Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Operation Flashpoint: Dragon Rising  (Pročitano 5462 puta)
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
ја нисам могао да одлим да не скинем јуче  Smile
јел зна неко јел изашао енглески фикс за руску верзију?
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG KU990
zasto ne mogu da stavim rezuluciju preko 1280x960?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11462
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6300
Kom trebaju linkovi za download igre, nek me kontaktira na pm Smiley  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ljudi,ajde ako je neko presao trecu misiju da mi pomogne oko onog dela kada trebam da odbranim ono selo koje sam prethodno zauzeo.Ako nisam jedno 30 puta pokusao da je predjem nisam ni jednom.
Nemogu nikako da se sastavim!Nas ima 12 a njih 50 jbt.Malo nesto bleje ona 2 helikoptera i to je to...

Ako moze neki walk trough molim vas.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
ma samo se stekaj u onu kucu i cepaj po njima,a kad ti dodju sa one strane gde ti je mitraljez montiran dosunjaj se do njega i zaspi zutace sa mitraljezom.Ja sam to presao iz prva,al sam morao dva puta da vadim healt pack
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3120c
tis...obrisase tri linka... Smile
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Ljudi,ajde ako je neko presao trecu misiju da mi pomogne oko onog dela kada trebam da odbranim ono selo koje sam prethodno zauzeo.Ako nisam jedno 30 puta pokusao da je predjem nisam ni jednom.
Nemogu nikako da se sastavim!Nas ima 12 a njih 50 jbt.Malo nesto bleje ona 2 helikoptera i to je to...

Ako moze neki walk trough molim vas.

  Moraš barem 2 stacionarna mitraljeza uvaliti  svojim ljudima (gde su sva 3,videćeš na mapi).Pošto je onaj koji čuva levo krilo najkritičniji,najbolje je da njega sam preuzmeš,onaj "zvanični" (koji gleda pravo niz put) zaposedni sa 2 tipa i poslednjeg šalji na mitraljez sebi iza leđa ( i računaj na to da će barem jedan biti skraćen za glavu,najverovatnije na grudobranu koji motri put).


   A sada malo o igri :
- ovo nije ratna simulacija kao original/Arma,ovo je plavo-zelenkasti FPS u otvorenom svetu
- igru su pravili idioti :
  a) svaki nivo započinje totalnim zamućenjem vida,a to ume da nervira,naročito ako vas (dok ste tako dezorijentisani) "puni" kineski mitraljez
  b) komandni interfejs je predstavljen prstenom na čijih se 0-90-180-270 stepeni nalaze komande koje aktiviramo kursorskim tasterima,a sve da bismo ušli u novi prsten i novi krug komandi (em blokira vidno polje,em je odziv sporiji od pritiskanja kombinacija brojeva kao kod originala/Arme,em iz pogrešne komande nema izlaska do da isključiš,pa ponovo uključiš čitavu komandnu mašineriju)
  c) pomenute stavke rezultiraju dizanjem ruku od značajnijeg komandovanja odeljenjem - vikneš im "Follow me!" i Boga moliš da ćeš se dokopati predviđenog cilja
  d) promena sopstvenog oružja ume da traje čitavu večnost - mnogo duže no što neprijatelju treba da se pojavi niotkuda i skrlja te
  Sada malo o značajnijim bagovima :
  1) izletanje u WinXP
  2) ostaneš bez municije ,"hints" ti savetuje da municiju/oružje uzimaš od oborenih neprijatelja/iz sanduka razbacanih na sve strane...pritisneš "Enter" i uđeš u ponuđeni "asortiman",a tada-ne možeš  iz njega da izađeš,bilo sa,bilo bez odabranog i uzetog
  3) dešavalo mi se da neprijatelja punim rafalnom paljbom sa 2 metra dajine i ne mogu mu ništa
  4) ma koliko ovladao igrom/automatskom puškom iz koje pucaš,pogodak u meso je,čini se,više stvar sreće no umeća
  5) misija u kojoj treba osvojiti manastir ( to mu dođe 8,ili 9. po redu) nakon što se unište PLA AT timovi propada onoga trena kada bude ubijen i poslednji PLA član AT-timova - igra  oglasi da nisi ispunio zadatak i ponudi restartovanje nivoa koga započne na dnu povelikog brda i ´ajd´Jovo nanovo (vrtela me je u krug u raznim varijantama) skoro 15 puta,a tada ,već,digoh ruke od nje

Dobro : optimizovanija od Arme (ne kašljuca čak ni na GeForce 8600GT) + interesantna morfologija terena + pristojna vegetacija + egzotičnost Tuva-pesme u glavnom ekranu
Loše : spor (i po virtuelni život opasan) odziv komandnog interfejsa ,interfejs je loše smišljen,dosadne misije (nije te briga za njihov cilj),nije te briga za saborce,već na par metara razdaljine ne možeš razlikovati (po licima/vojnoj opremi) saborca od neprijatelja,svi saborci liče na braću Buldoge iz Mikijevog Zabavnika,oklop je marginalizovan i loše odrađen (čak i stari OFp-ov izleda bolje),nemogućnost upotrebe zarobljenih borbenih vozila/civilnih vozila na koje se nailazi,neprirodne boje,bagovi...Kao da se igralo na kartu lelujajuće vegetacije koja treba da zaseni igrača i prikrije sve manjkavosti igre...
   Naravno,sve ovo piše osoba koja voli promišljenost komandnog interfejsa Bohemia Interactiva.Mogu li ovo da preporučim onima koji vole COD (IV/V) i klasične FPSove - mogu (za njih je,očigledno,pravljena) ! Mogu li ovo da preporučim OFp/Arma fanovima - mogu i to ( odigrajte ovo i biće vam jasno zašto njih više volite) !   

« Poslednja izmena: 19. Okt 2009, 21:17:05 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Meni je pegla sto nemogu da gledam misom sa strane gok vozim kao u originalnom  OFP! A i one komande su komplikovanije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia n95
znaci nevredi skidati igru sa neta Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
znaci nevredi skidati igru sa neta Smile

ARMA 2 ! Skini tu igru,extra je!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.