Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:28:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oralni sex [+trice&kuchine]  (Pročitano 41202 puta)
08. Maj 2003, 03:24:52
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Fizicka ljubav je potrebna svima, to je biološka potreba, baš kao hrana ili pice. Ako ste prekinuli sa svojom dragom, i njoj ce se, baš kao i vama, pre ili kasnije, javiti potreba za seksom.

Verovatno ce upoznati druge muškarce i voditi ljubav s njima, ali kad jednom shvati da joj oni ne mogu pružiti u seksu ono što vi možete, razvalit ce vrata vaše spavace sobe na povratku u vaš krevet.

Jedan od nacina da postanete vrstan ljubavnik je, naravno, originalan i kreativan oralni seks. Mnogo muškaraca misli da je iskljucivo seksualni snošaj ono što cini ženu zadovoljnom, ali istina je ipak malo drugacija. Pružite joj višestruke orgazme jezikom i nece biti sretnije žene na svetu.

Pošto dobar deo muškaraca ne misli da je pružanje kvalitetnog oralnog seksa toliko važno za dobar seks, ne trude se narocito oko njega.

Neki to rade kao da je to nužno zlo koje treba pretrpeti da bi se došlo do 'prave stvari', dok neki prave umetnost od toga. Ne treba ni spominjati koji imaju više uspeha kod žena.

Oralni seks ima jednaku važnost kao i sama penetracija. Neke žene to cak smatraju intimnijim cinom od samog snošaja, te lakše i brže postižu orgazme ako ih na pravi nacin stimulirate jezikom. Veliki ljubavnici gledaju na oralni seks kao na glavno jelo servirano na nekoliko razlicitih nacina.

Oralna predigra

Svi znamo važnost predigre u seksu. Dobra predigra je nužan preduvet za dobar seks. Pri tome narocito treba obratiti pažnju na oralni seks i njegovu izvedbu.

Pravilo broj 1: Ne skacite odmah na klitoris! To je greška koju mnogi cine. Prije klitorisa joj pokažite koliko ste zapravo kreativni s jezikom.

Tokom oralne predigre ne zaboravite na njezin pupak, butine (narocito unutarnje strane butina), stopala, ledja, vrat... upotrebite svoju maštu.

Narocito se koncentrirajte na genitalno podrucje, ali za pocetak izbegavajte klitoris. U prvoj fazi zagrejavanja je dovedite do tacke kada ce sama zatražiti da predjete na klitoris, verbalno ili nekako drugacije.

Ne dopustite da vas moli, predjite na klitoris u trenutku kad vam se ucini da je njezina želja dostigla vrhunac. To cete najlakše primetiti kad vaša partnerica promeni poziciju tako da vam lakše omoguci pristup do klitorisa. Kad se pocne gurati prema vama sve više šireci noge, trenutak je za napad na klitoris.

Oralni seks - napokon

Žene ne vole grubijane, narocito ne pri oralnom seksu. Klitoris je vrlo osetljiv deo ženske intime, najosjetljiviji receptor na ženskom telu. Ne grizite, ne sišite prejako, ne pušite unutra. No, pokažite da vam je ipak stalo do njezinog užitka, neka vidi da se trudite.

Kad više ne može izdržati, koristite jezik kao pero. Dotaknite ju vrlo lagano, na trenutke koristite jezik kao penis, pogurajte ga malo unutra, poigrajte se sa samim vaginalnim otvorom, budite kreativni.

Kad osetite da je vaša draga blizu vrhuncu, predjite na sam klitoris. I opet, budite kreativni. Obicno kruženje jezikom po klitorisu nije dovoljno, koristite neobicne pokrete, stvarajte nove, dosad neupotrebljene, oblike. Gibajte se polako, držite stalni ritam kojim ste ju i doveli u pred-orgazmicko stanje.

Nipošto ne ubrzavajte ritam jer ju to može izbaciti iz takta i delovati kontra-produktivno. Zadržite stalan ritam, ali lagano povecajte pritisak jezika na sam klitoris. Pre samog orgazma, malo usporite, ali i blago povecajte pritisak.

Orgazam je neminovan, možda cak i višestruki, ako naravno ne odustanete tako brzo. Ako negdje u tom trenutku vaša draga potpuno nesvesno izusti nešto što povezuje reci "Ti" i "Bog", dobro ste obavili posao. ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
He he...


Smiley  Smiley  Smiley




povracacu.. :x  :x

Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ja sam ipak klasicar i mislim da ljudska usta nisu stvorena za polne organe, nego da su muski i zenski polni organi kompatibilni jedan za drugi, a usta su za jelo, govor i ljubljenje.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 35
bravo borce.obozavam oralni seks,upraznjavam ga u svakoj prilici. koko ta mala stvar ima mocne ukuse imirise sto se jedino moze osetiti u direktnom dodiru dve naj osetljivija dela tela; jezika i klitorisa.mljac,mljac...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
smrdi i gorko je....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm.. sta smrdi i sta je gorko?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
pa ta mala stvar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat: El Radisa
pa ta mala stvar


Khm
Gadim se ovakvih komentara!
Muskarci zele da im devojke pruze oralni a kad oni trebaju devojkama onda kazu nesto ovako....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Radisa sine jel se kod tebe u gradu/selu i sl kupaju?
Ne znam, ja nesto nemam problema sa time a imam istancano culo mirisa... mislim da bar ona koja je samnom ne bi trebala da se buni Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 105
To da smrdi i da je gorko sam i ja mislio dok nisam probao, doduse, znam da postoji nekih 6 vrsta sekreta, od kojih prve 2 grupe ne smrde, dok od 5 i 6 moras da bezis kao djavo od krsta. Na svu srecu u poslednje vreme nalecem samo na obrijane i ciste devojke tako da mi se to svidelo...

Sto se tice one druge strane, meni je to cak i lepse kada meni to rade nego kada imam sex
IP sačuvana
social share
http://www.ss-force.co.sr

Napred Sartid vo srce te nosam!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:28:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.