Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opljackali straca i naterali kera da ga siluje  (Pročitano 12164 puta)
25. Nov 2005, 19:04:18
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Molim da neko napise nesto vise.
desilo se u hrvatskoj matori je bio srbin a mladici ustase. napisi te molim vas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. mislim da sam nasla... to su ti oni potisnuti homoseksualci i sadisti koji ne mogu istini da pogledaju oci, pa se izivljavaju nad obicnim svetom... A ima ih svuda.. pa i na ovom forumu...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Nahuškali psa da siluje starca

'Dvojica maloljetnika od kojih 16-17 godina oko ponoći su mi ušla u kuću. Udarili su me šakom u vrat, svezali, polegli na krevet i natjerali psa da me siluje', tvrdi 71-godišnjak iz Benkovca.

"Kad sam osjetio psa u svojoj stražnjici, brzo sam se izmakao, a mladići su me odvezali i pobjegli. Prije toga su mi ukrali oko 600 kuna."

Ovu stravičnu priču novinarima Večernjeg lista ispričao je kroz suze 71-godišnji Svetko Mlinar iz Benkovca, koji tvrdi da je žrtva pljačke i sodomije zato što je Srbin.

On, naime, ističe da ga već dulje maltretiraju, psuju mu srpsku majku i razbijaju po kući. Taj je Benkovčanin samac jer mu je prošle godine umrla supruga, a kći mu živi u Kanadi.

"Policija je uzela pokrivače i odnijela ih na analizu, a kad sam im pričao o tim dječacima i tom velikom crnom psu, čudili su se kako ne znam koji su i rekli da bih ih sigurno prepoznao da sam ih vidio. No udarili su me u vrat i bio sam omamljen", ispričao je Svetko Mlinar, koji tvrdi da je zbog zadobivenih ozljeda od liječnika dobio mast.

U benkovačkom Domu zdravlja liječnica Jasenka Klarić rekla je kako je pregledala Svetka Mlinara i da ne može potvrditi, ali ni opovrgnuti cijeli događaj.

Naime, Jasenka Klarić tvrdi kako nije našla nikakve tragove ni ogrebotine na starčevu tijelu, te da je preporučila pregled kirurga i psihijatra. Neslužbeno je čula kako ni kirurg nije pronašao trag.

"Istina je da je pacijent imao prije problema s alkoholom, no koliko znam u posljednje vrijeme ne i nije bio sklon izmišljanju. Uistinu ne znam je li se stravičan događaj dogodio ili ne", rekla je Jasenka Klarić, a neki Benkovčani su izjavili kako ima nekih nelogičnosti u starčevim tvrdnjama o tome od koga je tražio pomoć.

Naime, starac je, što neki također smatraju nelogičnim, navodno tek ujutro tražio pomoć iz obližnjeg dućana, no ondje su to demantirali. Ipak, starca je zbog toga jer je nagluh dijelom bilo i teško razumjeti u vezi s time od koga je prvo zatražio pomoć, piše Večernji list.

IskonInternet
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Neko ce verovatno naci opravdanje za ove postupke tako da ne vredi ovo komentarisati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Ma da a neko udari samar madjaru u vojvodini covece pokrene se drustvo za zastitu od sunca jbte. A ovde nikom nista jos ce coveka proglasiti ludim, umesto da sada nasi ministri skocu po k*rcu UN pa da traze zakone u srbe u hrvatskoj njih bole kurac!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa Madjari imaju razradjenu nacionalni politiku, a Srbi poslovicno nemaju... tako da...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Iživljavanje dvojice mladića

Nahuškali psa da siluje Srbina povratnika

ZAGREB - Hrvatska javnost šokirana je stravičnom pričom 71. godišnjeg Srbina povratnika Svetka Mlinara iz Benkovca. U njegovu kuću su oko ponoći upala dvojica mladića, koji su ga prvo pretukli i uzeli mu 600 kuna (oko 6.000 dinara), koliko je i imao kod sebe. Posle toga su ga vezali, polegli na krevet i nahuškali velikog crnog psa sa kojim su došli da ga siluje! Očajni Mlinar, koji živi sam u kući jer mu je prošle godine umrla žena a ćerka živi u Kanadi, slučaj je sutradan prijavio policiji. Inspektori su sa nevericom saslušali njegovu priču, ali su ipak preduzeli neke korake. Između ostalog, policija je uzela pokrivače Mlinarovog kreveta na analizu i privela na informativni razgovor neimenovanu dvojicu mladića, koje je posle saslušanja pustila. Najavljena je dalja istraga na ovom slučaju. U benkovačkom Domu zdravlja, lekarka Jasenka Klarić pregledala je Mlinara, nakon čega je izjavila da ne može ni da potvrdi ni da demantuje njegovu priču. Ipak je preporučila da ga pregledaju hirurg i psihijatar. Mlinar je kroz suze izjavio da je žrtva pljačke i sodomije zato što je Srbin. Tvrdio je da ga neki meštani već duže vreme maltretiraju, psuju mu majku srpsku i dolaze da razbijaju stvari po kući. Neki meštani Benkovca izjavili su da u „starčevim tvrdnjama ima dosta nelogičnosti“, od kojih je jedna da je pomoć zatražio tek ujutru, a ne odmah posle događaja.

- Ne želim da verujem da se tako nešto uopšte može dogoditi. A ako je istina da mu je to učinjeno zato što je Srbin, onda je to kraj sveta - izjavio je šokirani Milorad Pupovac, jedan od političkih lidera hrvatskih Srba, nakon što su mu iz policije potvrdili da istražuju slučaj.

Pupovac, kao i drugi predstavnici srpske manjine u Hrvatskoj u poslednje vreme su u više navrata upozoravali na učestala maltretiranja pa i ubistva Srba i tražili da se o tome otvori rasprava u Saboru. Među najtežim slučajevima svakako su brutalno ubistvo 81. godišnjeg Dušana Vidića u Karinu, koga su zaklali „nepoznati počinioci“ i ubistvo 71. godišnje Mileve Domjanković u sisačkom naselju Greda, koju je zadavio bivši policajac „iznerviran srpskim pesmama koje je puštala“.



Izvor: Blic \ Mira Šuvar
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Policija našla obešenog Sretka Mlinara

Ubio se starac koji je tvrdio da ga je silovao pas


ZADAR/BENKOVAC - Benkovački policajci pronašli su prošle noći oko 1.20 sati mrtvog sedmadesetjednogodišnjeg Sretka Mlinara čije je svedočenje pre dvadesetak dana uzdrmalo hrvatsku, ali i srpsku javnost. Ovaj starac srpske nacionalnosti obavestio je tada policiju kako su dvojica nepoznatih razbojnika noću upala u njegov dom, pretukla ga, a zatim i nahuškala psa da ga siluje.

U saopštenju zadarske Policijske uprave navodi se da su policajci Mlinara pronašli obešenog u prostoriji za drva pored njegove kuće u Benkovcu, a uviđajem je utvrđeno da nema tragova koji bi upućivali na sumnju da je žrtva nekog krivičnog dela sa elementima nasilja.

Na Patološkom odeljenju Opšte bolnice u Zadru juče je obavljena obdukcija kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti.

Posle stravičnih optužbi o navodnoj sodomiji, lekarski pregledi i kriminalistička obrada nisu potvrdili Mlinarove tvrdnje, rekla je portparol Policijske uprave Sandra Poljak-Jurinčić. Ona je istakla da je Mlinar u nekoliko navrata davao znake da će da se ubije pa je policija u dva navrata angažovala službu Hitne pomoći.

Inače, optužbe Mlinara da je napadnut izazvale su oštre reakcije čelnika srpske etničke zajednice u Hrvatskoj. Hrvatska novinska agencija Hina prenela je da je policija temeljno obradila slučaj i da nije potvrdila njegove navode, a deo materijala poslat je na veštačenje u Zagreb, odakle se rezultati još čekaju.

U policiji kažu da za sada nisu potvrđeni navodi da je Mlinar napadnut, da je na njega nahuškan pas i da nema tragova da je uopšte bilo provale u njegov dom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Verovatno su iste te ustase ubile coveka da ne bi svedocio.

Ugusili ga konopcem u snu, pa ga onda obesili da ispadne da su tragovi na vratu od vesanja. Sad ce to neko ofrlje da toboz "izvestaci", jer koji bi se jos ustaski sud zanimao srpskim starcem koji optuzuje Hrvate za nastavak genocida...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Slava ti stari  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.