne u san,nego u komu....
i svi,ama bas svi,vise uzivaju na vasoj svadbi nego vi....
sto nije normalno Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Sesircic,
nisi ni svesna kojih jos nebuloza ima... Smile
Meni problem nece biti stric i tetak zbog politike, vec razvedeni roditelji od kojih je jedan u stanju da "rokne" onog drugog, i to pred svedocima... Smile
No, dobro. Ja sam se pomirio sa tim da cu praviti svadbu zbog drugih..., ali cu se potruditi da amortizujem svoje neraspolozenje nekom kvalitetnom pevaljkom i umerenom dozom alkohola  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

posto sam se nedavno udala, mogu slobodno da govorim o svom iskustvu...
 
posli smo od toga da svetu ne mozes ugoditi, i resili da sve organizujemo kako je nama po volji. i tako smo i ucinili.
nije da se nisu bunili, zanovetali, kukali i zapomagali... a sto ovako, sto tako, sto ne ... a sta ce reci...
ali, kao sto rekoh, isli smo za tim da ispostujemo najosnovniju formu, i da pre svega ugodimo nama.
recimo da smo za toliko bili spremni da ucinimo kompromis.  Smile
naravno, to je bila zelja nas oboje, i potpuno smo bili svesni da smo mi tu glavni,
... alo narode, pa nase je vencanje, jel' da?!
ako neko treba da se provede, to smo valjda mi. ostali nek' se smore, ako im je stalo do svega pre nego do nas.

tako da je na samom vencanju bilo 10-ak zvanica, medju njima kumovi, roditelji, i najnajbliza rodbina...
posle toga rucak i kud koji mili moji.
nikakve svecane garderobe nije bilo, u smislu mladozenje u odelcetu i  mlade u belom (racunam, nisam virgina, cemu shega)

za vikend smo napravili zurku za nas i nase drugare... i cica mica i gotova prica  Smile
mi se vencali i smejali se danima onim fazonima 'muzicu... da dragi... zeno, jel' cujes sta ti tvoj muz zapoveda...' Smile  Smile

muz i zena, macka pecena... Smiley 1
 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Pametno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@machakz,

bravo.to je to. Smile

ako ikada budem odlucila reci "da",to ce definitivno biti na slican nacin kao i vi.

@vrcomm,

da znas moju familiju i rodbinu Smile

bice ih ukupno dvoje.samo mama i tata.da se kojim slucajem pojavi neko sa mamine strane,
nama troje bi se sudilo za masovno trovanje zvanica Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Sto ste bre tako negativni ? Ima tu valjda i pozitivnih strana. Ja sam npr. odavno odlucio da cu eliminisati 95% rodbine, ali cu da zovem gomilu prijatelja, kumova sa kojim sam blizak pa jos kad dodam gospodjinu stranu (sto moze biti samo ona, ako je dovedem iz ... Venecuele recimo) skupice se tu poprilican broj ljudi. Ima da se igra i pije i krka do zore, ako se ja pitam.

Jedino ako namirisem trubace u krugu od 15 km bice ...  icon_2gun "say hello to my little friend"
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa da,kada se eliminise 95% familije,onda i moze bez trubaca Smile
i onda,naravno,fahrenheit,moze da se govori o pozitivnim stranama.
ekipa i...pravac zurka na plazi Smile

venecuela? Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Venecuela recimo ... ne mora da bude ... ali volim egzotiku. Probao sam ovo sa severa i recu cu samo not my cup of tea.

IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
znaci...plaza i more Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:05:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.