Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:36:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opisite pripadnike naroda van bivše SFRJ  (Pročitano 10349 puta)
07. Dec 2007, 20:41:46
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
 Tema je podstaknuta odličnom temom: "Jednom recju opisite narode SFRJ" koju je otvorio Iceman pa mu se zahvaljujem na dobroj ideji.
  Pošto bi bio off da se tamo govori o ostalim narodima a eto da vidimo i kako se razmišlja o drugima - šta mislite o 'strancima'?
 
  -Evo nekih bez nekog redosleda a vi dodajte sami ako hoćete još neke:

 Nemci........
 Englezi.......
 Rusi......
 Kinezi.....
 Grci.......
 Bugari....
 Madjari....
 Turci.....
 Amerikanci....
 Arapi.....
 Kanadjani....
 Jevreji.....
 Poljaci....
 Česi.....
      -----------------------------
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 20:49:32 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Nemci: perfekcionisti,pametni,ne ponosni na svoju proslost!
Englezi..nekulturni.
Rusi: Dobri prijatelji,inteligentni.
Kinezi: fokusirani,slozni.
Grci: Super drugovi,gostoljubljivi.
Bugari: Slicni Srbima.
Madjari: Nepoznajem.
Turci: Najnapredniji muslimani u svakom pogledu.
Amerikanci: Inteligentni,optimisti,slozni.
Arapi: Od ove sorte ima svakakvih.
Kanadjani: Opusteniji od Amerikanaca.
Jevreji: Supci.
Poljaci: Inteligentni, dobrovoljni,perspektivni.
Česi: nepoznajem!
Brazilianci: Najljepse zene na Svijetu.
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 21:03:02 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ameri - ljudi bez ikakve realne percepcije svijeta
ostali - podilaze amerima
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
 Nemci........disciplinovani
Englezi.......fasisti
Rusi......teski
Kinezi.....mnogobrojni Smile
Grci.......veseli
Bugari....gostoljubivi
Madjari....uredni
Turci.....dosadni
Amerikanci....fasisti
Arapi.....izmuceni
Kanadjani....spori
Jevreji.....spremni
Poljaci....mirni
Česi....odlicna kinematografija Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Taxtex, reci i ti tvoje misljenje...ti si ipak zapoceo!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
 Evo  Smile
Nemci......Cicije samo takve,hladni,proračunati,kad se napiju najjači za zezanje  Smile
 Englezi.......Cirkaju ko avioni  Smile,tifozi-vole sport i žešće se dele oko fudbala,devojke su lude za sexom i kad odu preko slobodne su za sve kombinacije  Smile
 Irci.....Pravi veseljaci ali frustrirani dominacijom Engleza.Vole da piju i to dok ne ispovrate dušu.Devojke su im slatke do neba.Inteligtni i bistri.
 Holandjani...He he-šta reći  Smile Smile
 Rusi......Napaćen i siromašan narod.Hrabri i srčani.Piju ko smukovi-deca,žene,svi živi  Smile..Topli i prijatni domaćini(izneće sve što imaju pred vas)..Dosta su podložni manipulacijama i podelama-slično nama,
temperamentni,emotivni.Devojke su pravi šećeri Smile
 Kinezi.....Sačuvaj me bože..Mračni,bez osećaja za druge,surovi,užasan odnos prema životinjama,brutalne su prirode.Vole prirodu,šetnje,borilačke veštine  Smile ..Namazani i nepoverljivi.Ne gotive strance.
 Grci.......Cicije i račundžije(poznati po slabim bakšišima u kafanama),svadjaju se na 1 ali retko kad se završi tučom,izbegavaju nasilje,vole zabavu,verni prijatelji Smile
 Bugari....Podli,sebični,škrtice,kukavice.
 Madjari....Ljigavi,pomalo fašistoidni,dosadni.Gustav crtani najjača stvar  Smile
 Turci.....Muku muče sa podelama-pola je za Eu-pola za šerijat.Vrhunski domaćini,cenkaju se kao nenormalni,obožavaju strance,ponosni.Upozorenje:Ne dirati im devojke jer su ljubomorni kao djavoli  Smile
 Amerikanci....Inteligentni,šaljivdžije sa malo predrasuda prema drugima(jug se ne računa),srdačni-zezanje do besvesti a onda svako na svoju stranu..Devojke neverovatno slobodne i otvorene za startovanje-strasne za desetku!Loš deo:Imaju ciu,femu i sl.fašistoidne organizacije koje kontrolišu berzu,medije i ostalo..Zdravstveni sistem ponižavajuće jadan.Rasizam(dosta njih je u tom fazonu-crnci-belci i to a većinu boli uvo),idu u rat i ne pitaju mnogo,dozvoljavaju da manipulišu njima(vrlo vešto se to radi..),neobrazovani,religiozni fanatizam u većini Sad.Što južnije - to tužnije.Urbani delovi su raj za strance.Ima delova u crnačkim naseljima gde možete da dobijete gadne batine ali znam slučaj kad je lik iz Bgd-a rekao da je Srbin odma su ga zagotivili  Smile Smile U LA se čuvajte bandi-18,creeps,bloods...Brutalne bande samo tako i ne sme im se na teritoriju!Boli ih uvo dali ste stranac ili ne.Mexikanci i Portorikanci zjbni do bola.
 Arapi.....Imaju zakone koji gaze osnovna ljudska prava,militantni,konzervativni,pametni,religiozni fanatici,ljubomorni,u suštini nisu toliko loši kako ih mediji prikazuju..
 Jevreji....Osvajači i zlostavljači Palestine(vojska),istraumirani situacijom,paranoični,vade se na holokaust,inteligentni,ostavljaju fin utisak kad ih upoznate(upoznao sam nekoliko Izraelaca).E da,vrlo su opušteni po pitanju plaćanja računa u kafeima  Smile
 Japanci....Veoma sexy devojke(ludilo!),obožavaju orgije i perverzije svih vrsta  Smile ,opasni ratnici,borba do kraja i to..Šaljivdžije,pristojni,civilizovani,poslovni,nežni.Veoma kritikovani sa svih strana sveta zbog ubijanja delfina...
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 21:56:58 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pa nisam mislio na toliko opisivanja!  Smile Smile

Sto se tice njemaca i cicija...samo zelim da naglasim da nijedna drzava ili narod u svijetu nedaje na dobrotvorne investicije kao sto to cini Njemacka..ali u drustvu svaki njemac svoje pivo placa!! to je Scheiße!  Smile

I oko Kineza se nemogu sloziti sa tobom,bio sam u Kini i nema gostoljubljivih ljudi od njih...a cure,nisu lude kao Japanke ali vole da se !!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Pa nisam mislio na toliko opisivanja!  Smile Smile
Smile
 ok ok  Smile
 Malo sam morao neke ljude više da opisujem jbg..
 Ok,što se tiče Kineza to su moje predrasude verovatno ali kad sam video šta se radi sa životinjama tamo.. Smile Smile a i kao klinac sam se nagledao brdo filmova gde se samo biju-niko da se nasmeje jbt  Smile Smile
 Ali što se Japana i njihovih devojaka tiče..tu sam totalno odlepio :!:kako su medene čoveče  Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Pa nisam mislio na toliko opisivanja!  Smile Smile
Smile
 ok ok  Smile
 Malo sam morao neke ljude više da opisujem jbg..
 Ok,što se tiče Kineza to su moje predrasude verovatno ali kad sam video šta se radi sa životinjama tamo.. Smile Smile a i kao klinac sam se nagledao brdo filmova gde se samo biju-niko da se nasmeje jbt  Smile Smile
 Ali što se Japana i njihovih devojaka tiče..tu sam totalno odlepio :!:kako su medene čoveče  Smile Smile

Vjeruj mi da Kineskinje su takodje lude,pogotovo u velikim gradovima poput Shanghaja ili Pekinga...aouuuuuuu sta tu rade ako vide da si stranac...totalno su ljubazni,mene je to bas iznenadilo jer sam mislio kao i ti... Taxtex ako budes imao priliku otidji u Kinu pa ces vidjeti kakvi su oni kinezi tamo, ovi ovdje sto dodju na zapad...to je druga rasa!!!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
 Znaš šta,imam problem jer ne mogu da se pomirim sa tim da jedu pse i mačke  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:36:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.