Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Operacija ligamenata i meniskusa!  (Pročitano 18967 puta)
26. Jul 2006, 15:53:17
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6
Znachi...zanima me sto vise kometara u vezi ovih povreda(prekinut ligament i povrijedjeni maniskusi na koljenu)Savjeti...Vjezbe i sl i neko ko je imao slicne povrede.Koliko kosta operacija na klinici Anlave i na VMA?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple 6
Oce li neko reci sta...bio bi red, stvarno...ili fino zakljucaj temu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
HTC one s
jedan momak kojeg vidjam u teretani je operisao ukrstene ligamente kolena (igrao je fudbal) ne znam koliko para je bila operacija. vidjam ga da lagano vozi bicikl bez opterecenja, radi sutiranje (prednja i zadnja loza) radi i presu, ali sve sa malim tezinama. mislim da je operaciju imao u Feb-Martu. doktor mu je prepisao da radi te vezbe i naravno da ide na kontrolu. mogu da popricam sa njim detaljnije pa da ti javim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
uh de me nadje Smiley
Sportska fuckin' povreda, sve od navedenog ...bez operacije, samo zato shto sam bila 2 meseca na moru ... skinula sam gips sama, kvasila koleno morskom vodom i pustala da ga upekne Sunce i tako 986243982 puta dnevno 2 meseca ... to se deshavalo u julu i avgustu ... u oktobru sam opet igrala odbojku ... eto, od mene .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia 6680
Ja sam povredio spoljni meniskus i glavni spoljni ligament i moram da idem na operaciju. Na VMA je ta operacija 2000 evra,oporavak traje 6 meseci, s tim sto je posle 6 meseci obavezno bavljenje sportom, da bi sve to na kraju ispalo kako teba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
KOLIKO RECE EURICA???

Ja sam 05.07.06. pokidao unutrasnji ligament leve noge tj. skroz mi se otvaralo koleno na strani gde vise nije bilo ligamenta i doca je rekao da je to unutrasnji ligament i da se on da resiti i sa gipsom koji sam nosio 6 nedelja i skinuo pre nedelju dana.....mada mnogi ljudi kazu da je bolje odmah uraditi operaciju, nego cekati da ti jos par puta ispadne koleno, pa kada zeznes celo koleno odes na operaciju.

E sada sto se tice operacije, tu sam se malo raspitao i nasao resenje u operaciji artroskopijom gde ti prave 2 mala reza od oko 5mm (milimetra)!!! Kazu da se na nogu moze stati posle par dana, sto je mnogo bolje nego moja trenutna atrofija misica i zategnuti zarasli ligament, gde nogu mogu saviti 20`!!
Operacija se radi pri lokalnoj anesteziji! Drugar je vadio deo pokidanog meniskusa, otisao ujutro i vec je u 12h bio kuci!
Operacija u Novom Sadu kosta 10.000 DINARA - ne eura, sto mislim da je mnogo isplatljivije , ai bolje!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
ne znam kako je sada da li moze bez placanja , meni je pukao misic tj. ligamint koji drzi jedan od misica prednje loze , operisan sam 2000 godine , ja sam isao u dom zdravlja i tamo dobio uput za ortopedsku  tamo otisao oni mi zakazali kada mi je operacija i nista vise nisam platio sem participacije , ne znam kako je sada , inace operacije nije laka , meniskus mogu sa atroskopijom zavisi kakva je povreda , ligamente mora da seku malo vise posle operacije drzis ja mislim 21 dan nogu ispravljenu nakon toga ide terapija zaboravio sam sta se sve radi ali obavezno je istezanje neka masina koja te cima da savijes u kolenu sto vise , unazad , klasican pokret u kolenu , nakon operacije imas dren u kolenu  , prvih nedelju dana nakon operacije je zeznuto par dana moze da te boli nakon toga ne ali je malo cimanje ovo savijanje noge 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Ja sam pre jedno 2 meseca sjebao ligamente na skocnom zglobu. Nije mi lepo zaraslo,morao sam na posao sa takvom nogom,i jos uvek to nije ona moja stara noga. Nikada izgleda i nece biti. Ne mogu cak ni normalno da plivam vise...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Jel moze meni neko da pomogne ili da neki savet ako mu se to slicno desilo.Pre oko godinu i nesto na fudbalu sam povredio koleno ono je nateklo i nisam mogao da ga savijem.Otisao sam na urgentni hitno i tamo su mi ga na svu silu ispravili i stavili mi langetu i rekli da dodjem kad spadne otok.Otok je spao posle 20 i nesto dana i sve je bilo super do pre mesec dana.Zapravo na treningu sam dobio upalu listova ali sam udario nogom o dzak i misic se zgrcio.Trener mi je polako istegao to i valjda smo previse istegli tetivu zadnje loze.Bolovi u kolenu su krenuli da se vracaju i otisao sam kod doktora pa su me poslali kod dobrog fiziotarapeuta tacnije kiroprakticara koji je sve vratio na mesto ali je rekao da moram da bandaziram koleno i da je meniskus malo ostecen ali ce se to kao vratiti u normalu(prvo su mislili da je pukla prednja ukrstena veza).Bolovi su donekle prestali ali je pucanje u kolenu tipa kad sedim i ispravim nogu jako puca i to da su me na casu pitali sta se to culo tj profesor dok je bila tisina.Fiziotarapeut kod kog idem kaze da pucanje nije moj problem i da samo drzim bandazirano koleno ali me ovo vec nervira i zelim da znam sta je vise to jebeno pucanje u predelu kolena.Pls pomagajte ako ima neko savet ili mu se ovo desavalo.Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.