IN < - opet problem sa moderatorima - >LO
(1/3) > >> :: Odgovori!
Autor: hajduk737 :
Da nebude da se samo ja nesto zalim vidim da je ovde bilo jako puno tema o problemima sa moderatorima na javnom chat-u i da su te teme zakljucane naravno. i primetio sam da nikad necete da priznate gresku i zloupotrebu polozaja, ja sam juce banovan bez ikakvog razloga od strane moderatora Belgrade i danas kad sam ga pitao zasto me je banovao on mi odgovara da je to njegovo pravo da odlucuje kad ce koga da banuje. Stvarno nije u redu da se ponasa tako a x puta sam video na chatu gomilu ruznih i neprikladnih reci na koje se nije osvrnuo ni Belgrade a ni njegov kolega Shone83. nije potrebno da mi odgovarate niti da raspravljamo o ovome samo bi bilo lepo da oni malo povedu racuna o ponasanju prema ljudima koji posecuju i koriste ovu igru svakodnevno.
Autor: SerbianFighter :
Nije nikakav problem priznanje kada greska postoji, problem je sto greske uglavnom nema, a primedbe su ceste, i gotovo uvek dolaze od onih koji su sva prava na to ispucali. U 95% slucajeva zale se oni koji da imaju trunku obraza ne bi smeli ni da pisnu zbog svega sto rade. U ostalom, poslednjih 10ak tema sa prituzbama zbog bana uputili su ljudi koji su krvnicki psovali pa tako svoje banove zaradili.

Da li to znaci da gresaka nema? Naravno da ne znaci, dese se.

Ti mozda nisi takav, ali tvoj ban je legitiman.

U pravilima javnog ceta lepo i jasno pise: Najstrože je zabranjeno komentarisanje banova.

Dakle, ako imas konkretan problem, mozes ga izneti ovde. Ako to uradis civilizovano i pristojno, normalnim tonom, dobices takav i odgovor nakon sto se situacija proveri, ali ako isterujes pravdu na javnom chatu normalno je da ponovo budes banovan. Ako provociras moderatore i komentarises njihov rad tamo, takodje. Ako ih ovde napadas na ruzan nacin, takodje. Ali ako sve uradis lepo i pristojno, a stvarno nisi kriv, dobices i javno izvinjenje i skracenje bana, i neces biti prvi. Samo ces biti u manjini, nazalost.
Autor: hajduk737 :
ovaj put sam banovan bez razloga i to samo zbog samovolje moderatora Belgrade, vi to mozete i da  proverite. Lepo i kulturno sam izneo problem bez ikakvog povisenog tona niti namere da bilo koga provociram, samo mi je krivo zbog toga sto se desilo, osecam se nekako disriminisano . ja skoro svakodnevno posecujem ovu igru i igram je sa ljudima koje poznajem ili nepoznajem , i kada mi stave ban samo zato sto sam napisao ime mog druga da bi se javio na javnom shat-u ,onda to stvarno nije u redu!
Autor: Belgrade :
Veceras nisi banovan od strane mene. Banovi od prethodnih dana postoje u logu i admini ih mogu pogledati u svakom trenutku i proceniti jesu li bili legitimni ili ne.
Autor: SerbianFighter :
Poslednji ban koji vidim je 11.4.2010. u 23:32 dakle to je u nedelju uvece...
Ipak, mislim da je moj post bio jasan. Komentarisanje banova na chatu (kao i razne druge stvari koje stoje navedene u pravilima) je zabranjeno. Lepo ili ne, uctivo ili ne, zabranjeno je.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana