Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:47:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Operacija bruha (kile)  (Pročitano 5733 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
Nepridržavanje saveta i nedisciplina u postoperativnom periodu često vodi ka novoj operaciji, pogotovo kod ljudi koji planiraju da nastave da se bave sportom.

Nepravilan sunožni doskok je jednako čest uzrok ovih problema kao podizanje tereta.

Ja sam počeo sa laganim trčanjem posle dva meseca, već posle četvrtog sam mogao potpuno normalno da treniram uz povremenu teretanu ali i izbegavanje određenih vežbi (čučnjevi sa opterećenjem, mrtvo dizanje...)
« Poslednja izmena: 13. Maj 2014, 16:20:13 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
mob
Apple iPhone 7
Naravno da ne. Bruh (kila) je puknuti misic koji se hirurskim zahvatom "okrpi" i nema veze sa reproduktivnim organima.  Smile



Uh, lakse se dise. Jutros kad sam vadio nalaze, doktorica me pita otkad imas kilu? Ja kazem da sam operisao kao mali i da mi je ubrzo opet "puklo".
A ona ce ti meni, pa da to je to kaf se ceka. Znas li ti da je sad moguc sterilitet, kao kad sidje ta kila u kesu onemogucava testisu da se razvija.

Meni se noge odsjekose. Da bi na kraju rekla: "ali nije sterilitet".

Pa je*o te svekar i doktoricu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Obicno znas posle prvog sexa, ili pukne opet ili se odrzi pa teras dalje  Smile

Salim se malo. Oporavak mora da traje onoliko dugo dok tkivo ne ojaca a to je opet od slucaja do slucaja. Posle toga se nastavlja sa normalnim zivotom, treningom itd.

@not_guilty92 - pa moras da budes potpuni retard da dopustis da se kila siri a sirice se logicno svakim novim naprezanjem. Ali to su godine i godine u pitanju.



IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mob
Samsung GT-S7580
Део са стетоскопа, такорећи сигурне информације:

Citat
Ingvinalna kila se pojavljuje u preponskom kanalu koji je prirodan otvor u mišićima trbuha. Kod muškarca ingvinalni kanal sadrži krvne sudove testisa, a kod žena kanal sadrži ligament koji drži matericu u prirodnom položaju.

Тако да овде, теоретски, може доћи до ометања циркулације, ако се притисну крвни судови тестиса. Сумњам да је тако честа појава, али је вероватно могуће. А што се тиче притиска:

Citat
Preponaska kila je posledica otvorenosti kanala kroz koji testis silazi u skrotum.

Preponsku kilu treba tretirati (otvoreno, laparoskopski ili robotički) odmah nakon dijagnoze, jer postoji
veoma velika opasnost od velikog pritiska na testise


Тако да је логично да се врши притисак и на тестисе што може изазвати бол, па и стерилитет. Но, видим већ ти је докторка рекла, не знам да ли ти више верујеш интернету или доктору?  Smile
« Poslednja izmena: 13. Maj 2014, 16:35:48 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
mob
Apple iPhone 7
Ljudi, ne prepadajte me. Smile
Je l' moguc sterilitet ili nije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mob
Samsung GT-S7580
Могућ је, и то је требало да закључиш из мојих цитата ( Smile) али ако је докторка рекла да код тебе није, онда немаш разлога да се бринеш.

Бај д веј, много се бринеш, бићеш ти добро.

« Poslednja izmena: 13. Maj 2014, 16:53:46 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 127
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
mob
Apple iPhone 7
Могућ је, и то је требало да закључиш из мојих цитата ( Smile) али ако је докторка рекла да код тебе није, онда немаш разлога да се бринеш.

Бај д веј, много се бринеш, бићеш ти добро.




Ma bicu ja dobro, ne brine me sad to toliko koliko me je doktorica zabrinula danas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:47:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.