Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Operacija VENA laserom - bezbolna !  (Pročitano 4287 puta)
19. Feb 2013, 22:15:47
Pocetnik


Igra tenis cela Yugoslavia...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Ne znam da li je neko započinjao ovakvu temu,ali meni je operacija laserom nedavno urađena pa moram da podelim ovo iskustvo sa ženama koje taj problem muči.
Pre tri nedelje sam imala lasersku intervenciju u Novom Sadu. Doktor je izuzetno stručan, ljubazan, susretljiv, kao i ceo njegov tim u kojem se intervencije obavljaju.Jedna rođaka me je uputila na njega.Potrebno je pre intervencije (operacije) napraviti color dopler vena, izvaditi krv (sedimentacija, kompletna krvna slika...). Pošto živim i radim u inostranstvu poslala sam doktoru mailom skenirane nalaze, sliku noge, a na temelju njih, doktor mi je rekao kako mogu pristupiti operaciji.Dogovorila sam se za datum koji je meni najviše odgovarao, tako da nisam dugo čekala. Što se tiče operacije, traje svega 45 min. Pre zahvata, doktor napravi ultrazvuk i markira vene koje treba korigovati.Prvo se upozna sa Vama, popriča o zahvatu, i pripremi Vas za operaciju (a u takvim situacijama najbitnija Vam je ljubaznost i prisnost, što kod doktora ne nedostaje) Dobije se lokalna anestezija u venu, malo zapeče na 2-3 minute. Posle operacije, stave Vam na nogu čarapu koju nosite 24h. Odmah posle intervencije idete u šetnju. Daju Vam upute kojih se trebate pridržavati, i sutra dan imate kontrolu, a onda za 2 meseca.Uskladila sam termine sa periodima godišnjeg odmora. Mesta na koje je ulazio laser su jedva vidljiva. Nogu  mažem LIOTON gelom, a kad krastice otpadnu ću DERMATIX gelom. Sve u svemu, dr.XX je pre svega normalan, pristupačan i otvoren za sva pitanja.Pišem ovo jer sam išla kod pojedinih privatnika u kod nas u Srbiji pa i kod nekih u Hrvatskoj pa je bilo kao na pokretnoj traci. Pregleda te na brzinu, uzme novac, a posle ga briga za tebe.
Sad napokon mogu da nosim suknje i da ko covek uzivam na moru !  Smile
Ako ova informacija pomogne još kojoj od žena,javite mi,biće mi zaista drago!   




[Edit by chelavi1: Uklonjeno ime klinike i doktora, ne treba ih reklamiati  Smile
« Poslednja izmena: 20. Feb 2013, 14:36:57 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Arbeit macht frei

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
svaka čast sestro! hvala ti na informaciji.
kod mene su vene jako izražene a zezaju me već godinama.bio sam sportista kao mlad ali tada mi se nije toliko manifestovalo.bio sam kod njih prošle sedmice na pregledu i zakazao operaciju.tamo na bulevaru Oslobođenja preko od kafića Flying Dutchmana.
znam od jednog drugog čoveka iz Bačke Palanke za taj metod.inače moj je dobar drugar vlasnik Flyinga a on je odradio prošle godine kod njih obe noge.dobro njemu nije bio problem da to sebi priušti.
ja sam se plašio zbog godina jer sa 56 nije baš svejedno,ali su me ocenili kao zdravog bogu hvala.
IP sačuvana
social share
Arbeit macht frei
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Igra tenis cela Yugoslavia...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.152
Čekajte pa nisam ovo spomenula radi reklame pobogu ? Ha,ha moram dr Dragiću reći na pregledu da mi da honorar. Smile
Iznenadili ste me.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Arbeit macht frei

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
sve je to dobro odrađeno nikakvih zamerki nemam ali burazeru jel to mora da bude takva cena ? fiijuu,pa nije operacija za svakoga.pa plate u srbiji su male a ovo košta 1000 eura po nozi.nema na rate možeš da se slikaš.
nije to ni za švabu malo ali ako hoćeš dobrog docu da ti to uradi kako valja a da ne otalja onda moraš dobrano da caluješ Smile a ovaj sve obučavao u regionu pa sad idi kod nekog drugog koji mu je bio šegrt Smile
IP sačuvana
social share
Arbeit macht frei
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
 Молим вас људи, пробудите се док не постане касно. Када сте болесни посегните за природом и нема грешке!

  Постављам књигу која ће сваког болесног увести у излечење. Све је природно, само пијаца, ништа шерпе тигањи лонци рерна,,,... Људи су лечили најстрашније болести преласком на свежу непроцесуирану храну. Кад су могли други-можете и ви!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Helmut Wandmaker -... (2546.1 KB)
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Arbeit macht frei

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
ko će mene bre burazeru da natera u ovim godinama da se menjam da jedem hranu za ptice i zečeve? vidim da su vegetarijanci u modi.
od prirodnih preparata priznajem samo crno vino !  Smile
nema tu pomoći kad se pojave vene čuo sam od nekoliko doktora.možeš da usporavaš ali nikad na bolje bez operacije.na žalost.
jedino sam prekinuo sa pušenjem.
IP sačuvana
social share
Arbeit macht frei
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Како бре нема лека Smiley ?
Па ево ти лек у промени исхране. Не може бити једноставније Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Arbeit macht frei

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
to ti edukuj omladinu da se zdravo hrani da ne dobiju te kapilarčine kod nas matorih nema pomoći
ako imaš keša da se operišeš odeš pa rešiš a ako nemaš možeš da se slikaš Smile
najgore je što mnogo mladih pati od toga
primetio sam u čekaonici ordinacije da dolaze devojke na zakazivanje nemaju više od dvadeset pet u vrh glave
toga nije bilo nekad
možda je moda ko će ga znati
IP sačuvana
social share
Arbeit macht frei
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Igra tenis cela Yugoslavia...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Chrome 33.0.1750.117
Nedavno sam čula da daju besplatne preglede i popuste od onih koje izaberu a da su lajkovaliu njihov pejdž na Fejsbuku.Meni više ne treba,ali verovatno će nekom biti korisno.Treba probati.
********************************


Edit by Lightsoft: Nepotrebno reklamirati.
« Poslednja izmena: 05. Mar 2014, 09:40:37 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Igra tenis cela Yugoslavia...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.131
« Poslednja izmena: 17. Maj 2014, 21:13:06 od pače-dinki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.