Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:09:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oralni sex(ne?!)  (Pročitano 30247 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Nemam pojma da li vam se nakad desilo sledece : Zenska spremna da vam pruzi to zadovoljstvo i krenete vi i u jednom trenutku pomislite - koliko je to puta ova radila kad se i ne premislja oko ovoga. Sticajem okolnosti, imali ste priliku da vidite (recimo bas na ovom forumu) razne "amaterske" klipove raznih klinki iz Kragujevca, Kraljeva, Beograda i sl. Imali ste prilike da im vidite ta (naivna i nevina) lica koja se smeju dok ih jedan je#e, grugi snima, a trecem pu*e, a cetvri se negde u pozadini smeje. Ili jedan na jedan, nebitno (ako je nekome ovo sa orgijama tesko za varenje). I u tom trenutku vidite neku slicnost u ponasanju te osobe koja je u tom trenutku sa vama i tih devojaka sa tih klipova. I sve vam se smuci. Pomislite na one knjige sto ste procitali (makar za lektiru), pomislite na mali milion majmuna koji su kroz istoriju pokusavali da predstave neko bozansko stvorenje vredno divljenja - Zenu, sa velikim Z. Kompletna knjizevnost, likovna umetnost i slicno - sve to moze da se baci. Zena kao inspiracija - glupost. Vreme u kome su zene bile dame, muskarci dzentlmeni, a ti dzentlmeni padali u nesvest kada slucajno ugledaju zenski clanak na nozi neke zene - vreme u kome su ljudi verovali u ljubav tipa "Romeo & Julija", pisali za zene, slikali za zene, vodili ratove radi zena, izlazili na dvoboje radi zena i umirali zbog njih - to vreme kao da nije ni postojalo. A mozda i nije. Sada je malo koji muskarac spreman na bilo kakvu zrtvu radi zene. Ja znam da nisam. A i zasto bih bio? Nema covek oko cega da se trudi. Sve je na izvolite. Kakvi dvoboji, kakve dame i ostali idiotluci. Sad se jebe, pusi, svi uzivaju u svemu sto vole mladi, i mnogo smo srecni. Imas dva izbora :
1.) da pametujes i da ti se ljudi smeju i/ili te zale
2.) ako ne mozes da ih pobedis, pridruzi im se.

Licno, ovaj drugi izbor mi se vise svidja. Kako rece Jesenjin : "Sve su zene kurve, oprosti Majko, i ti si zena". Napustis san o idealnoj zeni, jer verovatno i ne mozes da je pronadjes, a i da je nadjes nemas nista da joj ponudis zauzvrat, jer ni ti nisi idealan. Napravis kompromis i bacis se na kurve ... da ti zivot slucajno ne prodje uzalud.


By the way, iz nekog mog iskustva (razgovarajuci sa drugarima) - ne tako mali broj (cak vecina) muskaraca pomisli u takvim situacijama - koja kurvica. Stvar je u tome sto malo njih to kaze glasno. Ali to kaze glasno u man-only drustvu.

A što se ti ne vratiš u srednji vek, kada te toliko privlači onesvešćivanje zbog članka na nozi? I šta ćeš uopšte na ovakvom forumu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 435
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ja sam ZA!!!Ko je jos nek digne...sta ima da digne Wink poz svima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 15
Zastava sd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slazem se sa aneom. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
BlackBerry 
Slazem se sa Aneom u potpunosti... Mada ta perverznost nije samo u patrijahalnom vaspitanju... Ja sam fino vaspitan pa sam ultra perverzan.... Sve je to stvar mashte... Ali,naravno,ni to nije zdravo... Ovog decaka ne treba osudjivati...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@LuckyStrike


give me timemachine...ti si covece totalno promashio sustinu celog posta ako ti je bas to vredno komentara ...za one sa jeftinijim ulaznicama - bilo je tu mnogo karikiranja i ironije da se istakne nesto, al' nije bitno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 09:09:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.