Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:38:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opsesija?  (Pročitano 4524 puta)
01. Jul 2010, 14:31:17
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbCDS 3.8.1.11
mislim na nju 24/7/365, u mojim mislima sve je super izmedju nama, sve je idealizovano, i jos kad dobro nastelujem emocije, al srce hladno ko led.  kad je vidim uzivo osecanja su mi kontradiktorna, kao zelim je, al srce opet hladno. nije to ljubav naravno, vec neizzivljena strast. problem sa sobom u prvom redu
ipak, skoro sam na fb sreo jedan naziv - nikada ne odustaj od osobe koja ti je svaki dan u mislima
ima li neko iz iskustva da kaze dal je moguce razviti ljubav tamo gde se jednom ugasi pre nego sto je i pocela, uz obostranog strpljenja i razumevanja?

uzas
uzas od strasti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung Galaxy S Advance
Moraces malo da produbish prichu ako hoces savet, nisam bash najbolje razumeo tvoje stanje iz prvog chitanja...

Da li si vec bio sa tom curom?
Da li te je strah da pokushash sa njom iz nekog razloga?
Da li se samo palish na nju ali je i ne volish?

(Sad valjda vidish koliko je nerazjashnjen tvoj tekst u stvari)

A shto se tiche opsesije, do nje se dolazi samo onda kada se otpishu sve druge stvari i usresredi se samo na jednu... Lek je kontra stav... naci josh neshto shto moze da te okupira...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbCDS 3.8.1.11
ne, nisam bio s njom, samo razgovor, ne mogu reci da je dobro poznajem
ono sto osecam me mnogo privlaci a i odbija od nje
ona voli izlaske, drustvo, ja ne bas, nemam dovoljno novca za nju bojim se
ona ima decka, stavila mi do znanja da ce raskinuti s njim ako budem s njom al ko da sam se uplasio da je ne razocaram. al mnogo me odbija to sto je ona s njim ne zato sto ga toliko voli vec iz navike ili sto znam vec. znam da me zeli, mozda i voli vise od njega. da nema toga i ja bih iskulirao, povezano je to, kolko god da se palim nisam tolko nezdrav valjda. kao da cekam da se kod nje nesto promeni al uzalud.
ne smatram sebe kukavicom, da je istinski volim valjda bih se borio za nju, al ovako nesto me mnogo odbija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
ona ima decka, stavila mi do znanja da ce raskinuti s njim ako budem s njom al ko da sam se uplasio da je ne razocaram. al mnogo me odbija to sto je ona s njim ne zato sto ga toliko voli vec iz navike ili sto znam vec. znam da me zeli, mozda i voli vise od njega
Ako ima decka moja preporuka ti je da se ne petljas. Ako raskine pre nego se nesto desi izmedju vas to je druga prica
Citat
ne, nisam bio s njom, samo razgovor, ne mogu reci da je dobro poznajem
To ti je kljucna recenica. Ako nisi bio sa njom ne sekiraj se toliko, ako je bolje upoznas pa mislis da mozes biti sa njom u vezi onda dobro

Citat
ona voli izlaske, drustvo, ja ne bas, nemam dovoljno novca za nju bojim se
To je glupo. Da bi bio u vezi sa njom ne moras da joj placas pica po splavovima. Mozete da izadjete samo u setnju ili negde na kafu ili caj

Ja bih rekao da te vuce za nos. Ako je bolje upoznas i ako raskine sa deckom u medjuvremenu onda samo cepaj, ovako cim je takva situacija ne vidim da ces se u ovom trenutku nesto "usreciti" sa njom
« Poslednja izmena: 01. Jul 2010, 15:38:09 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung Galaxy S Advance
Kao shto kazesh, ne mozesh reci da je dobro poznajesh a vec tvrdish da te zeli i voli vishe od njega... da, stavio si mozda, ali ako takav utisak odaje, shta ce je sprechiti da to sutra uradi tebi... sa nekim trecim...

Samo iz razgovora i jedva poznanstva ne mozesh dozvoliti sebi da ti takva osoba predstavlja opsesiju... Vidish da si pocheo da mislish o problemima koje josh nemash... Da li zelish vezu u kojoj cesh biti pod stalnim pritiskom?

Zashto si odmah postavio sebe kao zrtvu koja mora da pokazuje da ju je vredan? Da li je ona vec dokazala tebi da te je vredna?

Shto se tiche izlaska, drushtva i pre svega para... nisi u obavezi da je izdrzavhash samo zato shto ces da je smuvash... a i u tome se krije tvoj prividni strah od svega... verovatno nisi dovoljno socijalizovan pa se bojish svog izgleda u njenim ochima... da te ne proglasi "chudakom"...

Shto ne znachi da nece, samo te nije dovoljno upoznala...

Tako da - imamo dva reshenja ovde:

1. Ona je cura koja ima dechka, kazesh da se ne petljash u takve stvari da se ne bi osecao loshe, i ako stvarno planira neshto ozbiljno, neka ostavi dechka pa cete onda da krenete na sledeci nivo... Nemoj da joj izigravash rezervu, imash dosta tema o tome kako pojedinke traze most od jedne veze do druge samo da nikada ne bi ostale same.

2. Batalish sve to i krenesh u normalno osvajanje i upoznavanje... Nadjesh neke fine cure sa kojima ces da poprichash duze i koje ces za razliku od ove dobro da upoznash...

Tvoja je greshka shto vidim da si cechko koji voli da planira... ali ako vec planirash morash da raspolazesh velikim brojem sigurnih podataka... Ovako samo muchish sebe i bauljash u prazno...

Shta bi bilo kad bi bilo pricha... Opusti se, nishta ne gubish... ali mozesh da dobijesh more problema ako tako nastavish...

Mozda te iskusno zavlachi, mozda si se zaljubio u nezgodnom trenutku, ali u oba sluchaja - prolazno je...

Ili je upoznaj bolje ili upoznaj neku drugu... sve shto je brzo to je i kuso... I ne dozvoli da ona vrshi pritisak na tebe... kao da i ti vrshish sam pritisak na sebe...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbCDS 3.8.1.11
i ja tako razmisljam, smatram da treba najpre da raskine s njim, zbog sebe najpre, ne zbog mene. ko da nije spremna za taj leap of faith. upravo kad mi je to stavljala do znanja, malo zesce sam je odbio, bojim se da sam joj slomio srce, al prethodno ni ona meni nije ostala duzna.
ne zato sto verujem mnogo, al zamislite si ipak jarca i ovna po horoskopu, mnogo suprotni. melanholik (ja) i vragolan (ona)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Citat
nemam dovoljno novca za nju

sta ovo znaci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
 Samo opušteno sve je to normalni deo odrastanja  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Citat
uzas
uzas od strasti

buhhhahahahah,izvini ne mogu da stanem ahahahahahahahahahaha Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


 Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung Galaxy S Advance
leap of faith? Ispravi me... assassian creed?  Smile

Nisi joj ti slomio srce shto si trazio realnu stvar.... samo shto mi se iz celokupnog tvog izlaganja chini, to je bilo jedino realno u celoj ovoj prichi... ne znam u kom svetu ti zivish, ali je daleko od realnog po mom misljenju...

Sad cesh da krivish i horoskop? Na osnovu toga cesh da donosish odluke? Pogreshan potez... To je samo trazenje izgovora...

Cuj... mozes da rizikujesh i da uradish bilo shta... smuvash je ili ne... ali samo imaj u vidu da si samostalno pokrenuo akciju i spremi se da se pomirish sa svim nadolazecim posledicama... bile one dobre ili loshe...

Moj savet ti je i dalje isti... iz tvojih postova stvarno odudara neshto da si previshe sam... ne shto se parntera vec sto se i socijalnog sveta uopshte tiche... tako da... izadji, druzi se, prozebavaj se i ne razmisljaj puno o stvarima kojima je prednost spontanost, a tek onda plan...

Chini mi se kao da si prvi put zagrizao na ovako neshto... e sad, to je samo moj zakljuchak i ne zelim da vredjam time... ali verovatno nisi imao curu do sada ili si previshe mlad za ovako neshto... ne znam koliko ti je godina poshto nemash u profilu...

Jedno je sigurno... to "wise" u tvom niku se definitivno stiche godinama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:38:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.