Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:44:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opisite pripadnike naroda van bivše SFRJ  (Pročitano 10347 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Znaš šta,imam problem jer ne mogu da se pomirim sa tim da jedu pse i mačke  Smile

Eto ja sam svaki dan jeo u razlicitim restoranima...i nigdje nisam vidio pse ili macke da se moze naruciti,kada sam pitao neke kineze da mi kazu gdje mogu da probam psa, prvo su mi rekli da se to jede u sjevernoj Kini a ne u velikim gradovima... ali zato smo jeli meso od kamel, skorpione nisam zelio probati, ali zmije,onda bubasvabe,rakove razne, onda nesto sto neznam sto je ni dan danas!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Bugari: Slicni Srbima.

Rece i ostade ziv. Pa Bugari cak nisu ni Sloveni... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Bugari: Slicni Srbima.

Rece i ostade ziv. Pa Bugari cak nisu ni Sloveni... Smile
Pa sta to ima sa time dali su Sloveni ili ne...gluposti nevidjene..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Znaš šta,imam problem jer ne mogu da se pomirim sa tim da jedu pse i mačke  Smile

Eto ja sam svaki dan jeo u razlicitim restoranima...i nigdje nisam vidio pse ili macke da se moze naruciti,kada sam pitao neke kineze da mi kazu gdje mogu da probam psa, prvo su mi rekli da se to jede u sjevernoj Kini a ne u velikim gradovima... ali zato smo jeli meso od kamel, skorpione nisam zelio probati, ali zmije,onda bubasvabe,rakove razne, onda nesto sto neznam sto je ni dan danas!

U svakom slučaju bi voleo da svrnem malo do Kine.Imaju one jutarnje vežbe i to bih voleo da vidim.
 Ali kako je krenulo u ovoj zemlji,teško će se putovati... Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Bugari: Slicni Srbima.

Rece i ostade ziv. Pa Bugari cak nisu ni Sloveni... Smile
Pa sta to ima sa time dali su Sloveni ili ne...gluposti nevidjene..
Bugari nemaju nikakve veza sa slovenskim mentalitetom i psihologijom, iako su duboku slovenizovani. Toliko smo slicni da smo tu slicnost morali da dokazemo kroz 4255625 ratova....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Znaš šta,imam problem jer ne mogu da se pomirim sa tim da jedu pse i mačke  Smile

Eto ja sam svaki dan jeo u razlicitim restoranima...i nigdje nisam vidio pse ili macke da se moze naruciti,kada sam pitao neke kineze da mi kazu gdje mogu da probam psa, prvo su mi rekli da se to jede u sjevernoj Kini a ne u velikim gradovima... ali zato smo jeli meso od kamel, skorpione nisam zelio probati, ali zmije,onda bubasvabe,rakove razne, onda nesto sto neznam sto je ni dan danas!

U svakom slučaju bi voleo da svrnem malo do Kine.Imaju one jutarnje vežbe i to bih voleo da vidim.
 Ali kako je krenulo u ovoj zemlji,teško će se putovati... Smile

Ja sam ti bio na tim vjezbama, mislim gledao sam ih poslje discoteke kada smo izasli..u pekingu..u onom Heavently Garden sto se zove... to je bas fascninantno...jedni pjevaju,drugi plesu,drugi rade tai chi, onda ovi sviraju instrumente..ma ekstra!

@Ravenu...narav vam je ista razumijes....moje misljenje...nemoras me ubjedjivati u drugacije nesto.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
@Ravenu...narav vam je ista razumijes....moje misljenje...nemoras me ubjedjivati u drugacije nesto.
Stvarno tiger, dodes da provociras. Suptilno to radis, ali vidi se. Sta bi ti rekao kad bi ti ja rekao da Hrvati pokazuju nevidenu slicnost u svojim postupcima sa sugavim psom koji pati od bjesnila ?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
 Dobro,aj sad..Čovek je rekao svoje mišljenje,ja ne vidim provokaciju nigde..
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
@Ravenu...narav vam je ista razumijes....moje misljenje...nemoras me ubjedjivati u drugacije nesto.
Stvarno tiger, dodes da provociras. Suptilno to radis, ali vidi se. Sta bi ti rekao kad bi ti ja rekao da Hrvati pokazuju nevidenu slicnost u svojim postupcima sa sugavim psom koji pati od bjesnila ?

Ravenu...sto je to za tebe provociranje ako to kazem...pogledaj sta su Srbi napisali o Hrvatima u postu pa mi pricaj nesto dalje...ja znam ovdje dva tri bugara..i lice mi na Srbe, sta je tu lose..lose je u tome sto ti mislis da su svi Bugari losi momci pa je po tebi to lose usporedenje...vidis ti Ravenu pises ovdje totalno suludno nesto jer ja Srbe nisam usporedjivao sa zivotinjama...nego sa drugim narodima u okruzenju...

Hrvati-kompleks vise vrednosti odnosno umisljeni da su potomci austougara
Hrvati-uglavnom patoloski opsednuti gorepomenutim susedima
Hrvati...........Prenaduvani,naloženi,umišljeni.
Хрвати - свесни историјске неутемељености, мрзе све остале, комплекс вечите провинције
Hrvati su klasika - spolja gladac, iznutra jadac... a posebno od kada su se Madjari i Austrijanci povukli u pravcu Budimpeste i Beca...
Za razliku od Srba, Hrvati su imali bolje gospodare nego sto su zasluzili...
Hrvati- krvožedni i dupeuvlake
hrvati - jadniji od srba
Хрвати - умишљене будале

Vidis to su sve misljenja o Hrvatima, i sta mene briga kako ljudi misle o meni/nama... ljudi tako misle i ja sam se pomirio sa tim..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Znaš šta,imam problem jer ne mogu da se pomirim sa tim da jedu pse i mačke  Smile
i oni verovatno imaju problem sto ti tamanis prokelj u tri smene Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:44:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.