Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:59:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oralni sex(ne?!)  (Pročitano 30249 puta)
31. Mar 2005, 13:17:40
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
Evo jedne poprilicno interesantne situacije.Dogodila se in real life mojoj drugarici.Zamislite sebe u sledecoj situaciji(muskarci ne moraju da se zamisljaju sem ako nisu drugacijeg seksualnog opredeljenja Smile ).Dakle s deckom ste mazite se sve super 'ovo-ono'... I krenete da ga oralno zadovoljite i ono nista!Znnaci nista od erekcije,malo se zbunite no nedate se obeshrabriti i nastavljate dalje.Kad posle nekog vremena uvidite da je to uzaludna rabota odustanete naravno.KAsnije dozivite da vam decko kaze da on ne zeli da ga oralno zadovoljavate.Zasto?Zato sto to njegova devojka ne bi trebala da radi to rade kurve a ne njegova devojka Smile  Smile  Smile Inace momak je iz Novog Sada,uskoro ce da magistrira....ono...upoznala sam ga normalan lik...Ali ovo mi je zaista,ali zaista neverovatno!
IP sačuvana
social share
It&#039;s better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 50
mob
Samsung SIII
Primitivac, verovatno je stajao i gledao dok mu je pola zivota prolazilo pored njega. Smile
IP sačuvana
social share
Ne jeb* lep nego uporan
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
wau  Smile  neobican komentar sa njegove strane  Smile  cudan decko  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Nije primitivac... samo je patrijarhalno vaspitan... Ako mu se to ne svidja, ne treba ga prisiljavati i ulaziti u dalju polemiku  Smile  
BTW. Nije mi jasno kakve veze ima njegovo obrazovanje sa njegovim seksualnim apetitima. Smiley I najobrazovaniji i najneobrazovaniji mogu biti perverzni ili totalno sputani... Sto ljudi, sto cudi... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 50
mob
Samsung SIII
... sto zena - 200 sisa...
IP sačuvana
social share
Ne jeb* lep nego uporan
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
isti je slucaj i sa muskarcima Wink posebno kad se ugoje Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
true,true  Smile  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
@Anea
Zar vaspitanje toliko moze da utice na nas?Ne zelim da verujem u to da smo mi  samo produkt okoline i vrste informacija koje smo tokom zivota primali.Mislim u principu oralni sex je lep dozivljaj zasto ga svrstavati u kosh loseg samo zato sto su nam to rekli?I obrati paznju na njegovu izjavu,oralni sex je za kurvu ne za njegovu devojku.Kakve su to utvrde u njegovoj glavi?!!
IP sačuvana
social share
It&#039;s better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
To koliko ce okolina imati udela u nasim stavovima, zavisi koliko od same osobe, toliko od okoline... Ako je npr. potekao iz porodice u kojoj je zastupljena jaka patrijarhalnost, znaci da su mu veci deo zivota naturali svoje misljenje i on je, hteo - ne hteo,  poprimio je takvo misljenje... Mislim da je to slucaj, posto je sam stav: ko je kurva, a ko nije i sta kurve rade, a sta ne, odraz autoritarnog odgoja...  Opet, to je samo moj prvi utisak, posto sam odrasla u liberalnoj porodici i pruzena mi je mogucnost da sama formiram svoj pogleda na svet i moralni kodeks Wink

Update:
E, da... zaboravila sam drugu mogucnost - a to je da je svasta video u zivotu, da su mu se neke stvari zgadile i da je zbog toga poprimio tako tvrdokoran stav...

U svakom slucaju, i jedno i drugo su krajnosti...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Deca cekajte malo- i Hitler je raso u normalne porodice, otac zeleznicar domacin, majka domacica [ ne da je pravila slatko i ajvar...] a vidite sta ispade od coveka. Dakle to on ima u sebi. A take likove sam sretao iiihhhhaaaahhaa. U fazonu ima tzv. ozbiljnu devojku a ima i neku paralelnu koja mu izmedju ostalog pusi. Taki muskarci brukaju sebe- ako je pusenje osobina nize vrste samim tim kad ste sa njima i vi sebe srozavate. Znaci begajte od take budale sto goc mozete [fakultet nista ne znaci].  Nadjete lepo nekog da vam lize [posle malo pljucka dlacice] dok vi njemu usisavate i to je to Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:59:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.